Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sponsoring Głubczyc

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szarpik
    Senior
    • 02-2002
    • 676

    Sponsoring Głubczyc

    Wczoraj ogladałem gale boksu zawodowego sponsorowaną przez browar Głubczyce , co więcej polska ekipa bokserska nazywa się od jakiegos czasu Hammer knock out promation , nasuwa sie pytanie czy ten browar jest tak bogaty ze stać ich na sponsoring???
    WWW.EKSTRAKLASA.NET
  • Piecia
    Senior
    • 02-2002
    • 3307

    #2
    browar z Głubczyc miast zajmować się sponsorowaniem takich "kelnerów" zająłby się poprawą jakośći swoich wyrobów......bo narazie zarówno boks jak i piwo przez nich firmowane jest beznadziejne
    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!

    Comment

    • pjenknik
      • 08-2001
      • 3388

      #3
      Jak organizowali galę w Opolu to mówili, że w cale nie jest to takie kosztowne, bilety idą jak woda, a telewizja płaci za transmisję...
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • Ahumba
        Senior
        • 05-2001
        • 8962

        #4
        pjenknik napisał(a)
        Jak organizowali galę w Opolu to mówili, że w cale nie jest to takie kosztowne, bilety idą jak woda, a telewizja płaci za transmisję...
        ich piwo niestety też często bardziej przypomina wodę i raczej kiepsko schodzi
        (zwłaszcza to dla tesco i innych hipermarketów)
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

        Comment

        • szarpik
          Senior
          • 02-2002
          • 676

          #5
          A co myslicie na temat tego całego Hammera , nie wiem czy jest sens angazowac znajomych w dowóz tego specyfiku (w Poznaniu nie widziałem) jesli miałbym wylac
          ps.sorka za odbiegnięcie od tematu
          WWW.EKSTRAKLASA.NET

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23811

            #6
            @szarpik: jako senior powinieneś wiedzieć gdzie w Browarze znajdują się opinie nt. danych piw.


            i jeszcze prewencyjnie: proszę w tym temacie nie zamieszczać recenzji piwa pt. Hammer.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              #7
              Według mnie, zamiast krzywo patrzeć na Głubczyce jako sponsora, powinniśmy się cieszyć, że browar spoza wielkiej czwórki, stara się pokazać, nawet jeżeli jest to boks. Widocznie uznano to za dobry chwyt marketingowy.

              Comment

              • baklazanek
                † 2014 Piwosz w Raju
                • 08-2001
                • 3562

                #8
                Głubczyce są jeszcze sponsorem Gwardii Opole która gra w piłkę ręczną i w tym roku wjedzie do ekstraklasy. Może dodam jeszcze że nie są jedynym sponsorem drużyny, ale zapracowali sobie na to aby na parkiecie były umieszczone napisy "BRAX".

                Comment

                • kopernik
                  Senior
                  • 11-2002
                  • 204

                  #9
                  Sponsor odlicza cześć wywalinej kasy do dochodu, a przy okazji ma reklamę. Nic za darmo

                  Comment

                  • kopernik
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 204

                    #10
                    kopernik napisał(a)
                    Sponsor odlicza cześć wywalinej kasy do dochodu, a przy okazji ma reklamę. Nic za darmo
                    wyszedł mi jakiś bełkot jeszcze raz zabiorę głos :
                    Sponsor odlicza część wywalonej kwoty od dochodu, a przy okazji ma reklamę. Nic za darmo .

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎