Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciechanów kontra GŻ

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • annetka
    Senior
    • 03-2003
    • 120

    #46
    To nie jest az tak skomplikowane.
    Brau Union sprzedajac browar Ciechanowski obecnym wlascicielom nie zaznaczyla w umowie, ze NIE wolno temu to browarowi uzywac etykiet i nazw piw, ktore kiedys byly rozlewane/ warzone w Ciechanowie, a "Królewskie Wyborne" jak wiadomo tam własnie bylo warzone i rozlewane.
    Skoro nie zawarli takiej informacji to znaczy, ze kupujac browar wraz z jego aktywami wlasciciel ma prawo korzystac z tej nazwy i etykiety.
    Browar wraca poprostu do swojej historii- nie poraz pierwszy
    Pozdrawiam.
    warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23809

      #47
      czy ma prawo czy nie rozstrzygnie sąd. witam stronę sprawy...
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • annetka
        Senior
        • 03-2003
        • 120

        #48
        Witam Art
        Ja mam nadzieje, ze racja lezy po stronie Ciechanowa bo naiwnie wierze, ze to bedzie jakis przelom w tym co sie dzieje na rynku piwowarskim.
        Last edited by annetka; 05-08-2004, 09:33.
        warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

        Comment

        • Krzysztof
          Senior
          • 04-2001
          • 1689

          #49
          Jeżeli sie tyczy patentów polecam wskazana przez jednego z Kolegów stronę Urzedu Patentowego RP:



          dalej zakładka: Bazy danych UPRP
          następnie należy kliknąć w pomarańczowy link do przeglądania bazy UP:
          następnie zaznaczyć: znaki towarowe i wzory przemysłowe
          klinąć w: "wyszukiwanie proste"
          wpisać interesującą nas nazwę i "szukaj"
          Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
          www.twojmalybrowar.pl

          Comment

          • annetka
            Senior
            • 03-2003
            • 120

            #50
            Ale chyba nie w tym leży sedno sprawy, tylko w sposobie spisania umowy miedzy Browarem Ciechanów a Grupą Żywiec.
            Może was zainsteruje opinia członków zarządu Browaru Ciechanów: www.ciechan.com.pl w dziale "aktualności"
            Może mi wytłumacz Krzysztof czemu tam zacięcie bronisz Grupy Żywiec? Bo nie moge pojąc twojego podejścia
            warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

            Comment

            • Krzysztof
              Senior
              • 04-2001
              • 1689

              #51
              Urząd Patentowy jest Urzędem Patentowym, a ten chroni Znak Towarowy.
              Przykro mi ale taka jest prawda. Resztę pozwolę sobie przemilczeć.
              Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
              www.twojmalybrowar.pl

              Comment

              • annetka
                Senior
                • 03-2003
                • 120

                #52
                Widze, ze nie ma co dyskutowac, zobaczymy jaki bedzie wynik tej sprawy i juz.
                warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

                Comment

                • annetka
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 120

                  #53
                  znak towarowy Królewskie został zastrzeżony przez Browary W-skie Kólewskie ( liczba mnoga ) w skład zrzeszenia weszły Ciechanów ciechomice, Sierpc, Wyszków, Warszawa. Zarząd Browarów znajdował się w W-wie. Browary Ciechanów ,Wyszków i W-wa na przełomie 92/93 roku rozpoczęły produkcję piwa KRÓLEWSKIE Trzy browary!!!!!
                  I one go promowały a nie tylko W-wa .Jestem Warszawiakiem i pamiętam jak się stało w kolejce po "Ciechana".Kupienie Przedsiębiorstwa w myśl ART 55prim Kodeksu cywilnego wyczerpuje temat a tak jest
                  warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

                  Comment

                  • KAKTUS77
                    Gość
                    • 09-2004
                    • 2

                    #54
                    FAJNA DYSKUSJA. CIECHANÓW UŻYWA NAZWY "KRÓLEWSKIE" BO WIDOCZNIE MOŻE A JEŚLI GŻ ZGŁASZA SPRZECIW TO SPRAWA PEWNIE ROZTRZYGNIE SIĘ W SĄDZIE. JA NATOMIAST PAMIETAM ŻE "KRÓLEWSKIE" Z CIECHANOWA MOZNA BYŁO KUPIĆ JESZCZE PO ZAMKNIĘCIU BROWARU PRZEZ BRAU UNION. JEŚLI CIECHANÓW BYŁ CZĘŚCIĄ WARSZAWY TO PEWNIE WSZYSTKIE TECHNOLOGIE BYŁY WARSZAWSKIE A PRAWA DO NAZW PRZYNALEŻAŁY TEŻ DO CIECHANOWA. ZRESZTĄ ZAWSZE CIECHANOWSKIE PIWA BYŁY ROZPOZNAWALNE TAK JAK TERAZ "KRÓLEWSKIE". PRZECIEŻ INNA JEST BUTELKA INNA JEST ETYKIETA NIŻ "KRÓLA" Z BYDGOSZCZY CZY WARKI

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23809

                      #55
                      oho, kolejny przedstwiciel browaru C.

                      proszę nie molestować nadmiernie klawisza CAPS LOCK.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • kacper1
                        Gość
                        • 09-2004
                        • 7

                        #56
                        ART właśnie Ty mozesz sie szybko przekonac jak szybko sie traci jestes z dolnego slaska i nie rozumiem twoich złosliwosci .Jako admin tego portalu powinienes sie czesciej usmiechac no chyba ze ci z jakiegos powodu nie wypada .Pozdrow Hainekena !!!!!!!

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23809

                          #57
                          Wszystko jest fajnie, jeśli się przedstawicie i jasno napiszecie - jesteśmy z browaru takiego a takiego i chcemy zaprezentować stanowisko swojej firmy. Chodzi tu po prostu o szczerość. Wybacz ale będąc związanym z firmą nie możesz prezentować swojego stanowiska w jakiejś sprawie jako osoba z tą firmą w ogóle nie związana. Dobrze wiesz że prezentowane tutaj opinie nie są śledzone tylko przeze mnie i Ciebie, na nich sporo osób opiera swoje zdanie w pewnych kwestiach. Dlatego dla mnie istotne jest to abyś pisał szczerze.

                          Co do złośliwości - takie panują tu zasady że na forum się nie KRZYCZY i zwraca się uwagę na to wszystkim, bez względu na to skąd pochodzą, czy z Nowego Tomyśla czy z Nowego Jorku.

                          Jeszcze w sprawie Towich [kacper1] zaczepnych sugestii - obrażanie mnie nie jest za dobrym "publicity" dla Ciechanowa.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            #58
                            To by zresztą było ciekawe, gdyby ktoś przedstawił się i w rzeczowej dyskusji przedstawił stanowisko browaru. Na pewno taka forma byłaby bardziej wiarygodna niż "anonimowe" posty.
                            Howgh

                            Comment

                            • annetka
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 120

                              #59
                              Po pierwsze Art nikt Cie nie obrazil, po drugie napisalam gdzie jest przedstawione stanowisko browaru : www.ciechan.com.pl
                              Jesli cos wam nie odpowiada to piszczcie odrazu, a nie jakimis zlosliwosciami zatruwacie atmosfere. Proponuje zakonczyc to OT.
                              Pozdrawiam
                              warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23809

                                #60
                                moje uwagi dotyczą postu Użytkownika KAKTUS77 jak i jego adwokata Kacper1. To czy mnie uwagi Kacper1 obrażają czy nie, sam potrafię stwierdzić.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎