Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

O reklamach piwa w TV

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
    Widziałem i też mnie zainteresowała mimo, że na początku nie wiedziałem, iż to reklama.
    Po pierwszym ujęciu trawy domyśliłem się, że to nowa reklama Żubra .

    Comment

    • Owca30
      Member
      • 03-2005
      • 58

      #62
      Jest mozliwosc wrzucenia czegos na stronke forum. Mam te reklame Grunwald na twardym dysku?

      Comment

      • Doodeck
        Senior
        • 05-2003
        • 1612

        #63
        Najlepiej byłoby wrzucić na Youtube i podać linka.
        Dalekosiężny
        Obserwator
        Obiektów
        Dynamicznie
        Epatujących
        Ciekawymi
        Koncepcjami

        Comment

        • ZIOMEK2
          Gość
          • 09-2004
          • 2523

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi
          W zimowej scenerii- dla jaj, przecież wyraźnie mówią że jest lipiec 1410.
          jak udowodniono ostatnio najczęstsze psikusy pogody mają miejsce w lipcu !

          Przypuszczam, że Grunwald pomylono z Malborkiem, bo dla tych od marketingu to wszystko jedno - tak się sprzeda !

          PS
          Reklamy nie oglądałem i nie chce jej oglądać, bo pod Grunwaldem moje wojska przegrały !

          Comment

          • Owca30
            Member
            • 03-2005
            • 58

            #65
            A oto i ona. Lech Grunwald.
            Dzięki za pomoc.

            Comment

            • Owca30
              Member
              • 03-2005
              • 58

              #66
              Sorry

              Comment

              • Shlangbaum
                Senior
                • 03-2005
                • 5828

                #67
                Dzieki Owca30 za trud przesłania reklamy mailem

                Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Owca30
                  Jedna z ciekawszych reklam piwnych, jakie się ostatnio pojawiły na naszym rynku.

                  Comment

                  • Owca30
                    Member
                    • 03-2005
                    • 58

                    #69
                    Dobrze posiedziec przy Zubrze

                    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                    Comment

                    • kopyr
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 9475

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                      jak udowodniono ostatnio najczęstsze psikusy pogody mają miejsce w lipcu !

                      Przypuszczam, że Grunwald pomylono z Malborkiem, bo dla tych od marketingu to wszystko jedno - tak się sprzeda !

                      PS
                      Reklamy nie oglądałem i nie chce jej oglądać, bo pod Grunwaldem moje wojska przegrały !
                      Reklama niezła, widziałem chyba kontynuację (chyba, bo widziałem tylko końcówkę), tyle, że tam nie był to król chyba, tylko jakiś książę. No i reklama nie dotyczyła Lecha, tylko Dębowego. Rzemieślnik nadworny, czy inżynier rozmawia z księciem/królem na temat ostatniego użycie platformy oblężniczej, które zakończyło się fiaskiem. Problem leżał w tym, ze wieża oblężnicza była przygotowywana na oblężenie Fromborka, natomiast książę oblegał Malbork. Reklamy są nawet śmieszne, o co ostatnio dość trudno, ale trzeba przyznać, że nie jest to jakiś wyszukany humor. No, a do historii to mają podobne podejście jak do tradycji piwowarskich.
                      blog.kopyra.com

                      Comment

                      • JAckson
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 6122

                        #71
                        Wczoraj w TV widziałem reklamę Tyskiego. Być może ktoś już o niej wspominał. Dzieje się w Szkocji, w pubie. Opowiada o pewnej szkockiej rodzinie i o jednomyślności jej członków.
                        W każdym razie ojciec z synami zamawiają cztery piwa, w tym jedno Tyskie. Widok tyskacza na tle ciemniejszych (chyba podbarwianych jakimś czerwonym barwnikiem dla pogorszenia efektu) piw 'nibyszkockich' w pierwszej chwili mnie rozbawił, a następnie zasmucił. Pomyślałem sobie - dlaczego KP nie zrobi choć podobnego piwa do tego szkockiego ALE, które próbują ukazać jako gorsze???
                        W moim odczuciu to antyreklama tyskacza, który wygląda w reklamie jak...... (uszanuję zakaz porównywania piwa do uryny) na tle wyżej wspomnianych nibyejli.

                        Druga reklama to - Warka - uznanie w Wielkopolsce. Widok piany na piwie, której konsystencja i zachowanie przypomina bitą śmietanę w spreju powoduje, że konciki ust mimowolnie unoszą się w uśmiechu politowania
                        MM961
                        4:-)

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          #72
                          Najlepsze jest oburzenie barmana, gdy słyszy "Pewnie idą na ilość"

                          Albo reklama Żywca z tym kretyńsko wzdychającym barmanem: "Nic się nie zmieniło".

                          Comment

                          • baklazanek
                            † 2014 Piwosz w Raju
                            • 08-2001
                            • 3562

                            #73
                            Ostatnio pojawiła się nowa reklama Heńka, która jest całkiem fajna. Dla mnie na pewno najlepsza ze wszystkich reklam tego piwa pokazywanych w Polsce. Do tego ciekawy motyw muzyczny wpadający w ucho.

                            Comment

                            • Robaczek
                              Member
                              • 02-2005
                              • 63

                              #74
                              Poszukuję spotów reklamowych: "Tatra Mocne"; "Odświeżyliśmy Harnasia"; "Zrobię z Ciebie milionera"; "Łomżę na Eksport"; oraz "Lecha": "Oczami butelki", "Wodospad", "Oszczep", "Koń", "Skok".
                              Piwo to jedyny napój, który może poszczycić się piękną, gęstą pianą.

                              Comment

                              • Robaczek
                                Member
                                • 02-2005
                                • 63

                                #75
                                Poszukuję ostatnich dwóch spotów "Harnasia". Dodatkowo spoty reklamowe "Tatry" oprócz "Wilka" Wzamian mogę zaoferować inne spoty reklamowe piw. Posiadam dużą kolekcję.
                                Piwo to jedyny napój, który może poszczycić się piękną, gęstą pianą.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎