Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Inwestycje w małych browarach.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    Inwestycje w małych browarach.

    W ubiegłym tygodniu byłem na wyjeżdzie piwnym na południowym zachodzie.Generalnie interesują mnie pełne butelki ale przy tej okazji zajrzałem też do paru browarów gdzie zauważyłem pozytywne objawy.
    Vifling ma nowe,firmowe skrzyneczki,nowe etykiety/piwo Karkonoskie w 3 gatunkach/i pożegnał się z "europą".Nowe skrzyneczki z logo browaru ma też Staropolski.
    Góra zmieniła właściciela i inwestuje w produkcję.Widziałem nowe tanki czekające na zainstalowanie.Oddzielono warzelnię od leżakowni.Na razie całe piwo idzie do jakiejś hurtowni na Śląsk ale planują powrót na rynek lokalny.
    W Bojanowie powiedziano mi,że nie mają żadnych gadżetów bo inwestują w produkcję.W sklepach pojawiły się nawet plakaty reklamowe z 3 gatunkami piwa rzekomo warzonymi w browarze chociaż w sprzedaży jest tylko 1.
    Mam nadzieję,że idzie ku lepszemu/chociaż piwa z Viflinga i Szwejka czekają dopiero na degustację a to najważniejsze kryterium/.
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss
    Góra zmieniła właściciela i inwestuje w produkcję.Widziałem nowe tanki czekające na zainstalowanie.Oddzielono warzelnię od leżakowni.Na razie całe piwo idzie do jakiejś hurtowni na Śląsk ale planują powrót na rynek lokalny.
    Na Śląsk? Dobra to wieść, tylko na który?
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss
      Vifling ma nowe,firmowe skrzyneczki,nowe etykiety/piwo Karkonoskie w 3 gatunkach/i pożegnał się z "europą".
      Jeszcze nie tak do końca pożegnał się z "europą", bo w sklepach dalej króluje "Mocne" i "Eksportowe" w tych butelkach. Z Karkonoskich, tylko Super Mocne, w nowych zwrotnych butelkach narazie w sprzedaży.

      Comment

      • peter007
        Senior
        • 06-2004
        • 2820

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
        Jeszcze nie tak do końca pożegnał się z "europą", bo w sklepach dalej króluje "Mocne" i "Eksportowe" w tych butelkach.
        Może to jeszcze ze starej partii. Przecież nie wycofają swoich produktów ze sklepów, żeby zmienić butelki
        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

        Comment

        • kloss
          Senior
          • 03-2003
          • 2526

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
          Na Śląsk? Dobra to wieść, tylko na który?
          Gdzieś w okolicach Raciborza.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎