Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy warto kupować piwa belgijskie w Lidlu?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gobong
    Senior
    • 04-2005
    • 658

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kones Wyświetlenie odpowiedzi
    acha, w Lidlu koło dawnego Tormięsu stoi cały skład, tylko po smoki trzeba się schylić. Mokro, ale szybko wycierają.
    Nie wiem jak dzisiaj ale w wczoraj w Katowicach na Szarych Szeregów wszystko było. Przed wczoraj w Tychach także. Mimo promocji, to nie są ceny i piwa na jakie lud by się rzucał .

    Comment

    • KobiNalewka
      Senior
      • 05-2012
      • 286

      Nic tylko czekać, aż obniżą Petrusy do 2,99 zł/szt i 19,99 zł/karton

      Comment

      • Rzeszowiak
        Piwny Radykał
        • 04-2009
        • 1596

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gobong Wyświetlenie odpowiedzi
        Nie wiem jak dzisiaj ale w wczoraj w Katowicach na Szarych Szeregów wszystko było. Przed wczoraj w Tychach także. Mimo promocji, to nie są ceny i piwa na jakie lud by się rzucał .
        Albo zaopatrzyli się juz wcześniej w kilka craftów w sklepie specjalistycznym wydając cały miesięczny budżet piwny.

        Comment

        • Petitpierre
          Senior
          • 01-2014
          • 2560

          Może warto nazwać rzeczy po imieniu-szlachta z gracją idzie do Lidl'a po dobre piwo, zaś hipsterska tłuszcza, motłoch musi się popisać, że piła piwo ze sklepu specjalistycznego i dała za nie ciężkie grosze, choć ch wie co to za piwo i czy rzeczywiście tyle warta.
          Mały porterek-przyjaciel nerek

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
            To się nie łapię, bo pewnie broda mnie już dyskwalifikuje jako zbędny dodatek

            Podkarpacie pozdrawia Krzysia
            No broda to raczej taka hipstersko-craftowa jest
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • Petitpierre
              Senior
              • 01-2014
              • 2560

              Tylko, że ja brodę nosiłem jeszcze w 1999, a wówczas hipsterzy i kraftowcy to w majtki robili, albo deprymowali inne dzieci z przedszkola.
              Mały porterek-przyjaciel nerek

              Comment

              • gobong
                Senior
                • 04-2005
                • 658

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
                Nic tylko czekać, aż obniżą Petrusy do 2,99 zł/szt i 19,99 zł/karton
                W Biedronkach do dzisiaj stoi na półkach belgijskie piwo po 2,99 i nikt kartonami nie bierze.

                Comment

                • duvel88
                  Senior
                  • 12-2012
                  • 134

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gobong Wyświetlenie odpowiedzi
                  W Biedronkach do dzisiaj stoi na półkach belgijskie piwo po 2,99 i nikt kartonami nie bierze.
                  A konkretnie jakie?

                  Comment

                  • KobiNalewka
                    Senior
                    • 05-2012
                    • 286

                    Blond Affligem pewnie

                    Comment

                    • Fala
                      Senior
                      • 07-2004
                      • 671

                      Blond Affligem w Carrefour jest po 1,99 pln
                      Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                      Admin ma zawsze rację

                      PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                      Comment

                      • rohozecky
                        PremiumUżytkownik
                        • 11-2008
                        • 1837

                        Dlatego w Biedronce stoi
                        ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                        Comment

                        • Kones
                          Senior
                          • 07-2014
                          • 160

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                          Tylko, że ja brodę nosiłem jeszcze w 1999, a wówczas hipsterzy i kraftowcy to w majtki robili, albo deprymowali inne dzieci z przedszkola.
                          Niestety, Święty Mikołaj wygrywa w cuglach. Można by rzec ze jest pionierem polskiego piwnego craftu. Chociaż jak o tym pomyśleć to dawne babilońskie rzeźby także przedstawiają brodatych zwolenników piwa rzemieślniczego. Ten trop wydaje się nawet bardziej realnym biorąc pod uwagę fakt pierwszych zapisów o pochodzeniu piwa.
                          "(...) iż wolno każdemu piwa i inne trunki skądkolwiekbądź brać i we wsiach ich warzyć i warzyć kazać i wolno użytkować bez wszelkiej obawy z naszej strony, lub starostów naszych zakazu, aresztowania lub kary"

                          Comment

                          • Biniauer
                            PremiumUżytkownik
                            • 06-2013
                            • 123

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fala Wyświetlenie odpowiedzi
                            Blond Affligem w Carrefour jest po 1,99 pln
                            A to całkiem przyjemne piwo jest. Wiadomo nie ekstraklasa, ale solidne. (przynajmniej jak kupiłem w biedrze jedną sztukę to mi przypasowało). Jadę do Carrefoura

                            Comment

                            • WojciechT
                              Senior
                              • 09-2012
                              • 2546

                              Przy okazji - jeśli chodzi o Petrusy, kod kreskowy wskazuje nie na Belgię, a Holandię.

                              Comment

                              • lasica_lwd
                                Member
                                • 06-2014
                                • 73

                                Na Hynka w Warszawie jest wszystko prócz Draaka, ten wyparował. Reszty dużo i już dużo zostanie, bo to Lidl z bardzo dużym przemiałem. W dobrym punkcie jest i łatwo dojechać więc te wszystkie mega promocje powodują atak na market i znikają w kilkanaście minut, więc jak tu się nie sprzedaje to w reszcie pewnie też nie.
                                Last edited by lasica_lwd; 26-03-2015, 22:25.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎