Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chwalę Grupę Żywiec S.A.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zgroza
    Senior
    • 03-2008
    • 3597

    Matma koledze szwankuje
    Mamy tu przykład kwantyfikatora szczegółowego: w każdym miejscu na świecie jest choć jedna osoba, która zna żywca, a nie ogólnego: we wszystkich miejscach na świecie wszyscy znają Żywca
    Lotna ekspozytura browaru

    Też Was kocham.

    Comment

    • delvish
      Senior
      • 11-2004
      • 3508

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
      Mamy tu przykład kwantyfikatora szczegółowego: w każdym miejscu na świecie jest choć jedna osoba, która zna żywca, a nie ogólnego: we wszystkich miejscach na świecie wszyscy znają Żywca
      Co do "Żywca" to jestem pewien, że jest wiele miejsc na świecie gdzie nie ma ani jednej osoby, która go zna. W temacie "żywca" nie czuję się kompetentny wypowiadać
      Last edited by delvish; 19-10-2008, 17:28.
      "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
      (Frank Zappa)

      "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
        Co do "Żywca" to jestem pewien, że jest wiele miejsc na świecie gdzie nie ma ani jednej osoby, która go zna. ...
        Ba - jeszcze więcej jest miejsc w których w ogóle nikogo nie ma .
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • Makaron
          Senior
          • 08-2003
          • 2107

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
          Ba - jeszcze więcej jest miejsc w których w ogóle nikogo nie ma .
          Albo co gorsza gdzie ludzie sa, a piwa w ogole nie ma
          "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Makaron Wyświetlenie odpowiedzi
            Albo co gorsza gdzie ludzie sa, a piwa w ogole nie ma
            Albo, powiedzmy - jakiś marynarz wyrzucił za burtę butelkę Żywca i teraz ona się poniewiera gdzieś wśród oceanu, a tam nie ma żywego ducha
            Czyli są miejsca gdzie jest Żywiec, a nikt go nie zna
            Last edited by adam16; 23-10-2008, 23:41.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • zgroza
              Senior
              • 03-2008
              • 3597

              Powiedzmy, na Heweliuszu.
              Lotna ekspozytura browaru

              Też Was kocham.

              Comment

              • Czes
                PremiumUżytkownik
                • 06-2001
                • 752

                Po ponad 4 latach od założenia tego wątku doczekałem się dzisiaj nielada satysfakcji:

                Prezes Zarządu Grupy Żywiec, Chris Barrow, w bezpośredniej rozmowie potwierdził, że w Grupie (i w Heinekenie) zjawisko hobbystycznego piwowarstwa domowego traktuje się jako pozytywne, budujące ku obopólnych korzyści kulturę piwa!

                By nie być gołosłownym, zadeklarował swoją obecność na czerwcowym Festiwalu Piwowarów oraz VII Konkursie Piw Domowych i zaproponował, aby najlepsze piwo Konkursu (Grand Champion) według receptury i pod autorskim nadzorem piwowara domowego zostało jednorazowo uwarzone w browarze Zamkowym w Cieszynie. Propozycja została przyjęta przez organizatorów i miejmy nadzieję zostanie przyjęta przez autora zwycięskiego piwa.

                Ku chwale tego wielkiego hobby!
                O!Nanobrowar Domowy "PiwU"

                Comment

                • jacer
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 9875

                  wow, no to nieźle. To będzie największa nagroda.
                  Milicki Browar Rynkowy
                  Grupa STYRIAN

                  (1+sqrt5)/2
                  "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                  "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                  No Hops, no Glory :)

                  Comment

                  • Żywiec
                    Senior
                    • 12-2001
                    • 1571

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Czes Wyświetlenie odpowiedzi
                    By nie być gołosłownym, zadeklarował swoją obecność na czerwcowym Festiwalu Piwowarów oraz VII Konkursie Piw Domowych i zaproponował, aby najlepsze piwo Konkursu (Grand Champion) według receptury i pod autorskim nadzorem piwowara domowego zostało jednorazowo uwarzone w browarze Zamkowym w Cieszynie. Propozycja została przyjęta przez organizatorów i miejmy nadzieję zostanie przyjęta przez autora zwycięskiego piwa.
                    Cieszę się bardzo. Wiedziałem o tym pomyśle od tygodnia i czekałem na oficjalne potwierdzenie. To pewnie będzie wyjątkowa satysfakcja dla zwycięzcy VII KPD.

                    Comment

                    • kopyr
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 9475

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Czes Wyświetlenie odpowiedzi
                      By nie być gołosłownym, zadeklarował swoją obecność na czerwcowym Festiwalu Piwowarów oraz VII Konkursie Piw Domowych i zaproponował, aby najlepsze piwo Konkursu (Grand Champion) według receptury i pod autorskim nadzorem piwowara domowego zostało jednorazowo uwarzone w browarze Zamkowym w Cieszynie. Propozycja została przyjęta przez organizatorów i miejmy nadzieję zostanie przyjęta przez autora zwycięskiego piwa.
                      A jak Grand Championa zdobędzie Roggen? Tak serio widzę, że GCh musi być wyłoniony z pary Pils - Porter Bałtycki.
                      blog.kopyra.com

                      Comment

                      • Zdrój
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 284

                        Kopyr, kierownictwo Zamkowego w Cieszynie wie, jakie mamy kategorie w VII KPD.
                        Sprawa, jak napisał Żywiec, nie jest w obróbce od dziś. Wszystkie piwa sa możliwe do wykonania.
                        Najwięcej wątpliwości rodzi ew. warzenie "innego" Portera Bałtyckiego
                        Dla uzupełnienia informacji - najprawdopodobniej piwo wykonane pod nadzorem Grand Championa (umowa) zostanie zabutelkowane (ok. 50 tys. butelek) i skierowane do sprzedaży.
                        Mnie się marzy Doppelbock
                        Browamator Piwowar PINTA Festiwal Birofilia

                        Comment

                        • piotry
                          Oj tam, oj tam !
                          • 08-2005
                          • 761

                          normalnie nie mogę się doczekać

                          mam nadzieję że będzie to jednak coś innego niż porter, choć z tego co pamiętam (może ktoś mnie poprawi) to one najcześciej wygrywały GCh

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            Ja dzisiaj wydawałem w porcie pewien towar i tak chwilkę pogawędziliśmy z kierowcą.Mieszka w jakiejś wiosce koło Leżajska i rzekł mi , że przestali już lać do kegów i robią Jasne Pełne, Warkę i Tatrę.Coś przebąkują podobno o zamknięciu...Ile w tym prawdy nie mam pojęcia.
                            Last edited by Pogoniarz; 08-05-2009, 17:19.


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • mwa
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 5071

                              To będzie najlepsza nagroda główna jaką bym się wyobrażał.
                              Już zazdroszczę zwycięzcy z dwóch powodów. Bracki Browar Zamkowy jest moim idolem, kolekcjonuję jego gadżety i odwiedzam go czasami a i piwowarem domowym jestem.
                              Super sprawa - jest za co chwalić GŻ.
                              Pozdrawiam Cię !!!!

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Zamknięcie linii do lania piwka do kegów, być może zamknięcie browaru w Leżajsku, kosztem niepasteryzowanego Brackiego.Jest ich za co chwalić, oj jest...
                                Chodzi im o to , że konkurencja czyli CP wypuściła na rynek już drugie niepasteryzowane piwo i GŻ chce pewnie przetestować rynek regionalny swoim produktem, a co potem...


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎