Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spiż w Katowicach?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ZIOMEK2
    Gość
    • 09-2004
    • 2523

    zauważone ...

    - szatnia obowiązkowa, nie warto się upierać
    - wreszcie skonkretyzowali dzienny repertuar, ale nieporządek pozostał
    - na koniec, po wielkim żarciu, dają w kasie poragon fiskalny ( wyst. Arkadiusz Spiż ), wiesz ile przeżarłeś !?
    - po godz. 21 - samoobsługa i miła obsługa ...
    - czasami można dostrzec Panią Piwowar ( starsza blondynka, trochę " przy sobie " )


    Ogólnie dla mnie, na dzień dzisiejszy piwa gorsze z katowickiego warzenia niż były tam te wrocławskie !
    Last edited by ZIOMEK2; 05-10-2005, 20:48.

    Comment

    • ZIOMEK2
      Gość
      • 09-2004
      • 2523

      patrzaj !

      Spiż Miodowe już jest !

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23805

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
        Spiż Miodowe już jest !

        No i jak - czy wiadomo coś o miodowym? gotowiec np. pils - z miodem? czy może miód dodawany do gara zaciernego? parametry?
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • ZIOMEK2
          Gość
          • 09-2004
          • 2523

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
          No i jak - czy wiadomo coś o miodowym? gotowiec np. pils - z miodem? czy może miód dodawany do gara zaciernego? parametry?
          Moim zdaniem i bez szczegółów w smaku przypomina Pszeniczne z miodem ( naturalny ) i " ryż buzuje " , podobne wrażenie odniosłem jak po degustacji piw z Ciechanowa.

          Parametrów nie znam bo nie wystawili ale się dowiem - będę tam niebawem, a może ktoś już zna szczegóły tylko się czai ?

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23805

            będę dźwięczny za insiderowe informacje
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • chmielmilej
              Junior
              • 08-2005
              • 17

              Z rozpaczy, ze zamknieto (tymczasowo mam nadzieje) knajpę ze spiżem w Tychach, przyszło mi wybrać się do Katowic na to zacne piwko
              Tu juz zaskoczenie przy wejściu - należy wpłacić w kasie pieniądze na kartę, którą tylko i wyłacznie ,można płacić w barze ( no i za szatnie !! ).
              Spiż w pełnym asortymencie - w tym również miodowe. Nie wgłebiałam się za bardzo w ceny, bo moja decyzja była szybka " pszeniczniaczek" (5zł za 0,5l ). Ale tu, co dziwne, padły słowa barmana, że pszeniczniak jest NIEDOBRY!! Co zniecheciło do zakupu osoby, które były ze mną. zanim barman rzucił jakąs propozycje dla , nie znających się na tym co dobre, mich koleżanek, zachęciłam je do miodowego z pozytywnym skutkiem.
              Jeśli chodzi o smak, to nie wiem czy to przez barmana i jego opinie, czy tez z zalu za tyskim spiżem, nie powaliło mnie na kolana tak jak sie spodziewałam Może mi sie wydaje, ale smak nie był taki super. Pszeniczka mało wyczuwalna, duzo gazu, no i słomka wsadzona do piwa przez barmana ,nie wiem po co
              Ale myśle ze i tak warto odwiedzic

              Comment

              • docent
                Senior
                • 10-2002
                • 5205

                Ale ile trzeba zapłacić za taką kartę? Czyżby z góry trzeba było wiedzieć ile się przeznacza na konsumpcję? Co to za absurdalne zarządzenie?
                Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                Comment

                • ZIOMEK2
                  Gość
                  • 09-2004
                  • 2523

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent
                  Ale ile trzeba zapłacić za taką kartę? Czyżby z góry trzeba było wiedzieć ile się przeznacza na konsumpcję? Co to za absurdalne zarządzenie?
                  Karty znane tam od kilku miesięcy ( chyba od lipca '05r ), nic nowego tylko trochę usprawnień i europejskości !
                  Za kartę nic nie musisz płacić, resztę wyda lub doda kasa ... w czasie konsumpcji nie paprasz sobie rąk brudnymi banknotami
                  i napiwku nie musisz dawać , temat kart był już wcześniej sygnalizowany i opisywany ( chyba czterokrotnie !?).

                  Comment

                  • dkrasnodebski
                    cymbał
                    • 05-2003
                    • 2316

                    Jak byliśmy na giełdzie w Spiżu trochę mnie zaskoczyła ta forma ale szybko się przekonałem, że te karty to naprawdę świetny wynalazek. Absolutnie nic się na tym nie traci a ułatwienie ogromne.
                    Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                    www.radoslawstolar.pl

                    Comment

                    • mark33
                      Idę po piwo do piwnicy.
                      • 04-2005
                      • 3283

                      NORMALNIE nic się nie traci, po moich odwiedzinach w Spiżu ilość piwa wypitego nie zgadzała się z rachunkiem i to nie kasa źle policzyła

                      Comment

                      • mwa
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 5071

                        W Spiżu jest jakieś chore zarządzenie odnośnie pracowników-po pracy mają szybko opuścić lokal i nie wracać (są po prostu nie mile widziani po pracy).
                        Pozdrawiam Cię !!!!

                        Comment

                        • ZIOMEK2
                          Gość
                          • 09-2004
                          • 2523

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33
                          NORMALNIE nic się nie traci, po moich odwiedzinach w Spiżu ilość piwa wypitego nie zgadzała się z rachunkiem i to nie kasa źle policzyła
                          ... oczywiście na Twój plus !?

                          A kiedy to było, może ja też więcej wypiłem niż zapłaciłem ?
                          Trzeba oddać symbolicznie chociaż jedno piwo !?

                          Ostatnio przy większej konsumpcji powróciłem do kresek, czyli llll i 5, llll i 5, llll i 5 ... już czas zapłacić i do domu ,
                          polecam wszystkim - samokontrola i nic się nie traci .

                          ... a zawsze barmankę/barmana można sprawdzić , nawet u Spiża !

                          Comment

                          • ciubas
                            Junior
                            • 08-2008
                            • 2

                            witam wszystkich serdecznie,

                            tak widze i czytam wasze watki i musze powiedziec ze za czytelne to to nie jest

                            dlatego kiedys postanowilem zalozyc osobne forum dla klubu spiz (bo oficjalnie to maja to w powazaniu o czym mozecie przeczytac)

                            pozdrawiam i zapraszam na www.spiz.ciubas.pl

                            mam nadzieje ze uda nam sie prowadzic wiecej watkow o samym klubie

                            pozdrawiam serdecznie!!!
                            Last edited by ciubas; 25-08-2008, 00:19.

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎