Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo w TV

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dzop
    Junior
    • 05-2005
    • 3

    wybaczcie...uczę się obsługi tego forum dopiero ;-P

    Comment

    • Tomasz_FK
      Senior
      • 10-2003
      • 221

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
      Tomaszu, wrzuć może linki ed2k z opisem i danymi technicznymi plików na odpowiednie osiołkowe forum, np. osiolek.com. Pewnie znajdzie się jeszcze trochę zainteresowanych i liczba źródeł zaraz wzrośnie
      Już poczyniłem pierwsze kroki w tym kierunku.

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Art
      Tomku niedługo wpadnę do Cię na DYSKotekę to sobie zrobimy wieczorową wypalankę bo ściąganie mi marnie idzie, a łatwiej i szybciej będzie podejście do Ciebie, przy okazji zluustruję Twoją piwniczkę
      A to rzeczywiście jest bardzo dobra metoda na zwiększenie transferu. Sieci b2b (beer to beer) są pod tym względem bezkonkurencyjne.
      Tomasz
      "Sleeping makes me hungry. And eating makes me sleepy. Life is good." Garfield, 11 lipca 1991 r.

      Comment

      • sebox
        Member
        • 08-2004
        • 73

        Usunąłem z ftp'a odcinek 20, bo jak słusznie zauważył Tomasz_FK jest to zdublowany odcinek 15.
        Nie wiem jeszcze czy to Planete popuściło, czy ja w jakiś magiczny sposób dałem ciała.
        Tak czy siak 20 dotrze na ftp'a opóźniony, a to co juz zciągneliście z tego odcinka możecie skoszarować.

        BTW
        Staram sie nie wyłączać kompa ale jak widze, że nikt nic nie sciąga to daje mu odsapnąc czasem na jakieś pół dnia.
        - Wujek Brewery -

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          miej trochę litości - takie wyłączanie i włączanie może go wykończyć...
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • sebox
            Member
            • 08-2004
            • 73

            Pomyłka z 20 odc. była z mojej strony, i w poniedziałek powinien się juz pojawić na ftp, natomiast dziś zapraszam do wciagania odc. 23 - jeszcze tylko 3 nowe odcinki i 1 zaległy i mamy komplet.
            Całość 26 odcinków zmieści się akurat na płytce dvd (jako divx), także w razie co to będę mógł komuś z okolic wypalić takową.
            - Wujek Brewery -

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              No to my, jako, że z okolic jesteśmy chętni na taką płytkę divix-ową
              A w zamian BIGB-a może zaoferować
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • Rolek
                Senior
                • 08-2001
                • 1038

                Gdańsk, który również ma blisko , również pisałby się na taką kompilację. Co prawda nie mogę w tej chwili oferować , ale partycypacja (trudne słowo ) w kosztach jak najbardziej wchodzi w rachubę.

                Comment

                • sebox
                  Member
                  • 08-2004
                  • 73

                  Zaległy 20 oraz 24 i 25 odcinek jest juz na ftpie.
                  Pozostaje ostatni, który powinien się pojawić dziś w nocy albo jutro z rana.
                  - Wujek Brewery -

                  Comment

                  • yendras
                    Senior
                    • 12-2001
                    • 2052

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piotras
                    Dzisiaj oprócz odcinka o Guinessie na Planet, był tez film "Postrzyżyny" na podstawie opowiadania B. Hrabala w nowej stacji TVP Kultura, pisze dopiero "p"o gdyż sam włączyłem już w trakcie, ale wyglada że jutro jakieś powtórki są.Film ma pozytywny klimat i przedstawia scenki z życia zarzadcy przedwojennego browaru w Nymburku(kręcony był w jakimś innym browarze,który jednak od kilku lat znowu warzy)Książka jednak lepsza.
                    "Postrzyżyny" kręcono w browarze w Dalešicach -> www.pivovar-dalesice.cz

                    A co do "Beer TV" a.k.a. "Pokochaj dobre piwo" to widziałem tylko 2 odcinki, ale jakoś nie rzuciły mnie na kolana. Być może to kwestia samej formuły, ale jeżeli większość odcinka poświęconego Belgii to peany na cześć Stella Artois to coś tu jest nie tak

                    Comment

                    • Tomasz_FK
                      Senior
                      • 10-2003
                      • 221

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yendras
                      A co do "Beer TV" a.k.a. "Pokochaj dobre piwo" to widziałem tylko 2 odcinki, ale jakoś nie rzuciły mnie na kolana. Być może to kwestia samej formuły, ale jeżeli większość odcinka poświęconego Belgii to peany na cześć Stella Artois to coś tu jest nie tak
                      Jest gorzej. Jak Czes wspominał już gdzieś na początku wątku, cały serial jest zrobiony za pieniądze Interbrew, więc marka ta (i inne) przewija się przez wszystkie odcinki serialu. Co nie zmienia faktu, że serial, poza amerykańską manierą i upodobaniem do pokazywania podchmielonej młodzieży, bywa interesujący. Mnie osobiście bardzo podobał się 8. odcinek, o fermentujących w beczkach piwach trapistów w Belle Vue. Mniam.
                      Tomasz
                      "Sleeping makes me hungry. And eating makes me sleepy. Life is good." Garfield, 11 lipca 1991 r.

                      Comment

                      • arzy
                        Senior
                        • 06-2002
                        • 2814

                        Uważam, iż w każdym odcinku jest coś ciekawego, godnego uwagii.

                        Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale nasz Czes był konsultantem tegoż serialu.
                        "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        Bractwo Piwne
                        Skład Piwa
                        Piszę poprawnie po polsku!

                        Comment

                        • yendras
                          Senior
                          • 12-2001
                          • 2052

                          Całe szczęście, w przeciwnym razie co chwilę słyszelibyśmy jakieś "kwiatki" w tłumaczeniu.

                          Comment

                          • kangurpl
                            Senior
                            • 03-2002
                            • 2660

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                            No to my, jako, że z okolic jesteśmy chętni na taką płytkę divix-ową
                            A w zamian BIGB-a może zaoferować
                            Toż to ponad 4GB, tylko DVD temu podoła.
                            Chyba się pobawię i zrobie taką z 26 pozycyjnym menu
                            Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                            "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                            "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                            Comment

                            • iron
                              Senior
                              • 08-2002
                              • 6703

                              Oj Kangurku, chyba jeszcze nie odparowałeś po warsztatach
                              Wszak sebox napisał post powyżej mojego, że będzie to płyta DVD nagrana jako divix.
                              Może w swoim poście nieco to uprościłem, więc wspaniałomyślnie wybaczam Ci Twoją niedokładność w czytaniu tego wątku
                              Last edited by iron; 16-05-2005, 21:14.
                              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                              Rock, Honor, Ojczyzna

                              Comment

                              • sebox
                                Member
                                • 08-2004
                                • 73

                                Jak juz część z Was zauwżyła 26 ostatni odcinek wylądował na ftpie.
                                Zainteresowanych wypaleniem na dvd proszę o kontakt na PW - wolałbym nie wysyłać, także odbiór osobisty byłby idealny.
                                - Wujek Brewery -

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎