Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bierhalle Arkadia Warszawa - teraźniejszość

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9735

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
    A w Katowicach też jest?
    Bierhalle na Nowym Świecie jest bliżej, a TEŻ nie ma...

    Comment

    • Krzysztof
      Senior
      • 04-2001
      • 1689

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
      Bierhalle na Nowym Świecie jest bliżej, a TEŻ nie ma...

      Ale bedzie...
      Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
      www.twojmalybrowar.pl

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4570

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof Wyświetlenie odpowiedzi
        Informuje Was że rozpczęła się sprzedaż piwa MaiBock.

        Zapraszam
        Wczoraj próbowaliśmy! Świetny jest! Pełny, treściwy, wyrazisty, w sam raz na tą deszczowo - śniegową zawieruchę na dworze! Polecam!

        Comment

        • Krzysztof
          Senior
          • 04-2001
          • 1689

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
          Wczoraj próbowaliśmy! Świetny jest! Pełny, treściwy, wyrazisty, w sam raz na tą deszczowo - śniegową zawieruchę na dworze! Polecam!
          MaiBock był produkowany z myślą o chłodnych majowych wieczorach. Jak widzę w marcową zawieruchę też się sprawdził.
          Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
          www.twojmalybrowar.pl

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23807

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof Wyświetlenie odpowiedzi
            MaiBock był produkowany z myślą o chłodnych majowych wieczorach. Jak widzę w marcową zawieruchę też się sprawdził.
            czyli niedoleżakowany
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Jurandofil
              Senior
              • 10-2007
              • 976

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
              Wczoraj próbowaliśmy! Świetny jest! Pełny, treściwy, wyrazisty, w sam raz na tą deszczowo - śniegową zawieruchę na dworze! Polecam!
              Ale mimo wszystko za słodki!
              Choć to oczywiście moje subiektywne zdanie...
              A PILS trzyma formę!
              Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

              Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
              Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

              Comment

              • Krzysztof
                Senior
                • 04-2001
                • 1689

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
                Ale mimo wszystko za słodki!
                Choć to oczywiście moje subiektywne zdanie...
                A PILS trzyma formę!

                Drogi Kolego,
                Pierwszy raz gotowałem to piwo i nie chciałem żeby był wyczuwalny alkohol w zapachu i smaku ponadto co być musi. W związku z tym nie "żyłowałem" piwa pod kątem produkcji alkoholu jak to robią inni wielcy...
                Piwo leżakowało od grudnia i jest ok sądząc po popycie....

                Na marginesie: kiedy piłeś poprzednio PILSA w Bierhalle Arkadia lub Nowy Świat?
                Last edited by Krzysztof; 21-03-2008, 22:44.
                Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                www.twojmalybrowar.pl

                Comment

                • Jurandofil
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 976

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof Wyświetlenie odpowiedzi
                  Na marginesie: kiedy piłeś poprzednio PILSA w Bierhalle Arkadia lub Nowy Świat?
                  3 marca (Nowy Świat), a tydzień wcześniej Arkadia.
                  No tylko te poniedziałki... ech...
                  Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                  Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                  Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                  Comment

                  • Ahumba
                    Senior
                    • 05-2001
                    • 8962

                    Czy Bierhalle przewiduje rezerwację stolików, aby oglądać mecze Mistrzostw Europy w większym towarzystwie?
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                    Comment

                    • Jurandofil
                      Senior
                      • 10-2007
                      • 976

                      Marcowe

                      W ostatni poniedziałek mieliśmy okazję skosztować piwa Marcowego. I na skosztowaniu nie można było zakończyć. Dla mnie bardzo trafione piwo. Ponoć to piętnastka, a w czasie smakowania procent wcale mi nie przeszkadzał. Podpasowała mi także wyrazistość smaku - doskonałe wrażenia po każdym łyku.
                      Polecem wszystkim spróbowanie (czym prędzej, bo zdaje się, że piwo warzone "okresowo")
                      Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                      Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                      Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                      Comment

                      • kopyr
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 9475

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
                        W ostatni poniedziałek mieliśmy okazję skosztować piwa Marcowego. I na skosztowaniu nie można było zakończyć. Dla mnie bardzo trafione piwo. Ponoć to piętnastka, a w czasie smakowania procent wcale mi nie przeszkadzał. Podpasowała mi także wyrazistość smaku - doskonałe wrażenia po każdym łyku.
                        Polecem wszystkim spróbowanie (czym prędzej, bo zdaje się, że piwo warzone "okresowo")
                        Podpisuję się pod tą opinią. Piłem w maju. Dla mnie wręcz wzorcowy maerzen.
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • dadek
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 4570

                          Tak! To jest to! Gratulacje dla Krzysztofa po raz kolejny! Dużo tego Marcowego nawarzyłeś? Bo dopiero będę mógł odwiedzić Bierhallę 7 lipca i przy zauważonym tempie spożycia przez klientów to obawiam się że już nie będzie. A ekstrakt to 13,7 Blg jak zauważyłem w spisie piw. Choć rzeczywiście smakowało na 15 Blg.

                          Comment

                          • docent
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 5205

                            Z moich obserwacji wynika że piwa specjalne (Alt, Dunkel, Marzen) są dostępne około tygodnia więc wątpię by marcowe ostało się do przyszłego poniedziałku. Oczywiście byłbym wielce zadowolony gdyby stało się inaczej...
                            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                            Comment

                            • kopyr
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 9475

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                              Z moich obserwacji wynika że piwa specjalne (Alt, Dunkel, Marzen) są dostępne około tygodnia więc wątpię by marcowe ostało się do przyszłego poniedziałku. Oczywiście byłbym wielce zadowolony gdyby stało się inaczej...
                              No tego musiało być więcej, bo kosztowałem go 20 maja.
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              • docent
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 5205

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                                No tego musiało być więcej, bo kosztowałem go 20 maja.
                                W międzyczasie przewinął się już Alt, Dunkel i znów mamy Marzena...
                                Last edited by docent; 26-06-2008, 09:20.
                                Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                                Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                                Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                                Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎