Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pijmy piwa z Lwówka Śląskiego.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • remfire
    Senior
    • 03-2004
    • 1334

    Nie wiem jaka jest sytuacja Lwówka , ale mogę stwierdzić że w sklepie w Legnicy w którym zawsze kupowałem ich piwka obecnie ich nie ma wogóle. Zawsze były butelki 0,5 i 0,33 a teraz nie było nawet sztuki. Pojawiły się za to ( chyba w miejsce Lwówka) bączki z BOSS-a.

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      W mojej osiedlowej pijalni piwa, gdzie serwują Lwówka, dalej nic nie wiedzą o problemach browaru, piwo Książęce i Mocne Dobre jest nieprzerwanie w ofercie knajpy (do tego cieszy się dużą spożywalnością).

      Comment

      • andbis
        Member
        • 01-2007
        • 56

        Będzie, ale jak wszystkie inne atrakcje turystyczne zamknięte, bo władze tego miasta niechętnie widzą turystów. Zobaczycie ile piwa przywiozą fabryki piwa na LLA. Właśnie to jest atrakcyjne dla władz Lwówka Śląskiego. Lokalne piwo jest (było, bo kadzie puste) BE.
        To zupełnie niezrozumiałe, że władze miasta są zainteresowane by zewnętrzne firmy wywoziły pieniądze z miasta.

        Comment

        • babalumek
          Senior
          • 02-2004
          • 1207

          Dzisiaj byłem w sklepiku monopolowym, w którym zawsze by Lwówek, aby rozeznać sytuację. Właścicielka powiedziała, że nie ma i nie będzie. No moje pytanie o jakieś konkrety, powiedziała że browar plajtuje, wie to od przedstawiciela z którym mieli kontkat - m.in. oni oblepiali sklep plakatami i mieli z tego jakieś "gratisy". Współpraca z nim się zakończyła, zwalniają ludzi i tyle. Ja myślę że to już koniec i tylko kwestia czasu kiedy ktoś napisze o tym na ich stronce.
          MRKS Kuźnia Jawor

          WTS Sparta Wrocław

          Comment

          • andbis
            Member
            • 01-2007
            • 56

            Nie wiem co i kto ma napisać w tej sprawie. Przecież strajk właściciela trwa i browar nie produkuje piwa. Zostało tylko kilku pracowników i pies obronny.
            Samochody stoją pod sznurek, wszędzie czyściutko i cicho, piece wygaszone i tylko komin jak ogromny fallus góruje nad miastem. Po piwo z ostatniej warki jadę tam za kilka dni, może wystarczy jeszcze dla mnie. Niestety nie wiadomo kiedy będzie następna, ale jestem przekonany, że będzie.

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              Pisałem to parę postów wyżej, artykuł Bakłażanka to potwierdza - wszystko w rękach Bauera. Obawiam się jednak, ze jeśli przeciągnie strunę to sam sobie zaszkodzi. Na otrzeźwienie lokalnych władz czy lokalnej społeczności nie ma co liczyć. Browar Śląski 1209 jedyne co ma to dobrą markę wśród wielu polskich piwoszy - to jest coś o czym może pomarzyć np. browar Jagiełło (bez urazy, szanuję wszystkie z wymienionych tu browarów), browar w Grudziądzu, czy chyba nawet Ciechanów. Piwa z Lwówka Śl. są pomimo tych wszystkich kłopotów znane i lubiane. Jeżeli nie potrafią tego kapitału wykorzystać i zagospodarować - ich problem. My zaciśniemy zęby, uwarzymy może więcej swojego piwa, a tę niszę zagospodaruje któryś inny mały browar. Przestałem już sobie głowę zaprzątać czarnymi myślami na temat tego browaru. Decyzja należy do właściciela, albo warzy piwo i wtedy możemy się zastanowić czy w jakiś sposób możemy pomóc browarowi, albo nie warzy i ciszej nad tą trumną.
              blog.kopyra.com

              Comment

              • iommi
                Senior
                • 07-2003
                • 1522

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika andbis
                (...) i tylko komin jak ogromny fallus góruje nad miastem (...)
                Padłem na łopatki normalnie...
                *****************************

                Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                *****************************

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Chyba czas na kolejny bestseller.

                  Comment

                  • kacala
                    Junior
                    • 08-2004
                    • 3

                    Witam wszystkich, jestem wielkim fanem piwa lwóweckiego, ale nie właściciela browaru i jego polityki handlowej. Można oczywiście załamywać ręce nad zawłaszczaniem rynku przez największych graczy, ale w biznesie nie ma miejsce na płacz, tylko trzeba działać. A tu pospolitość skrzeczy. Byłem przejazdem w lwówku 13.03, chciałem nabyć napój u źródła ale odbiłem się od zamkniętych drzwi sklepu firmowego. postałem tak ok 20 min obserwując jak odchodzą inni chętni do zakupu. To samo powtórzyło się w nast. tygodniu. Dział handlowy chyba nie istnieje (popyt jest duży, piwa w Legnicy nie można kupić). DO PRACY!!!

                    Comment

                    • maniek_pl
                      Junior
                      • 01-2006
                      • 22

                      piwo Książęce (Lwówek śląski)

                      Mam pytanie do wszystkich piwoszy:

                      czy to prawda, ze juz nie mozna dostac nigdzie piwa Książece z Lwówka Śląskiego (przynajmniej we Wrocławiu)? bo doszy do mnie takie informacje. czy to jest prawda? bo jesli tak, to jest do spełniene moich najgorszych koszmarów.
                      Last edited by maniek_pl; 22-04-2007, 22:58.
                      Piwo z rana jak śmietana

                      Comment

                      • Jaroslav
                        Senior
                        • 10-2005
                        • 967

                        Więcej informacji znajdziesz w tym temacie:
                        Wszystko co związane z piwem i browarnictwem...Poddziały: Prasówka | Biblioteka | Ogłoszenia branżowe

                        Comment

                        • hasintus
                          Senior
                          • 07-2006
                          • 850

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jaroslav
                          Więcej informacji znajdziesz w tym temacie:
                          http://www.browar.biz/forum/showthre...ght=pijmy+piwa
                          To jest właśnie ten temat

                          Comment

                          • anteks
                            maruda
                            • 08-2003
                            • 10738

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hasintus
                            To jest właśnie ten temat
                            ale po ingerencji moderatora
                            Mniej książków więcej piwa

                            Comment

                            • kopyr
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 9475

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hasintus
                              To jest właśnie ten temat
                              Wcześniej te 2 posty były w osobnym temacie, potem zostały podłączone do tegoż wątku, stąd Twoje wrażenie, że odpowiedź Jaroslava jest bezsensu, podczas gdy taka wcale nie była.
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              • Ropri
                                Junior
                                • 10-2006
                                • 22

                                W sklepie browaru zostało tylko dobre mocne w małych butelkach ( a może już nie ma wcale- sytuacja jest dynamiczna). Browar ma podobno rozlewać niemieckie piwo do butelek z polskimi nalepkami. To chyba już koniec Lwówka.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎