BrowarBiz utrzymuje się z dobrowolnych datków PremiumUżytkowników. Do absolutne podstawowego działania serwisu niezbędnych jest 100 wspierających osób.
Żeby go móc rozwijać - potrzeba 300+ wspierających.
Dodaj swoją cegiełkę teraz!
Nieustające wsparcie daje nam sklep piwowarski Centrum Piwowarstwa pokrywając resztę brakujących talarów - zapraszamy na zakupy!
Czeskie piwowarstwo w liczbach, źródło : www.pivovary.info
Treść dla wspierających
Treść dostępna jest dla osób, które wspierają działanie Browar.Bizu.
To nic nowego. Za wszystko, co tu widzisz (i za to, czego jeszcze nie widzisz), ktoś płaci — pracą, wiedzą albo pieniędzmi.
Browar.Biz to miejsce bez reklam, sponsorów i ukrytych interesów. Istnieje wyłącznie dzięki ludziom, którzy uznali, że warto.
To cel finansowy umożliwiający podstawowe działanie serwisu.
Możesz wesprzeć Browar.Biz na dwa sposoby:
-
💛 Wsparcie finansowe
Jeśli możesz i chcesz — pomóż utrzymać serwis.
Zaloguj się i wspierajPo przeprocesowaniu wpłaty - otrzymasz niezwłocznie dostęp do treści. Wpłata 100 zł = dostęp na rok.
-
✍️ Wkład merytoryczny
Napisz coś piwnego. Załóż temat lub dołącz do dyskusji.Nowy wątek lub odpowiedź sprawdzimy i po akceptacji - publikujemy, wraz z publikacją otrzymasz dostęp do serwisu na okres 2 miesięcy.
Bez presji. Bez reklam. Z wyboru.
Related Topics
-
Liberecki browarek, o którym więcej tu:
https://www.browar.biz/forum/piwo/pi...ar-kousek-piva
Imperialny stout
ekstr. 20%
alk. 7,5%
50 IBU
...-
Channel: Czechy
-
-
-
Ci co byli lub będą w Czarnogórze, swoją obecność zawężają do miejscowości nadmorskich, co wcale nie dziwi. Natomiast mało kto zapuszcza się do stolicy. Można to także zrozumieć, ponieważ zabytków praktycznie tam nie ma, co jest pokłosiem zamiłowania rożnych armii, w zrzucaniu ładunków...3 Photos
-
Channel: Czarnogóra
-
-
Browar na Wysoczynie.
Heckler opisał go tu:
https://www.browar.biz/forum/piwo/pi...lonovy-pivovar
Ich piwa:
https://www.balonovyhotel.cz/nase-piva/
Samuel to jasna...-
Channel: Czechy
2026-06-18, 16:14 -
-
Jak słusznie przypomniał mi Dadek za Démona odpowiadał browar w Vysokim Chlumcu, ale od kilku lat jest zamknięty:
https://www.browar.biz/forum/piwo/pi...C3%A9mon/page3
Więc zakładam nawy wątek. Na forum czeskim...-
Channel: Czechy
2026-05-13, 22:20 -
- Loading...
- Koniec listy.