Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stowarzyszenie Regionalnych Browarów Polskich

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    Senior
    • 02-2003
    • 12243

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
    Wiem do czego pijesz. A tak ogólnie, to przynajmniej coś się zaczęło dziać. Więc może będzie lepiej.
    No ale liczba wpisów w porównaniu do zeszłego roku nie wzrasta. Podoba mi się, że pod każdą informacją można napisać komentarz, choć już na wstępnie napisane jest
    Comments are closed.
    Last edited by darekd; 28-10-2010, 23:58.

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #62
      Inna sprawa, że próbowałem wygooglać jaki jest adres tej strony SRBP. Pomimo, że wpisywałem SRBP, Stowarzyszenie Regionalnych Browarów Polskich, to ta strona mi się nie pokazała w wynikach. Czy to nie oznacza kompletnej, totalnej porażki???
      blog.kopyra.com

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19177

        #63
        Jak coś google nie znajduje to nie znaczy, że tego nie ma

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
          Jak coś google nie znajduje to nie znaczy, że tego nie ma
          Oj wierz mi, że znaczy. A tym bardziej jeśli rozmawiamy o stronie internetowej.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19177

            #65
            To wyobraź sobie, że mojej strony nie znajdował, chociaż wpisywałem frazę (mój neologizm). Jasne, od tego czasu algorytmy się poprawiły, ale i ilość sponsorowanych (i premiowanych) linków się powiększyła.
            Możesz zrobić test. Stwórz stronę na dopiero co uzyskanej domenie. Wpisz mało spotykaną frazę i czekaj, aż ... pojawi się w googlach.
            Last edited by e-prezes; 29-10-2010, 10:49.

            Comment

            • piotry
              Oj tam, oj tam !
              • 08-2005
              • 761

              #66
              indeksowanie stron to bardzo złożona sprawa i wymaga co najmniej kilku zabiegów.

              Z tego co zauważyłem to podstawą jest brak opisu strony i tagów w metadanych strony.
              Kolejna sprawa to linki do strony w powszechnie znanych katalogach i na forach - tym powinien się zająć ktoś na poważnie aby strona mogła uzyskać ranking 3-4 w Google dzięki czemu będzie mogła być łatwo wyszukana.

              pozdrawiam
              piotry

              Comment

              • kopyr
                Senior
                • 06-2004
                • 9475

                #67
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                To wyobraź sobie, że mojej strony nie znajdował, chociaż wpisywałem frazę (mój neologizm). Jasne, od tego czasu algorytmy się poprawiły, ale i ilość sponsorowanych (i premiowanych) linków się powiększyła.
                Możesz zrobić test. Stwórz stronę na dopiero co uzyskanej domenie. Wpisz mało spotykaną frazę i czekaj, aż ... pojawi się w googlach.
                Ja tam nie wiem. Wiem, tylko, że jak wpiszesz kopyr, to od razu na mój blog trafisz.
                blog.kopyra.com

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19177

                  #68
                  Wysoki ranking ma browar.biz co za tym idzie linki do stron na nim zamieszczanych. A twoja jest, więc tym łatwiej ją znaleźć. Z e-prezesem podobnie.

                  Comment

                  • YouPeter
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 2379

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                    To wyobraź sobie, że mojej strony nie znajdował, chociaż wpisywałem frazę (mój neologizm). Jasne, od tego czasu algorytmy się poprawiły, ale i ilość sponsorowanych (i premiowanych) linków się powiększyła.
                    Możesz zrobić test. Stwórz stronę na dopiero co uzyskanej domenie. Wpisz mało spotykaną frazę i czekaj, aż ... pojawi się w googlach.
                    Nie wiem jak długo Twoja strona jest dostępna w sieci. Ale w przypadku google oprócz wcześniej wymienionych czynników należy jeszcze poczekać kilka miesięcy zanim roboty ją znajdą i zaindeksują.
                    Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎