Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Srednia spozycia piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • behemoth
    Senior
    • 12-2001
    • 248

    #76
    ranking ilości wypitego piwka

    A ja uważam, że ten pomysł nie jest najlepszy. Tzn. może sam pomysł tak ale gorzej z wykonaniem. Obawiam się, że wielu forumowiczów (zwłaszcza tych młodych i nowych) podawałoby nieprawdziwe informacje tylko po to by przewodzić w tabeli. Mogłoby się okazać, że zwycięzcą zostałby jakiś: Owenik, Perła, JKS czy jak mu tam jeszcze

    Comment

    • zythum
      Kot Makawity
      • 08-2001
      • 8305

      #77
      Dlatego wydaje mi się, że dobrym pomysłem jest samo zapisywanie i ewentualne dyskusje na ten temat na spotkaniach forumowych. Co do zamieszczania to można to robić ale bez rankingów bo chodzi tylko o zebranie jakiś materiałów do przemyśleń. Ja zamierzam zapisywać nie tylko ile ale przede wszystkim co wypiłem a potem sobie podliczę jaki browar na mnie najwięcej skorzystał
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • szostak
        Gość
        • 02-2002
        • 1176

        #78
        pjenknik napisał(a)
        Qui penis aquam turbant?
        Ta sentencja, wypowiedziana przez historyka w pierwszej klasie technikum, stała się ulubionym powiedzeniem mojej klasy, zarówno w języku polskim, jak i w oryginale, na całe pięć lat.

        Comment

        • And69
          Senior
          • 06-2002
          • 1487

          #79
          Odp: ranking ilości wypitego piwka

          behemoth napisał(a)
          A ja uważam, że ten pomysł nie jest najlepszy. Tzn. może sam pomysł tak ale gorzej z wykonaniem. Obawiam się, że wielu forumowiczów (zwłaszcza tych młodych i nowych) podawałoby nieprawdziwe informacje tylko po to by przewodzić w tabeli. Mogłoby się okazać, że zwycięzcą zostałby jakiś: Owenik, Perła, JKS czy jak mu tam jeszcze
          Zgadzam sie z tobą , było by to pisanie dla samego pisania .
          Mogę tu przytoczyć przykłada na prawdziwość takich danych . W pewnej bardzo znanej firmie cukierniczej handlowców nikt nie sprawdzał więc w raportach pisali co chcieli. Dostali nowego szefa który zainteresował się ich raportami i wyszło że sprzedali więcej niż zostało wyprodukowane . Sprawdzono wcześniejsze raporty i było to samo i dobrano się im do d... . Zwłaszcza że na podstawie tych raportów dostawali kasę .

          Comment

          • Ahumba
            Senior
            • 05-2001
            • 8962

            #80
            zythum napisał(a)
            Dlatego wydaje mi się, że dobrym pomysłem jest samo zapisywanie i ewentualne dyskusje na ten temat na spotkaniach forumowych. Co do zamieszczania to można to robić ale bez rankingów bo chodzi tylko o zebranie jakiś materiałów do przemyśleń. Ja zamierzam zapisywać nie tylko ile ale przede wszystkim co wypiłem a potem sobie podliczę jaki browar na mnie najwięcej skorzystał
            ponieważ zapisuję takie dane od dnia 01 stycznia, 01 stycznia 2003 jak będę miał siłę stukać po klawiaturze przedstawię swoje wyliczenia, ile ogólnie z podziałem na browary, na marki, ile kuflowego, ile butelkowego itd itp
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23805

              #81
              a co ma piernik do wiatraka?

              jeśli wprowadzę takowe rozwiązanie, to będzie to rozwinięcie Zythumowego pomysłu. na pewno nie będzie bezpośrednich rankingów, porównań czy tabelek kto więcej wypił.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23805

                #82
                to było do AND69
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • pulas
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 965

                  #83
                  Odp: Odp: ranking ilości wypitego piwka

                  And69 napisał(a)

                  W pewnej bardzo znanej firmie cukierniczej ...
                  Co to za firma?
                  pułaś
                  ---------------------------------
                  "(...)W kącikach flechtów wieczór już
                  Lśni jak porzeczka krwawa
                  Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
                  I między bajki wkładam"

                  Comment

                  • And69
                    Senior
                    • 06-2002
                    • 1487

                    #84
                    ART napisał(a)
                    a co ma piernik do wiatraka?

                    jeśli wprowadzę takowe rozwiązanie, to będzie to rozwinięcie Zythumowego pomysłu. na pewno nie będzie bezpośrednich rankingów, porównań czy tabelek kto więcej wypił.
                    Po prostu był to przykład na to że napisać można wszystko .
                    Dla mnie jest obojętne ile wypije i takich danych nie zbieram .
                    A napewno znajdą się osoby które będą fałszować dane . Tacy jak Owen itd .


                    Co to za firma?
                    Jest to bardzo duża firma , jeden z liderów na rynku .

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23805

                      #85
                      And69 napisał(a)
                      Po prostu był to przykład na to że napisać można wszystko
                      oczywiście! ale są już tacy i to nawet bez wprowadzania żadnych dodatkowych "bajerów" w postaci wyżej wymienionych...
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • Ahumba
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 8962

                        #86
                        zythum napisał(a)
                        Ja zamierzam zapisywać nie tylko ile ale przede wszystkim co wypiłem a potem sobie podliczę jaki browar na mnie najwięcej skorzystał
                        a może właśnie liczyć nie po to, żeby się licytować kto więcej wypił lecz, żeby podliczyć, który browar najwięcej na nas Forumowiczach skorzystał
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                        Comment

                        • piwowar2
                          Senior
                          • 11-2001
                          • 588

                          #87
                          To co, zaczynamy liczyc?

                          Comment

                          • Regent
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 512

                            #88
                            baklazanek napisał(a)


                            Imielin i Lech do znakomitych piw się nie zaliczają, jak by przyszło mi pić litrami te piwka to bym wykitował choć z drugiej strony nabrało by się może wprawy i jakoś by to było.
                            STANOWCZO PROTESTUJĘ, może Lech-premium nie jest idealny to fakt, ale za to takiemu Lechowi-Pilsowi nic zarzucić nie można, poza tym w kompanii produkuje się również inne ciekawe piwo jakim jest Dębowe. :mad Ale się zdenerwowałem, żeby mi to było ostatni raz.
                            Mniej alkoholu w piwach !!!
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Comment

                            • ppns
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 1737

                              #89
                              Cooper napisał(a)
                              . Nie wiem jak można się więc zadowolić średnią krajową (68 l)- brrrr... aż mi dreszcz przeszedł po plerach. Od nowego roku chyba też zacznę liczyć . Rekordu browar.biz nie mam szans pobić ale przynajmniej pomogę polskim browarom - q chwale ojczyzny !
                              .

                              68 litrów średniej krajowej wynika z prostego działania matematycznego,
                              podzielenie ilości sprzedanego piwa w Polsce przez ilość mieszkańców.
                              Ponieważ nie wszyscy obywatele kraju odrzańsko-wiślańskiego
                              spożywają chmielowy trunek , to taki wynik budzić może zdziwienie ,
                              bo przeciętny piwosz wypija codziennie minimum 1 piwo , nawet jesli
                              małe to wychodzi ~120 l , czym wypracowuje średnią też dla abstynentów.
                              piwoppns@wp.pl

                              Comment

                              • ppns
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 1737

                                #90
                                baklazanek napisał(a)


                                Imielin i Lech do znakomitych piw się nie zaliczają, jak by przyszło mi pić litrami te piwka to bym wykitował choć z drugiej strony nabrało by się może wprawy i jakoś by to było.
                                Bakłażanek gustuje w piwach typu "Atom" , "Megawatt" , a w międzyczasie wzmacnia się napojem energetyzującym "R14" .
                                Nie dziwi mnie więc jego wstręt do normalnych piwnych trunków.

                                A względem statystyki , to czy w niej są uwzględniane wymienione przeze mnie , (a chyba spożywane przez Bakłażanka) turbo-piwa
                                piwoppns@wp.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎