Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo w TV

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pioterb4
    Senior
    • 05-2006
    • 4322

    No niby macie racje, że konwencja innych programów sugerowała czego się można było spodziewać i po tych odcinkach. Ale mimo wszystko trochę mnie poirytowało, że w programie o tematyce piwnej więcej czasu zajął Miles Davis i jego jazz niż temat dla którego włączyłem telewizor.

    Comment

    • kmieciu
      Member
      • 02-2004
      • 33

      Widziałem już wszystkie odcinki z tej serii i niestety więcej jest tam o podróżach i tematach około piwnych niż o samym warzeniu piwa.
      Nie wiem dlaczego nie zostawili oryginalnego tytułu tylko stworzyli ta dziwna zbitkę słów, ani to po polsku ani po angielsku.

      Ale jak to mówią na bezrybiu i rak piwo.

      Comment

      • piotry
        Oj tam, oj tam !
        • 08-2005
        • 761

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
        Po obejrzeniu drugiej części tego programu jestem z lekka zniesmaczony.
        Założenia programu wydawały mi się z goła odmienne, bo to co jest pokazywane na ekranie to jedynie nachalna promocja tylko jednego browaru, który w mojej ocenie warzy dość przeciętne piwa.
        Założenia były pokazane w sposób jasny - o jednym browarze, który warzy piwa smakowe i inne takie.

        To że źle przetłumaczono tytuł nadając mu całkiem inny wydźwięk to inna sprawa (oryginalnie chyba Brew Masters).

        Co do samego programu to mnie się podobał. Oglądałem wszystkie 5 odcinków i przyznam, że oferują przyzwoity poziom rozrywki. Dodatkowo to jak tłumaczą co się dzieje podczas warzenia / fermentacji jest moim zdaniem najlepszym tłumaczeniem w tego typu programie. Ogólnie podobało mi się i polecam

        pozdrawiam
        piotry

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10838

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotry Wyświetlenie odpowiedzi
          (...)przyznam, że oferują przyzwoity poziom rozrywki.(...)
          Ja od takiego programu czegoś więcej wymagałem niż samej rozrywki i nachalnej kryptoreklamy
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • Pankracy
            Senior
            • 10-2007
            • 2770

            15.03.2011 (wtorek) National Geographic

            O godzinie 21.00 zostanie wyemitowany odcinek serii Megafabryki poświęcony browarowi Heineken.

            P.S.
            1000 post
            Last edited by Pankracy; 14-03-2011, 18:33.

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              Nie w TV, ale w radio, o 14.00 lub 14.10 - Browarzyciel będzie o czymś mówił. Pewnie o piwie



              Trzeba kliknąć "oglądaj na żywo"
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • Latarnik
                Premium Lamplighter
                • 06-2004
                • 4998

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie w TV, ale w radio, o 14.00 lub 14.10 - Browarzyciel będzie o czymś mówił. Pewnie o piwie



                Trzeba kliknąć "oglądaj na żywo"
                A słuchacz "piwosz" dorzucił reklamę wrocławskiego Spiża.
                5410 kapsli z wypitych piw
                874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                Comment

                • Gabe
                  Senior
                  • 03-2010
                  • 405

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nie w TV, ale w radio, o 14.00 lub 14.10 - Browarzyciel będzie o czymś mówił. Pewnie o piwie



                  Trzeba kliknąć "oglądaj na żywo"
                  Fajnie, tylko strasznie krótko (przydało by się przynajmniej godzinę) i przez to wszystko strasznie szybko i ogólnikowo - przeciętny słuchacz zapamiętał pewnie tyle co z audycji o życiu intymnym czapli siwej

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13950

                    Ależ to nadal leci... Włączyłem o 14:35 i pewnie do 15 będzie temat kontynuowany.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • anteks
                      maruda
                      • 08-2003
                      • 10739

                      Właśnie coder opowiada o wrzeniu
                      Mniej książków więcej piwa

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                        o wrzeniu
                        O wrzeniu to akurat niewiele mówił

                        Brawo dla chłopaków - pod koniec był też piwowarski akcent wrocławski - zadzwoniła pani Marta, która zaczęła warzyć po tym, jak była z mężem na szkoleniu, jak mniemam, chodzi o Szkółkę w Czeskim Raju, cieszę się bardzo
                        Last edited by Marusia; 18-03-2011, 14:52.
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • Gabe
                          Senior
                          • 03-2010
                          • 405

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ależ to nadal leci... Włączyłem o 14:35 i pewnie do 15 będzie temat kontynuowany.
                          To dałem się nabrać (albo źle usłyszałem) na "Naszym gościem był..." :/

                          Comment

                          • jacer
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 9875

                            Nie można było dać wcześniej informacji? Radio bym przestawił w samochodzie.
                            Milicki Browar Rynkowy
                            Grupa STYRIAN

                            (1+sqrt5)/2
                            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                            No Hops, no Glory :)

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              Dałam info, jak tylko się dowiedziałam
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • Fala
                                Senior
                                • 07-2004
                                • 671

                                W niedzielę o 18.00 na Discovery kolejny odcinek Browar tour:
                                Browar tour: Punkin i Portamarillo
                                Sam Calagione, założyciel browaru Dogfish Head Brewery, wyrusza na poszukiwania najbardziej egzotycznych składników do produkcji piwa. Uczy się nowych technik warzenia tego trunku i odkrywa oryginalne procesy jego produkcji. Razem z wytwórnią Sony Records Sam stworzy nowy gatunek piwa w hołdzie dla Milesa Daviesa. Podczas podróży do Peru zbada skład pradawnego trunku pszenicznego o nazwie chicha. W Nowej Zelandii uwarzy miejscowe piwo na doroczny konkurs piwowarski Beervana. Natomiast w swoim browarze Sam będzie będzie zmagał się z kontrolą jakości...
                                Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                                Admin ma zawsze rację

                                PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎