Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy warto kupować piwa belgijskie w Lidlu?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika majkelr Wyświetlenie odpowiedzi
    Śmiać mi się chce z was. Nie potraficie przyznać, że te piwa są słabe. Może te piwa są dobre, ale te z lidla są słabe. Piwa mają wady, może leżakowanie trochę pomoże, ale bez przesady. Pewnie za szybko musieli tyle piw przygotować dla lidla. Podobnie było z Komesami z lidla.
    A z Paulanerami też tak jest?

    Comment

    • franekf
      Senior
      • 06-2004
      • 944

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika majkelr Wyświetlenie odpowiedzi
      Śmiać mi się chce z was. Nie potraficie przyznać, że te piwa są słabe. Może te piwa są dobre, ale te z lidla są słabe. Piwa mają wady, może leżakowanie trochę pomoże, ale bez przesady. Pewnie za szybko musieli tyle piw przygotować dla lidla. Podobnie było z Komesami z lidla.
      Śmiej się, to ponoć zdrowe. Te piwa są młode - to przede wszystkim. Ostatnio piłem młodego Rochefort 8, i też mnie nie rzucił na kolana. A opinii tyle, ilu pijących. Tylko że jedne opinie są bardziej wartościowe, a inne mniej.
      Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
      http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
      Piwny Janusz bez Teku

      Comment

      • majkelr
        Junior
        • 07-2014
        • 7

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
        A z Paulanerami też tak jest?
        Nie wiem, nie piłem. Ale Paulanery zawsze są robione w dużych ilościach, a takie Komesy czy belgijskie raczej nie. Dostali takie zamówienia pierwszy raz i nie podołali z taką ilością.

        Comment

        • Kones
          Senior
          • 07-2014
          • 160

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika majkelr Wyświetlenie odpowiedzi
          Śmiać mi się chce z was. Nie potraficie przyznać, że te piwa są słabe. Może te piwa są dobre, ale te z lidla są słabe. Piwa mają wady, może leżakowanie trochę pomoże, ale bez przesady. Pewnie za szybko musieli tyle piw przygotować dla lidla. Podobnie było z Komesami z lidla.
          Przyznaję, te piwa są słabe. Ale i tak trochę popuściłem przy zakupach. Część zacząłem wylewać, po zrobieniu zdjęć jednak odzyskałem co mogłem z syfonu i po odfiltrowaniu (przez łuskę) włosów żony, zakapslowałem ponownie. Za rok znowu wyleję, i kto jest masta??? wylać te same belgi dwa razy, blogerowy czytacz poziom ekspert!
          A najgorsze że niektóre smakowały i teraz jest dysonans poznawczy...
          "(...) iż wolno każdemu piwa i inne trunki skądkolwiekbądź brać i we wsiach ich warzyć i warzyć kazać i wolno użytkować bez wszelkiej obawy z naszej strony, lub starostów naszych zakazu, aresztowania lub kary"

          Comment

          • franekf
            Senior
            • 06-2004
            • 944

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika majkelr Wyświetlenie odpowiedzi
            Dostali takie zamówienia pierwszy raz i nie podołali z taką ilością.
            Ktoś tu wspominał już, że regularnie zaopatrują Lidla za granicą, skąd więc masz takie informacje?
            Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
            http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
            Piwny Janusz bez Teku

            Comment

            • chemmobile
              Senior
              • 03-2009
              • 2168

              Hehe, kolejny raz na powierzchnię wypływa teoria spiskowa, jakoby do Polski trafiły gorsze wersje piw.
              Last edited by chemmobile; 24-04-2015, 10:44.
              Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
              Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

              Comment

              • jaw7
                Senior
                • 10-2012
                • 173

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika majkelr Wyświetlenie odpowiedzi
                Śmiać mi się chce z was. Nie potraficie przyznać, że te piwa są słabe. Może te piwa są dobre, ale te z lidla są słabe. Piwa mają wady, może leżakowanie trochę pomoże, ale bez przesady. Pewnie za szybko musieli tyle piw przygotować dla lidla. Podobnie było z Komesami z lidla.
                Akurat Porter Komes z Lidla był bardzo dobry ,a Gulden Draak i Piraat kupione w Lidlu są zupełnie dobrymi piwami.
                Pękaj ze śmiechu ,ale naiwne te twoje wywody.

                Comment

                • Shedao
                  Senior
                  • 09-2007
                  • 900

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                  Hehe, kolejny raz na powierzchnię wypływa teoria spiskowa, jakoby do Polski trafiły gorsze wersje piw.
                  Może się naczytał tego "testu" piw belgijskich co na facebooku przeprowadził jakiś sklep.
                  Last edited by Shedao; 24-04-2015, 10:52.

                  Comment

                  • Andorra
                    Junior
                    • 01-2006
                    • 14

                    Co by nie mówić, piwa belgijskie w Lidlu zrobiły furorę. Tylu stron na forum nie było dawno. PS. Ceny w Lidlu podobne jak w supermarketach w Belgii.

                    Comment

                    • zohan666
                      Senior
                      • 11-2012
                      • 259

                      Lidl Gdańsk-Matarnia. Są jeszcze Corsendonki i Petrusy (duża ilość summum, blondów i bruin), sam kupiłem ostatnią butelkę Piraata (wczoraj), żeby sprawdzić czy coś się zmienia.

                      "Świeży" Piraat mi nie smakował. Nieprzyjemny, gryzący alkohol, rozpuszczalnik, guma balonowa, tępa goryczka 2/5 max.

                      Nie minęło wiele czasu, a już jest dużo lepiej. Sporo belgijskich fenoli, delikatna guma balonowa, przyjemny alkohol - spokojnie 4/5 - byłem w szoku
                      Last edited by zohan666; 15-05-2015, 13:47.

                      Comment

                      • duvel88
                        Senior
                        • 12-2012
                        • 134

                        Minie jeszcze trochę czasu i większość krytykujących piwa belgijskie z Lidla zatęskni za tymi cenami. Ja mam spory zapas zwłaszcza Piraata i Gulden Draaka, mam też nadzieję, że Lidl kiedyś powtórzy belgijską promocję.

                        Comment

                        • Brodzislaw
                          Senior
                          • 09-2013
                          • 1020

                          Już jest przecena. Np. Petrus teraz z całe 2,99 zł.

                          Comment

                          • mawisz
                            Junior
                            • 03-2015
                            • 2

                            I kolejna przecena PETRUS 2,49 ,-

                            Comment

                            • solfernus
                              Senior
                              • 08-2004
                              • 1025

                              Dzisiaj kupiłem przecenione o złotówkę Corsendonka za 2,49 i Poczwórnego Komesa za 3,99. I uważam, że cena za oba te piwa była, szczególnie za Komesa, bardzo atrakcyjna.
                              Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                              Comment

                              • chemmobile
                                Senior
                                • 03-2009
                                • 2168

                                Coś w tym jest. U mnie blondy Petrusa przecenili na 2,49 i zalegające kilkanaście 4-paków zniknęło w ciągu trzech dni
                                Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                                Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎