Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bierhalle Arkadia Warszawa - teraźniejszość

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
    W międzyczasie przewinął się już Alt, Dunkel i znów mamy Marzena...
    A to przepraszam.
    blog.kopyra.com

    Comment

    • Krzysztof
      Senior
      • 04-2001
      • 1689

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
      W ostatni poniedziałek mieliśmy okazję skosztować piwa Marcowego. I na skosztowaniu nie można było zakończyć. Dla mnie bardzo trafione piwo. Ponoć to piętnastka, a w czasie smakowania procent wcale mi nie przeszkadzał. Podpasowała mi także wyrazistość smaku - doskonałe wrażenia po każdym łyku.
      Polecem wszystkim spróbowanie (czym prędzej, bo zdaje się, że piwo warzone "okresowo")
      Witam,

      Piwo marcowe posiada ekstrakt 13,7 Plato.
      Cieszy nas Piwowarów z Arkadii że piwo to Wam smakuje. Dokładamy starań żeby było jeszcze lepsze i jak widać są efekty...
      Cóż zapraszamy...
      Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
      www.twojmalybrowar.pl

      Comment

      • Krzysztof
        Senior
        • 04-2001
        • 1689

        Podzczas odbywającego się podczas Chmielaków Konsumenckiego Konkursu Piw w Krasnymstawie piwa produkowane przez Browar restauracyjny zajęły trzy pierwsze miejsca a mianowicie:

        1) Piwo Bierhalle Marcowe

        2) Piwo Bierhalle Ciemne (Dunkel)

        3) Piwo Bierhalle Weizen.

        Jest to dla nas Piwowarów z Bierhalle wielkie wyróżnienie dające wiele satysfakcji. Jest to też zwięczenie naszych wysiłków nad smakiem i zapachem naszego piwa.
        Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
        www.twojmalybrowar.pl

        Comment

        • docent
          Senior
          • 10-2002
          • 5205

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof Wyświetlenie odpowiedzi
          Podzczas odbywającego się podczas Chmielaków Konsumenckiego Konkursu Piw w Krasnymstawie piwa produkowane przez Browar restauracyjny zajęły trzy pierwsze miejsca a mianowicie:

          1) Piwo Bierhalle Marcowe

          2) Piwo Bierhalle Ciemne (Dunkel)

          3) Piwo Bierhalle Weizen.

          Jest to dla nas Piwowarów z Bierhalle wielkie wyróżnienie dające wiele satysfakcji. Jest to też zwięczenie naszych wysiłków nad smakiem i zapachem naszego piwa.
          Dwa tygodnie temu miałem okazję pić pszenicę z nagrodzonej warki. Naprawdę świetne! A w ten poniedziałek posmakowałem znów pszenicy...i była jeszcze lepsza Dunkel chyba też z mistrzowskiej partii. No i tylko marzen niespecjalnie mi podszedł, był cięższy niż zwykle. Czy to nie nie było to piwo zgłoszone na Chmielakach do kategorii VIII jako Bierhalle Marcowe II (14-15,1* Blg)? No i zastanawia mnie ten koźlak, pojechał niedoleżakowany???
          Last edited by docent; 03-10-2008, 10:23.
          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            Tak swoja drogą Krzysztofie, na jakiej wodzie warzycie piwka i skąd ją czerpiecie? Bo chyba nie z kranu?
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
              Tak swoja drogą Krzysztofie, na jakiej wodzie warzycie piwka i skąd ją czerpiecie? Bo chyba nie z kranu?
              A skąd. Studnie artezyjskie mają.
              blog.kopyra.com

              Comment

              • szefunio
                Senior
                • 01-2007
                • 481

                Nawet gdyby chcieli skorzystać z innej wody niż kranówka, niestety nie mają szans. Chyba, że... Bierhalle mieści się blisko dworca Gdańskiego, więc można dowozić koleją
                Robię to co lubię - produkuję piwo.

                Comment

                • Krzysztof
                  Senior
                  • 04-2001
                  • 1689

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                  Tak swoja drogą Krzysztofie, na jakiej wodzie warzycie piwka i skąd ją czerpiecie? Bo chyba nie z kranu?
                  Warzymy na wodzie technologicznej
                  Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                  www.twojmalybrowar.pl

                  Comment

                  • Maidenowiec
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 2287

                    Z reaktora
                    Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                    Thou shallt not spilleth thy beer!

                    Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                    Comment

                    • docent
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 5205

                      Doczekaliśmy się w końcu happy hours w Bierhalle. Od wtorku do piątku w godz. 15-17 piwa oferowane są za 50% ceny. Na czasy kryzysu i bezrobocia jak znalazł
                      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                      Comment

                      • Najtron
                        Junior
                        • 04-2008
                        • 56

                        A jak kształtują się ceny w pozostałym czasie? Nie wiem czy informacje na stroni internetowej są aktualne, czy mógłby ktoś napisać ile kosztuje tam piwo, oraz czy jest jakieś rozgraniczenie na piwa sezonowe/te dostępne stale.

                        Comment

                        • docent
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 5205

                          Ceny na stronie bierhalle są aktualne. Jeśli chodzi o wawę to stale dostępne są pils i pszenica, trzecie piwo jest rotacyjne. Obecnie dunkel.
                          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                          Comment

                          • otimor
                            Member
                            • 05-2007
                            • 84

                            Wczoraj w Bierhalle na Nowym Świecie oprócz pilsa i weizena był Alt. Lubię tą piwną niespodziankę za każdym razem gdy idę do Bierhalle.
                            Kocham czeskie piwo :)

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              A czy w związku z nową promocją poniedziałki (całe) nadal są za 50%?

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • docent
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 5205

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                                A czy w związku z nową promocją poniedziałki (całe) nadal są za 50%?
                                Poniedziałki nadal są tańsze ale tu zniżka nigdy nie wynosiła 50% tylko 30%.
                                Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                                Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                                Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                                Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎