Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sklep internetowy Browar Czarnków

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mapajak
    Senior
    • 12-2002
    • 1187

    Dziś dotarło i do mnie. W paczce był kalendarz i ładny zegar ścienny. Piwo jest naprawdę smaczne. Dziś wypiłem już 5.

    Comment

    • Wielki_B
      Senior
      • 02-2005
      • 1968

      Dzisiaj, dzwoniąc do browaru, dowiedziałem się, że wysyłka jest mozliwa jeszcze przed zaksiegowaniem wpłaty na ich konto, po uprzednim przefaksowaniu dokonanego przelewu. Ot, wczoraj dwoje znajomych poprosiło mnie o sprowadzenie im piwa na sylwestrowe spotkanie. Wg browaru piwo dotrze na czas i to z nową, świeżą warką, którą jutro butelkują. Przy okazji zamówiłem dla siebie Eire
      Czarnków - tak trzymać!

      Comment

      • magstroz
        Member
        • 05-2006
        • 75

        Oczywiści, jest to możliwe w przypadku stałych klientów, których gorąco pozdrawiam!!!

        Comment

        • fellix-f1
          Senior
          • 12-2005
          • 157

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika magstroz
          Oczywiści, jest to możliwe w przypadku stałych klientów, których gorąco pozdrawiam!!!
          Dla czego nie podajecie kosztów wysyłki, jak normalne sklepy internetowe?!
          Może przynajmniej doczekam się odpowiedzi na swoje pytanie.

          Comment

          • magstroz
            Member
            • 05-2006
            • 75

            Nie rozumiem pytania, ceny za wysyłke są podane na stronie Browaru Czarnków!

            Comment

            • fellix-f1
              Senior
              • 12-2005
              • 157

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika magstroz
              Nie rozumiem pytania, ceny za wysyłke są podane na stronie Browaru Czarnków!
              A co tu rozumieć! Przed świętami poszukiwałem kosztów wysyłki i nie znalazłem niestety.
              Znalazłem jedynie coś takiego: "KOSZTY PRZESYłKI ZGODNIE Z CENNIKIEM FIRMY KURIERSKIEJ;"
              A ja jednak wolał bym znać koszt wysyłki zanim złożę zamówienie, czyli przed, a nie po!
              Pozdrawiam

              Comment

              • Jaroslav
                Senior
                • 10-2005
                • 967

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fellix-f1
                A co tu rozumieć! Przed świętami poszukiwałem kosztów wysyłki i nie znalazłem niestety.
                Znalazłem jedynie coś takiego: "KOSZTY PRZESYłKI ZGODNIE Z CENNIKIEM FIRMY KURIERSKIEJ;"
                A ja jednak wolał bym znać koszt wysyłki zanim złożę zamówienie, czyli przed, a nie po!
                Pozdrawiam
                NA głównej stronie wyraźnie podano koszty przesyłki:

                "Aktualne ceny za wysyłkę piwa !
                wtorek, 05 grudzień 2006
                Poniżej przedstawiam koszt wysyłki w zależności od ilości kartonów:

                1 karton - 25zł
                2 kartony - 25 zł
                3 kartony - 38 zł
                4 kartony - 50 zł
                5 kartonów - 60 zł
                6 kartonów - 72 zł
                7 kartonów - 85 zł
                8 kartonów - 96 zł
                9 kartonów - 110 zł
                10 kartonów - 120 zł

                W związku z powyższym wyłączono moduł doliczający koszt przesyłki do zamówienia, a koszt jak powyżej należy doliczyć do wartości zamówienia.

                W przyszłości pojawi się moduł, który będzie automatycznie doliczał koszt przesyłki - o czym poinformujemy. "

                Comment

                • fellix-f1
                  Senior
                  • 12-2005
                  • 157

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jaroslav
                  NA głównej stronie wyraźnie podano koszty przesyłki:

                  "Aktualne ceny za wysyłkę piwa !
                  wtorek, 05 grudzień 2006
                  Poniżej przedstawiam koszt wysyłki w zależności od ilości kartonów:

                  1 karton - 25zł
                  2 kartony - 25 zł
                  3 kartony - 38 zł
                  4 kartony - 50 zł
                  5 kartonów - 60 zł
                  6 kartonów - 72 zł
                  7 kartonów - 85 zł
                  8 kartonów - 96 zł
                  9 kartonów - 110 zł
                  10 kartonów - 120 zł

                  W związku z powyższym wyłączono moduł doliczający koszt przesyłki do zamówienia, a koszt jak powyżej należy doliczyć do wartości zamówienia.

                  W przyszłości pojawi się moduł, który będzie automatycznie doliczał koszt przesyłki - o czym poinformujemy. "
                  Oczywiście że ceny są podane, jak "krowie na rowie"! Zrobiłem z siebie idiotę!
                  Przepraszam za zamieszanie. Ślepota ze mnie.

                  Comment

                  • Wielki_B
                    Senior
                    • 02-2005
                    • 1968

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                    Dzisiaj, dzwoniąc do browaru, dowiedziałem się, że wysyłka jest mozliwa jeszcze przed zaksiegowaniem wpłaty na ich konto, po uprzednim przefaksowaniu dokonanego przelewu. Ot, wczoraj dwoje znajomych poprosiło mnie o sprowadzenie im piwa na sylwestrowe spotkanie. Wg browaru piwo dotrze na czas i to z nową, świeżą warką, którą jutro butelkują. Przy okazji zamówiłem dla siebie Eire
                    Czarnków - tak trzymać!
                    No i piwko dotarło do mnie dzisiaj o godz. 10, a więc w dwa dni od złożenia zamówienia w sklepie
                    Kurierowi, któremu - pomimo trzeciej już dostawy - do głowy jakoś nie chce wejść, że można byc takim wariatem, żeby kupować piwo na drugim końcu Polski, wręczyłem jedną butelczynę. Chłop stwierdził, że to musi być piwo-cud, w czym go utwierdziłem Zobaczymy co mi powie przy następnej dostawie.
                    No i należne podziękowania i pozdrowienia dla Browaru Czarnków - TAK TRZYMAĆ! I do siego roku!

                    Comment

                    • Seta
                      Piję piwo
                      • 10-2002
                      • 6964

                      Namawiali namawiali i namówili...
                      Czekam na karton Eire i Niepasteryzowanego.
                      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                      Comment

                      • lukin75
                        Junior
                        • 01-2004
                        • 24

                        Zamówione w niedzielę, wysłane w wtorek, dostarczone w środę. Co prawda do Poznania z Czarnkowa dość blisko, ale i tak wielkie brawa za szybkość. Dobrym pomysłem jest korzystanie z prywatnej firmy kurierskiej co na pewno usprawnia proces logistyczny. Teraz tylko wypada cieszyć się z wspaniałego piwa. Jednocześnie wielkie podziękowania dla tych, którym "chciało się chcieć".

                        Comment

                        • magstroz
                          Member
                          • 05-2006
                          • 75

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukin75
                          Zamówione w niedzielę, wysłane w wtorek, dostarczone w środę. Co prawda do Poznania z Czarnkowa dość blisko, ale i tak wielkie brawa za szybkość. Dobrym pomysłem jest korzystanie z prywatnej firmy kurierskiej co na pewno usprawnia proces logistyczny. Teraz tylko wypada cieszyć się z wspaniałego piwa. Jednocześnie wielkie podziękowania dla tych, którym "chciało się chcieć".
                          Takie właśnie posty, to najlepsze podziękowanie. Teraz "chce się" jeszcze bardziej. Pozdrawiam i zdrówko!

                          Comment

                          • woj58
                            Junior
                            • 11-2006
                            • 15

                            sklep Browaru Czarnków

                            Coś się dzieje ze sklepem internetowym Browaru Czarnków od wczoraj nie można zamówić piwa ,wyskakują jakieś błędy

                            Comment

                            • supersklep
                              PiwBiz
                              • 01-2005
                              • 982

                              Nie wiecie czy można juz zamawiać Noteckie w but 0,5 ?


                              Comment

                              • abernacka
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 10838

                                Czarnków nie rozlewa piwa do butelek pół litrowych.
                                Last edited by abernacka; 19-02-2007, 16:46.
                                Piwna turystyka według abernackiego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎