Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo w TV

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • SupeR_PiwosZ
    Senior
    • 05-2008
    • 307

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kjaros Wyświetlenie odpowiedzi
    Wysłałem email z prośbą o opublikowanie całej serii w serwisie vod.tvp.pl.
    O VOD nie pomyślałem. Podaj proszę maila, na którego wysłałeś tą prośbę.

    Comment

    • kjaros
      Senior
      • 03-2007
      • 377

      Użyłem formularza na stronie https://www.tvp.pl/kontakt > VOD/Strefa ABO > Inne
      Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.

      Comment

      • SupeR_PiwosZ
        Senior
        • 05-2008
        • 307

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kjaros Wyświetlenie odpowiedzi
        Użyłem formularza na stronie https://www.tvp.pl/kontakt > VOD/Strefa ABO > Inne
        Dzięki. Również korzystałem z tej strony ale z innego formularza. No nic wyślę przez dział Inne.

        Comment

        • kjaros
          Senior
          • 03-2007
          • 377

          Dość szybko przyszła spławiająca odpowiedź:
          Dzień dobry,

          archiwalne odcinki niestety wciąż nie są dostępne z powodów licencyjnych np. brak weryfikacji praw do publikowania w Internecie. Nie wykluczamy jednak, że w przyszłości zostaną one udostępnione w naszym katalogu w pełnym wymiarze.

          Z poważaniem
          Zespół TVP VOD
          Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.

          Comment

          • SupeR_PiwosZ
            Senior
            • 05-2008
            • 307

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kjaros Wyświetlenie odpowiedzi
            Dość szybko przyszła spławiająca odpowiedź:
            No to wychodzi na to, że moja poprzednia wiadomość chyba trafiła nie tam gdzie trzeba ale już napisałem następną. Wspomniałem w niej również o kontakcie z autorem i oddziałem w Lublinie, że to właśnie wg. tych dwóch źródeł wszelkie prawa autorskie do całej produkcji posiada TVP S.A. Fakt faktem bardzo wymijająca i zbywalcza odpowiedz... No ale ja osobiście niczego innego się nie spodziewałem. Zobaczymy co mi odpiszą.
            Last edited by SupeR_PiwosZ; 20-10-2021, 08:33.

            Comment

            • SupeR_PiwosZ
              Senior
              • 05-2008
              • 307

              W przypadku mojej wiadomości już nie są tacy szybcy. Nadal brak odpowiedzi. I pewnie jej nie otrzymam no ale przynajmniej przyszło potwierdzenie, że ją dostali.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19165

                Przed 19-stą na TV6 w Galileo był odcinek o dziwnych piwach. Odcinek dotyczył Japonii. Pokazali browar japoński Saint Gallen (i piwo czekoladowe) oraz jakiś mniejszy, który warzy piwo m.in pomidorowe i z zieloną herbatą. Na koniec perfidnie zmanipulowali przekaz, bo od początku piwowar mówił, że piwo jest z kawą, którą najpierw zjadł słoń... a co dalej wiecie. Podali to piwo testowo na ulicach niemieckiej metropolii i wmówili ludziom, że jest z odchodów słonia. O dziwo z 6 piw niszowych tylko to kawowe testerom smakowało

                Comment

                • Buhu
                  Senior
                  • 10-2012
                  • 165

                  W sobotę, 18 czerwca o godzinie 17.00 w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku będzie miał premierę film Marka Kołdrasa ‘Dzbany piany’ - dokument opowiadający o historii piwa od jego początków w starożytności, aż do współczesności.

                  Historia najstarszego trunku alkoholowego na świecie, czyli piwa, zostanie przedstawiona podczas otwartego premierowego pokazu w Regionalnym Centrum

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎