Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwa niemieckie w dyskoncie Lidl

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Brodzislaw
    Senior
    • 09-2013
    • 1020

    Piwa niemieckie w dyskoncie Lidl

    Nowa super oferta (ponoć) niemieckiego dyskontu dla ludności żyjącej w kraju o nazwie (skrótowej) III RP. Czy Waszym zdaniem warto w coś się zaopatrzyć?
  • behegrzmot
    Senior
    • 01-2009
    • 276

    #2
    Wszystkie te piwa masz opisane na forum. Recenzje są w miarę świeże bo obecna promocja pokrywa się z poprzednią ofertą niemiecką (bodajże z października?).

    Jak dla mnie nic ciekawego nie ma, DAB i Warsteiner jakby w słabszej formie, Krombachery po całości nie są warte uwagi tylko Paulanery i Benediktiner trzymaja poziom.

    Comment

    • Brodzislaw
      Senior
      • 09-2013
      • 1020

      #3
      Z tego też pytam, bo stoją jeszcze belgi i sie waham czy wydać kasę na b. przeciętne szwaby...

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        #4
        To żadna super oferta to co Lidl prezentuje na obszarze polskojęzycznym, ale warto kupić Veltins. Cena 1.99zł, w normalnych sklepach kosztuje prawie 5 zł, a piwo jest bardzo goryczkowe, trochę może prymitywne, ale dosyć orzeźwiające. Reszta oferty jest mało interesująca, Belgii nikt nie przebije.
        Jak widać nasi okupanci z Unii Europejskiej pod niemieckim dyrektoriatem dbają o to żeby tubylczy naród miał tanie piwo. Oczywiście nas piwoszów tanie piwo cieszy, ale jak to się skończy dla Polski...?

        Comment

        • rohozecky
          PremiumUżytkownik
          • 11-2008
          • 1837

          #5
          Jak dla mnie jedynym piwem wartym zakupu z tej oferty jest Schwaben Das Helle, z tym że cenowo nie jest zbyt atrakcyjne.

          Co prawda dla malkontentów od poniedziałku ma być bodajże Estrella:]
          Last edited by rohozecky; 18-04-2015, 18:49.
          ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

          Comment

          • behegrzmot
            Senior
            • 01-2009
            • 276

            #6
            Na wtorkowy mecz FC Barcelona-PSG jak znalazł

            Comment

            • Admirador
              Senior
              • 03-2015
              • 431

              #7
              Ja akurat do środowego meczu w Paryżu piłem lidlowego Krombachera Pilsa. Piwo nijakie niestety. Mam nadzieję, że ten helles istotnie okaże się wart swej ceny. Na razie się chłodzi w lodówce.
              Estrella była w Lidlu bodajże w sierpniu ubiegłego roku. Powiem szczerze, że to chyba piwo dla najbardziej zagorzałych fanów Barcy Próbowałem i ten jeden raz wystarczy.
              A w środę oglądam derby Madrytu

              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6703

                #8
                Krombacher pszeniczny był całkiem przyjemny za swoja cenę - 3,35 PLN - tyle, że już wyszedł był...
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • Admirador
                  Senior
                  • 03-2015
                  • 431

                  #9
                  Pszenicę z Krombachera mam w piwnicy .
                  Jeśli rzeczywiście dobre, to trochę będzie szkoda, bo kupiłem tylko jedno, na spróbowanie.

                  Comment

                  • dyczkin
                    Serce w kolorze blaugrana
                    • 05-2011
                    • 3657

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rohozecky Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jak dla mnie jedynym piwem wartym zakupu z tej oferty jest Schwaben Das Helle, z tym że cenowo nie jest zbyt atrakcyjne.
                    Nie wiem jak wpłynęła na mnie lekka choroba ale to piwo słabe jest, takie odniosłem wrażenie.
                    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                    Moje warzenie // Piwny Wojownik

                    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                    Comment

                    • darekd
                      Senior
                      • 02-2003
                      • 12234

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jak widać nasi okupanci z Unii Europejskiej pod niemieckim dyrektoriatem dbają o to żeby tubylczy naród miał tanie piwo. Oczywiście nas piwoszów tanie piwo cieszy, ale jak to się skończy dla Polski...?
                      Ty tak na serio, czy to taki żart?

                      Comment

                      • rohozecky
                        PremiumUżytkownik
                        • 11-2008
                        • 1837

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nie wiem jak wpłynęła na mnie lekka choroba ale to piwo słabe jest, takie odniosłem wrażenie.
                        Poprzednio było zdecydowanie OK, partię z obecnej gazetki otworzę dopiero jutro
                        ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                        Comment

                        • dyczkin
                          Serce w kolorze blaugrana
                          • 05-2011
                          • 3657

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ty tak na serio, czy to taki żart?
                          Serio, serio.
                          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                          Moje warzenie // Piwny Wojownik

                          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                          Comment

                          • leona
                            PremiumUżytkownik
                            • 07-2009
                            • 5853

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ty tak na serio, czy to taki żart?
                            Postępująca korwinoza, dająca o sobie znać około 20-25 lat po zarażeniu. Pacjent ma korwinowstręt ale przez lata poczytał to i owo, nie tylko Kapitał i Politykę, i teraz telepie go na samą myśl o tym w jakim szczęśliwym kraju żyje.

                            Znam z autopsji

                            Comment

                            • darekd
                              Senior
                              • 02-2003
                              • 12234

                              #15
                              No ale przyznaje, że warto kupić taniego Veltinsa, choć oczywiście "nas" to nie cieszy...

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎