Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pijmy piwa z Lwówka Śląskiego.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PAQ
    ShlangBaum jeśli chcesz, mogę ci podesłać kopie tego co im wysłałem na Priv
    Nie będę wnikał w waszą korespondencję Tak czy inaczej zaproponowałem im po ich odpowiedzi spotkanie na XII Krakowskiej Giełdzie Birofiliów. Ciekawe czy skorzystają z okazji.

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • andbis
      Member
      • 01-2007
      • 56

      Pijmy piwa z Lwówka Śląskiego

      [QUOTE=PAQ]


      "..mogę ci podesłać kopie tego co im wysłałem"


      a może wpiszesz to to do komentarza na stronie www.bossowski.pl

      Comment

      • PAQ
        Junior
        • 01-2007
        • 11

        [QUOTE=andbis]
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PAQ



        "..mogę ci podesłać kopie tego co im wysłałem"


        a może wpiszesz to to do komentarza na stronie www.bossowski.pl
        Wolałbym nie. Mogę ewentualnie przesłać na prywatnego maila. Ale uwidaczniać ich braki i to jeszcze publicznie, to byłoby faux-pais. A nie taki był zamysł tego co im napisałem.

        Comment

        • PAQ
          Junior
          • 01-2007
          • 11

          Przepraszam ze tak post pod postem ale nie mam jakos mozliwosci wyedytowania poprzedniego (zmienilem podglad na liniowy - jakos nie ma edycji)

          Co moge powiedziec? Dzial Handlowy kuleje. Marketing "MIELI" niezly. Bardzo duzo gadzetow i innych materialow ala POS itd. Do tego bardzo ladna reklama radiowa.
          Ale wiecie, sam MARKET nie zbuduje sprzedazy. A jak sie chce skupiac na detalu to sorki.... Szkoda nerwow - tylko nie obrazajcie sie, po prostu takie realia, ze aby byla zyskownosc musi isc sieci hurtowe UE+sieci PL detal + sieci PL hurt.

          Na moj dosyc wypracowany wywod......dostalem szablonowke. Albo maja blokade informacyjna, albo ja sam nie wiem.

          Comment

          • Poznaniak
            Member
            • 10-2002
            • 84

            Ja także dostałem tę zabawną "odpowiedź standardową" o tysiącach miejsc pracy, a dwa dni później coś konkretniejszego:
            Szanowny Panie Andrzeju,

            Chcielibyśmy Panu serdecznie podziękować za otrzymane informacje wraz z sugestią dotyczącą sprzedaży piwa przez internet. Informacje te zostaną przekazane Panu Bauerowi dopiero po jego powrocie z zagranicy 12-tego lutego. Pańska sugestia sprzedaży piwa przez internet bardzo nas zainteresowała. W związku z tym otwarci jesteśmy na dalsze wskazówki dotyczące tego typu sprzedaży. W razie jakichkolwiek pytań z naszej strony skontaktujemy się z Panem.
            Z poważaniem,
            Elżbieta Zalewska
            W odpowiedzi odesłałem panią na... forum browar.biz
            Piszcie zatem, może wreszcie nasz dolnośląski patryjota Wolfgang zacznie wreszcie rozsyłać piwo w paczkach.

            Comment

            • jaro-w
              Senior
              • 10-2006
              • 127

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Poznaniak
              Ja także dostałem tę zabawną "odpowiedź standardową" o tysiącach miejsc pracy, a dwa dni później coś konkretniejszego:


              W odpowiedzi odesłałem panią na... forum browar.biz
              Piszcie zatem, może wreszcie nasz dolnośląski patryjota Wolfgang zacznie wreszcie rozsyłać piwo w paczkach.
              wydaje mi się ,że lepiej jednak będzie przesyłać pomysły na adres browaru.Skontaktowałem się z panem Andrzejem Bossowskim,który sprawdził temat tzw.standardowych formułek wysyłanych do Forumowiczów.Faktycznie pan Bauer wraca 12 lutego a wszelkie maile są dokładnie tłumaczone i czekają na zainteresowanego.Nie sądzę żeby pan Bauer siedział na forum natomiast dobre pomysły z pewnością się przydadzą,więc wysyłajmy je do firmy.

              Comment

              • wedge7
                Senior
                • 01-2007
                • 217

                U mnie na chwilę obecną w okolicznych sklepach Lwówka zabrakło i nie wiedzą kiedy będzie kolejna dostawa Teraz po Książęce muszę robić specjalne wyprawy.
                Bardzo ciekaw jestem co z tego wszystkiego wyniknie..

                Comment

                • PAQ
                  Junior
                  • 01-2007
                  • 11

                  SPOKOJNIE

                  Ze tak to ujme, posilki sa juz w drodze jesli chodzi o sztab personalny
                  Miejmy tylko nadzieje, iz pan Bauer pozytywnie odniesie sie do proponowanych zmian i mozemy zaczynac

                  Comment

                  • funt
                    Junior
                    • 01-2005
                    • 27

                    Na początku pozornie nie na temat, otóż pewien kandydat na prezydenta pewnego miasta powiedział: "...żeby nie było niczego!".
                    Jak się to ma do piwa z Lwówka? Mieszkam w Gliwicach, jesze rok-dwa tem jedna z knajp w centrum miasta serwowała to pyszne niepasteryzowane piwo - cieszyło się powodzeniem. Potem nagle piwo znikło - pytałem właścicieli tejże knajpy i mówili, że są wielkie problemy z dostawą leżące po stronie producenta. Piwa do tej pory nie ma w tej knajpie (po drodze zmienił się właściciel wiec sprawa jest już dawno przegrana). Potem było to piwo u mnie na osiedlu w sklepie. Od dwóch tygodni nie, bo nie ma w hurtowiniach. Mój znajomy kupował to piwo w pewnej hurtowni - byłem tam dziś i już też nie mają.
                    Jakie z tego wnioski? Nie sądzę, że jest to wina punktów, gdzie sprzedawali to piwo tylko samego browaru (pewnie działu dystrybucji). Jak tak dalej będą postępować, to pewnie i w samym Lwówku zabraknie tego zacnego piwa. Trochę dziwnie wyglądają rozpaczliwe listy właściciela Niemca -my Polacy chcemy jego polskie piwo tylko k.... gdzie je kupić?
                    Jeśli ktoś posiada tajemną wiedzę, gdzie można dostać to piwo w okolicahc Gliwic, czy Katowic, niech wyjawi sekret.
                    Last edited by funt; 09-02-2007, 16:03.

                    Comment

                    • kopyr
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 9475

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PAQ
                      SPOKOJNIE

                      Ze tak to ujme, posilki sa juz w drodze jesli chodzi o sztab personalny
                      Miejmy tylko nadzieje, iz pan Bauer pozytywnie odniesie sie do proponowanych zmian i mozemy zaczynac
                      A co złożyłeś aplikację o przyjęcie do pracy? Jak tak, to super, nasz człowiek w browarze, to dużo ułatwi
                      blog.kopyra.com

                      Comment

                      • PAQ
                        Junior
                        • 01-2007
                        • 11

                        Poki co nie ma co tworzyc rewelacji, ale jesli nasz apel do pana Bauera spotka sie ze zrozumieniem i dotrze do nich, ze aby cos zbudowac nalezy wyjsc poza teren dzialanosci - to mysle ze pan Bauer bedzie mogl liczyc na pomoc conajmniej dwojki z naszej piwoszowej braci z forum i jeszcze experta z Wawki

                        Zobaczymy jaki bedzie odzew

                        Comment

                        • jaro-w
                          Senior
                          • 10-2006
                          • 127

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PAQ
                          Poki co nie ma co tworzyc rewelacji, ale jesli nasz apel do pana Bauera spotka sie ze zrozumieniem i dotrze do nich, ze aby cos zbudowac nalezy wyjsc poza teren dzialanosci - to mysle ze pan Bauer bedzie mogl liczyc na pomoc conajmniej dwojki z naszej piwoszowej braci z forum i jeszcze experta z Wawki

                          Zobaczymy jaki bedzie odzew
                          potwierdzam słowa PAQa,zgłaszam się na ochotnika

                          Comment

                          • skandal
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 1439

                            Dopiero teraz udało mi się przeczytać cały temat. Niezłe jajca trzeba przyznać. Ale sama prawda o polskich małych browarach, bez marketingu i jakby bez chęci na rozwój w regionie. Jak przeczytałem post Dyrektora to juz w ogóle śmiać się czy płakać nie wiem.
                            A ta "akcja" to w ogóle chyba jakiś ewenemet, konsumenci proszą, błagają prawie o nie zamykanie zakładu produkcyjnego i starają się pomóc mu w przetrwaniu na rynku nie mając z tego korzyści (korzyści w powszechnym tego słowa znaczeniu). Bo korzyści są - piwo z małego browaru. Oczywiście jestem za. Sami w końcu sobie pomagamy, bo będzie co pić. Ja mogę o Lwówku pomarzyć na Pomorzu. Ale tak naprawde to mam co wspierać u siebie. Pijta ludzie pijta!!!

                            Comment

                            • Krzysiu
                              Krzysiu
                              • 02-2001
                              • 14936

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PAQ
                              SPOKOJNIE Ze tak to ujme, posilki sa juz w drodze jesli chodzi o sztab personalny...
                              Jestem całkiem spokojny. O ile dobrze pamiętam, to stały punkt programu, mniej więcej raz na kwartał, te posiłki personalne. Tyle, że trudno dłużej zagrzać miejsce ...

                              Comment

                              • jaro-w
                                Senior
                                • 10-2006
                                • 127

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                                Jestem całkiem spokojny. O ile dobrze pamiętam, to stały punkt programu, mniej więcej raz na kwartał, te posiłki personalne. Tyle, że trudno dłużej zagrzać miejsce ...
                                może coś więcej Krzysiu na ten temat i jakie są tego przyczyny?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎