Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Upadające Browary / sytuacja niezależnych browarów w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • skandal
    Senior
    • 05-2002
    • 1439

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
    Piwa warzone w Żninie były zawsze bardzo nierówne smakowo,ale nie naciąłem się jakoś na feralną partię.
    Sądzę jednak ,że browar długo się nie utrzyma w tym naszym polskim piwnym bagienku.
    Wiesz, ja wcześniej też nie narzekałem ale ostatnie spożycia z końca tamtego roku upewniły mnie że coś im strasznie nie wyszło ostatnimi razy. Mam zamiar zamówić z ich sklepu www partię piwa i mam nadzieję że będzie to stary dobry Leszek. Co do utrzymania się to też prawda, z takim "rozreklamowaniem" może byc źle.

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 08-2001
      • 3562

      Janów i Konstancin warzą dalej! Więcej informacji pojawi się w dziale z wiadomościami.

      Comment

      • iommi
        Senior
        • 07-2003
        • 1522

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal
        Przed dosłownie chwilą rozmawiałem telefonicznie z szefem browaru, m.in. także o tej wiadomości co do likwidacji browaru. Są to jakieś bzdury, gazeta napisała nieprawde. Zresztą takie plotki o żninskim browarze pojawiaja się co jakis czas. Ciekawe kto ma w tym interes. Teraz jeszcze tylko poprawa jakości i będzie sie można cieszyć!
        W tekście z Pałuków stoi czarno na białym - szef browaru w Żninie nie chciał rozmawiać z dziennikarzem. Więc ten napisał co wiedział, częściowo opierając się na niepotwierdzonych informacjach. A być może wiedział niewiele...
        Mimo to - browar w osobie dyrektora miał szansę wypowiedzieć się na temat plotek o zamknięciu zakładu. Nie skorzystał, więc jego strata. Ja rozumiem, że to mała firma ale jakieś podstawy PR człowiek powinien mieć. Nie ma, więc traci (on i firma) poprzez takie zachowanie...
        Co więcej zasadniczo gazeta jest "kryta" - mieli swoje informacje, starali się potwierdzać. Tylko brak dobrej woli kierownictwa Żnina spowodował, że się nie udało. A więc i prawa do sprostowania tu nie widzę (nie licząc wiader wody wlewanych do kadzi, na co zapewne dziennikarz nie ma dowodów ). Co najwyżej wyjaśnienie, bądź tzw. "śladem naszych publikacji"...
        *****************************

        Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

        *****************************

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          Żnin działa dalej! Z tym, że na zasadach, o których wspomniałem w wiadomościach. Po prostu gazeta i browar hmmm pisząc delikatnie, nie przyjaźnią się.
          Co do Lwówka, to informacje są zebrane i ukażą się w przyszłym tygodniu. Teraz mogę napisać, że Browar Śląski ma dłuższą przerwę w produkcji piwa. Ale ciągle pozostaje żywy i tak ma być nadal.

          Comment

          • iommi
            Senior
            • 07-2003
            • 1522

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek
            Po prostu gazeta i browar hmmm pisząc delikatnie, nie przyjaźnią się.
            A co to ma do rzeczy?
            *****************************

            Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

            *****************************

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              Byłem dziś w Konstancinie, browar ma się dobrze, nawet warzy juz dwa kolejne nowe piwa
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • baklazanek
                † 2014 Piwosz w Raju
                • 08-2001
                • 3562

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi
                A co to ma do rzeczy?

                Bardzo dużo. I ograniczę się tylko do tego, bo reszty można się domyśleć.

                Comment

                • iommi
                  Senior
                  • 07-2003
                  • 1522

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek
                  Bardzo dużo. I ograniczę się tylko do tego, bo reszty można się domyśleć.
                  Jak widzę, spiskowa teoria dziejów określająca rolę mediów w naszym życiu, dotarła i na forum browar.biz...
                  *****************************

                  Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                  *****************************

                  Comment

                  • Krzysztof
                    Senior
                    • 04-2001
                    • 1689

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi
                    Jak widzę, spiskowa teoria dziejów określająca rolę mediów w naszym życiu, dotarła i na forum browar.biz...

                    Dla mnie to skutek uboczny wolności prasy...
                    Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                    www.twojmalybrowar.pl

                    Comment

                    • Sokół83
                      szynkarz
                      • 12-2004
                      • 1598

                      przypominam że to wątek o sytuacji browarów a nie roli mass-mediów w kształtowaniu obrazu rzeczywistości i proponuje skończyć dyskusje; czas pokaże kto miał racje - prasa czy dyrektor
                      Z INNEJ BECZKI

                      www.fotopolska.eu

                      Comment

                      • iommi
                        Senior
                        • 07-2003
                        • 1522

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof
                        Dla mnie to skutek uboczny wolności prasy...
                        Poniekąd masz rację. Ale dodałbym do tego jeszcze jedną rzecz - nieumiejętność poruszania się w środowisku medialnym. Bo powtarzam - dziennikarz "Pałuk" wyraźnie napisał, że szef browaru nie chciał wypowiedzieć się na temat domniemanego zaprzestania produkcji. Szansę miał, nie skorzystał z niej. Gdyby skorzystał, może tego tekstu by nie było...
                        Więc dlaczego (i do kogo) ma dziś pretensje i snuje spiskową teorię dziejów?
                        *****************************

                        Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                        *****************************

                        Comment

                        • Krzysztof
                          Senior
                          • 04-2001
                          • 1689

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi
                          Poniekąd masz rację. Ale dodałbym do tego jeszcze jedną rzecz - nieumiejętność poruszania się w środowisku medialnym. Bo powtarzam - dziennikarz "Pałuk" wyraźnie napisał, że szef browaru nie chciał wypowiedzieć się na temat domniemanego zaprzestania produkcji. Szansę miał, nie skorzystał z niej. Gdyby skorzystał, może tego tekstu by nie było...
                          Więc dlaczego (i do kogo) ma dziś pretensje i snuje spiskową teorię dziejów?

                          Pozyjemy zobaczymy.... Jeżeli Żnin przeżyje to ok. Czasem ludzie mają powody, żeby wstrzymać się od wypowiedzi, gdyż np. kilka następnych dni przyniesie poprawę sytuacji w firmie. W takich małych zakładach są problemy z płatnoscią akcyzy i ow dyrektor czeka na pieniązki żeby ją zapłacić i nie zadrażniać sytuacji... Róznie to bywa...
                          Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                          www.twojmalybrowar.pl

                          Comment

                          • Krzysiu
                            Krzysiu
                            • 02-2001
                            • 14936

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi
                            ... Więc dlaczego (i do kogo) ma dziś pretensje i snuje spiskową teorię dziejów?
                            Być może dlatego, że dobrze wie, że niezależnie od tego, co powie, to dziennikarz i tak to przerobi po swojemu, niekoniecznie zgodnie z rzeczywistością. Znam to z wieloletniej praktyki w swoim mieście.

                            Comment

                            • Scriptus
                              Senior
                              • 04-2006
                              • 189

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal
                              Żeby jeszcze Warszawiacy go pili... Chyba że ci co piją nie wypełniają dziennika Wcale mnie nie zdziwi że nie warzą-już się przyzwyczaiłem, ale długo to nie potrwa, zostało jeszcze tylko kilka małych i będzie spokój wreszcie.
                              A ostatnio piłem Zdrojowe z beczki-miód w gębie!

                              Żeby warszawiacy pili.... Żeby jakiś marketingowiec zadbał, żeby go gdziekolwiek mozna było kupić... ja mieszkam w Warszawie od kilkudziesięciu lat i może dlatego, że nie jestem warszawiakiem, kupuję każde unikalne niekoncernowe piwo jakie zobaczę, Konstancina NIE MA
                              Nic lepszego od Brackiego :)

                              Comment

                              • Ahumba
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 8962

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Scriptus
                                ja mieszkam w Warszawie od kilkudziesięciu lat i może dlatego, że nie jestem warszawiakiem, kupuję każde unikalne niekoncernowe piwo jakie zobaczę, Konstancina NIE MA
                                Ja znam dwa miejsca, gdzie można kupić Konstancin.
                                Na Bemowie w Michasiu (ale tylko mocne i super mocne) i koło kina Ochota, przy ul. Winnickiej.
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎