Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy warto kupować piwa belgijskie w Lidlu?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Petitpierre
    Senior
    • 01-2014
    • 2560

    Jak będzie tydzień włoski, to przejdę się akurat i przy okazji zobaczę co z belgami-może być tylko lepiej, a jeszcze trochę piwek zostało. Czcigodny Solfernusie (zgodnie z "Igraszki z Diabłem") czy Komes poczwórny rzeczywiście taki zacny?
    Mały porterek-przyjaciel nerek

    Comment

    • solfernus
      Senior
      • 08-2004
      • 1025

      W Krośnie w Lidlu nr 1 nie ma już prawie belgijskiego piwa. A w 2 jeszcze jest sporo Pertusów. I trochę Komesów.
      Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

      Comment

      • solfernus
        Senior
        • 08-2004
        • 1025

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
        Jak będzie tydzień włoski, to przejdę się akurat i przy okazji zobaczę co z belgami-może być tylko lepiej, a jeszcze trochę piwek zostało. Czcigodny Solfernusie (zgodnie z "Igraszki z Diabłem") czy Komes poczwórny rzeczywiście taki zacny?
        "Solfernusie powiedz tym muchom żeby mi nie psciły na nosie".

        Mi ten Komes smakuje bardzo. Ale ja taki dziwny jestem bo wolę go mocno nie chłodzić. Przez co mocno wali w dekielek. Zwłaszcza w taka pogodę jak dzisiaj
        Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

        Comment

        • zlotywielbiciel
          Junior
          • 06-2015
          • 5

          Można się napić ale, żeby to była jakaś rewelacja to bym nie powiedział.
          konsultant ślubny warszawa tobedziepieknyslub.pl/oferta

          Comment

          • Gringo
            Senior
            • 07-2007
            • 2151

            Petrusy Blond spadły do 1,49 zł za butelkę.
            Wziąłem tyle ile mogłem udźwignąć w plecaku i za 16 szt. zapłaciłem tyle co za 3 szt. rewolucyjnych zachmielaczy
            Wybór jest dla mnie prosty, tym bardziej że piwo z czasem zyskuje. Jest coraz lepsze. Jutro też pójdę z plecakiem, a później do piwnicy.

            Comment

            • Rogerson
              Senior
              • 08-2012
              • 421

              Ktoś się w ogóle orientuje, czy planowana jest powtórka "belgów" w lidlu?

              Do dzisiaj żałuje że nie zaopatrzyłem się w Piraata, który generalnie przez pół roku zastępował mi w czasach niedostępności Szczuna z SzałuPiw.
              Last edited by Rogerson; 02-03-2016, 12:14.

              Comment

              • Shedao
                Senior
                • 09-2007
                • 900

                No właśnie dość długo już jest straszna posucha z piwami w Lidlu, niby czasami rzucą jakiś tydzień tematyczny, ale ostatnio widziałem: francuski (dużo serów itd, piwa - 0), orientalny (Kingfisher i Tsingtao ) i tyle.

                Comment

                • franekf
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 944

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
                  No właśnie dość długo już jest straszna posucha z piwami w Lidlu, niby czasami rzucą jakiś tydzień tematyczny, ale ostatnio widziałem: francuski (dużo serów itd, piwa - 0), orientalny (Kingfisher i Tsingtao ) i tyle.
                  Może wychodzą z założenia, że to nie jest "piwny" okres, i czekają do wiosny/lata?
                  Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                  http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                  Piwny Janusz bez Teku

                  Comment

                  • Neptune
                    Senior
                    • 09-2013
                    • 184

                    Piwiarnię Lidla zamykają na okres zimowy. Niedługo znowu powinny się zacząć pojawiać tematyczne tygodnie. Tymczasem polecam rozejrzeć się za Guinnessem z puszki za 2,99. W niektórych Lidlach jest go całkiem sporo.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎