Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pijmy piwa z Lwówka Śląskiego.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petrus
    Książęce pokazało się w sieci sklepów żabka w cenie 2,29.
    O które Książęce chodzi ,bo teraz już zgłupiałem do reszty
    Coś mi się zdaje ,ze piszesz o Tyskim,bo je w Żabce widywałem.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      #92
      Tyskie Książęce jest już od dawna w ofercie Żabki. Książęcego z Lwówka w żadnym sklepie tej sieci u mnie nie widziałem (z regionalnych zamawiają najczęściej zielonego Namysłowa i Kozackie).

      Comment

      • ZIOMEK2
        Gość
        • 09-2004
        • 2523

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
        a tak przy o kazji, skoro piszesz, że koledzy zachwalali Tyskie Książęce po pasteryzacji to czy pili je także przed?
        tego nie wiem ale się dowiem z nowym rokiem - hej !

        Comment

        • babalumek
          Senior
          • 02-2004
          • 1207

          #94
          Dzisiaj wpadła mi w ręce prasa regionalna i jest tam świeży list pana Bauera głównie o tym żebyśmy szanowali produkty z regionalnych zakładów bowiem one dają pracę ludziom w regionie itp.
          MRKS Kuźnia Jawor

          WTS Sparta Wrocław

          Comment

          • kopyr
            Senior
            • 06-2004
            • 9475

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
            Dzisiaj wpadła mi w ręce prasa regionalna i jest tam świeży list pana Bauera głównie o tym żebyśmy szanowali produkty z regionalnych zakładów bowiem one dają pracę ludziom w regionie itp.
            A trochę więcej konkretów tzn. tytuł periodyku, forma artykułu - artykuł, tekst sponsorowany czy list do redakcji. A najlepiej to cały artykuł do prasówki wrzuć.
            blog.kopyra.com

            Comment

            • Publius
              Member
              • 01-2006
              • 78

              #96
              Być może ta domena jest na sprzedaż!

              jest to link do strony browaru gdzie poublikowany jest list otwarty Pana Bauera.
              Rany boskie - przedziębiorca, który strajkuje
              A ponadto uważam, że koncerny należy zniszczyć!

              Comment

              • jacer
                Senior
                • 03-2006
                • 9875

                #97
                ooo i stronę zmienili !! tamta to była jakas dziecinada.

                Ale tym, że dostali pierwsze miejsce w plebiscycie browar.biz to już się nie pochwalili Widać za dużo źle o nich piszemy. hehehe
                Milicki Browar Rynkowy
                Grupa STYRIAN

                (1+sqrt5)/2
                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                No Hops, no Glory :)

                Comment

                • dyrektor
                  Pomorska Ława Piwna
                  • 05-2005
                  • 1039

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Publius
                  Powiem Wam że przewidywałem taki finał jeżeli chodzi o Lwówek. I śmieszy mnie list otwarty Pana Bauera. Swego czasu postanowiłem sprowadzić do SMAKa piwa z Lwówka i to jak zostałem potraktowany, co usłyszałem w słuchawce telefonu zniechęciło mnie na dobre . Otóż pani która odbiera telefony nie chciała podać żadnej informacji co do oferty asortymentowo-cenowej i ewentualnych spraw logistycznych, tylko podała maila do Pana Bauera i powiedziała, że muszę tam opisać swoją firmę ile lat działamy itd.. i wtedy po tych wszystkich ceregielach być może Pan Bauer odpisze, zadzwoni, a może nie zadzwoni, bo taki ma kaprys. Nie bardzo mogłem uwierzyć w to co usłyszałem i dalej naciskałem lecz pojechano ze mną krótko że takie są u nich procedury i niemiecki porządek. Było to już jakiś czas temu i może się zmieniło teraz, ale uwierzcie jakoś nie mam ochoty tam więcej dzwonić. Nasuwa mi się taka refleksja, iż może były to początki tak modnej teraz w dużych miastach - selekcji przy wpuszczaniu do lokali gastronomicznych
                  http://www.for-nails.pl/
                  http://stanbud.biz/
                  https://www.facebook.com/pages/Sklep...89562121174566

                  Comment

                  • remfire
                    Senior
                    • 03-2004
                    • 1334

                    #99
                    Skoro pan Bauer w ostatnim zdaniu deklaruje otwartość i gotowośc spotkania , to może warto aby zawarł bliższy kontakt z forumowiczami i ustosunkował się do niektórych zagadnień poruszanych na forum ( choćby w tym wątku ) ?

                    Comment

                    • babalumek
                      Senior
                      • 02-2004
                      • 1207

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Publius
                      http://www.bier.pl/aktualnosci.htm
                      jest to link do strony browaru gdzie poublikowany jest list otwarty Pana Bauera.
                      Rany boskie - przedziębiorca, który strajkuje
                      I to jest właśnie ten tekst który ukazał się u nas w gazecie. Jako list do redakcji. Albo ten człowiek buja w obłokach, albo dobrał sobie złych ludzi, albo ktoś go oszukuje, albo w ogóle nie orientuje się w realiach...
                      MRKS Kuźnia Jawor

                      WTS Sparta Wrocław

                      Comment

                      • wedge7
                        Senior
                        • 01-2007
                        • 217

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr
                        Mój pomysł jest następujący, niech każdy, komu na sercu leży różnorodność rynku piwnego w Polsce w najbliższym czasie kupi i spróbuje piwo z tego browaru. Ja wiem, że może mój pomysł jest do bani, bo nawet jeśli 100 osób przeczyta ten wątek, potem 80 zechce kupić Książęce, a tylko 50 bedzie miało taką mozliwość, bo w pobliskim sklepie jest to piwo do kupienia, to szału nie zrobimy tą akcją. Te kilka kartonów/transporterów piwa browaru nie uratuje, ale coś zrobimy. Być moze utwierdzimy właściciela sklepu, że Ksiażęce czy Mocne Dobre jednak się sprzedaje, że nie warto go wywalac z oferty.
                        Witajcie,
                        pomimo, iż Książęce jest moim ulubionym piwkiem to sądzę, że tego typu akcje nic tu nie pomogą. Powinniśmy przede wszystkim robić to co i tak za pewne większość z nas już robi.. mianowicie krzewić kulturę picia piwa regionalnego i pokazywać, że to żaden obciach pić piwko z pobliskiego browaru zamiast koncernowej masówki a wręcz przeciwnie.
                        Tylko poprzez wyrobienie odpowiednich postaw konsumenckich może uratować różnorodność piwa w Polsce, a jak wiadomo z tym u nas ciężko..

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          Na razie porponuję krzewić poprawną pisownię, a o piwo niech się martwi producent.

                          Comment

                          • kibi
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 1875

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                            Na razie porponuję krzewić poprawną pisownię...
                            Niezła porpozycja

                            Comment

                            • Sherman
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 305

                              Piję piwa z Lwówka już od początków liceum i w moim otoczeniu Książęce i Dobre Mocne są cenione i propagowane, uważam że problemem tego browaru jest słaba/nieumiejętna reklama. Może pan Bauer postawił na reklamowanie jego piw przez samych piwoszy(ja tak czynie i dużo osób udało mi się do piw z Lwówka przekonać) lecz nie tędy droga. Wiem, że były reklamy w regionalnych rozgłośniach radiowych (sam słyszałem) ale przy trochę większym nakładzie środków na ten cel(szczególnie w regionie i dużych miastach np Wrocław, Legnica-studenci ), zmianie/retuszu etykiety i butelek(przyzwyczaiłem się do butelek EURO- ale tu chodzi o klienta, a ludziom jakoś te butelki nie pasują) można poprawić sytuację browaru.

                              Comment

                              • baklazanek
                                † 2014 Piwosz w Raju
                                • 08-2001
                                • 3562

                                Dzwoniłem dzisiaj do browaru i jedyne czego się dowiedziałem, to że strajk dalej trwa. Niestety nie chciano udzielać konkretniejszych informacji, gdyż chyba wszyscy się boją szefa. Bauer będzie jutro w pracy, ze swoim tłumaczem, więc można wpaść i pogadać Będzie udzielał wywiadu, jakiemuś tygodnikowi. Ciekawie by było prowadzić tłumaczoną rozmowę przez telefon.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎