Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pijmy piwa z Lwówka Śląskiego.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    No z pewnością taki wywiad na browar.bizie to byłaby swoistego rodzaju nobilitacja i podkreślenie naszego znaczenia. Najlepiej to by jednak było gdyby ktoś z nim przeprowadził wywiad po niemiecku. No ale chyba muszą miec jakąś kompetentną osobę w bnrowarze, która sprawnie szprecha.

    Ps. Dopiero teraz doczytałem o tym tłumaczu.
    Last edited by kopyr; 09-01-2007, 17:14.
    blog.kopyra.com

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      Nie jest dobrze. W hurtowni w której się zaopatrywałem w Książęce, nie ma żadnego piwa z Lwówka i w najbliższym czasie się nie zanosi, żeby było. Podobnoż nawet próbowali ściągnąć z innej hurtowni i bez skutku, bo tam też nie mają. Nie wygląda to dobrze. Strajk zaczyna być odczuwalny.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • Aldach
        Senior
        • 07-2003
        • 1269

        Za to u mnie w najbliższym sklepie od jakichś 2-3 tygodni Książęcego pod dostatkiem i to w bardzo zadowalającej cenie 1.59 pln za flaszkę. Oby jak najdłużej.

        Comment

        • woosaa
          Senior
          • 07-2005
          • 1548

          Witam.Ja zaopatruję się w "żabce" za 1.95( niby promocja).Jedyny feler to to,że piwo jest na górnej półce i jest ciepłe! PZDR
          mb WOS

          Comment

          • pirackamuza
            Senior
            • 12-2004
            • 1903

            A w Toruniu to większość amatorów piwa nawet nie słyszało o browarze lwóweckim. Nigdzie się nie kupi
            Toruń przeprasza za Radio Maryja
            www.bobofruty.pl

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              Dzisiaj piłem Książęce z beczki, REWELACJA !!!

              Comment

              • Andrewbrw
                Senior
                • 03-2004
                • 932

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andrewbrw
                Właśnie zakupiłem zapas Książęcego (cały karton) w "Chmieliku" przy ul.Szybowcowej - tam nigdy piwa z tego browaru nie brakuje
                tegoż piwa dalej tam nie brakuje, w piątek kupiłem kolejny karton

                Comment

                • adam16
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 9865

                  Co prawda ostatnio musiałem wskazać palcem, bo pani w sklepie na hasło LWÓWEK nie miała pojęcia o co chodzi, ale jest dostępne na bieżąco w Chorzowie.
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • Pepek
                    Senior
                    • 04-2003
                    • 1499

                    W zaistniałej sytuacji (upadek Vifa) tylko my (jako konsumenci i propagatorzy piw regionalnych) możemy zmusić ostani przemysłowy browar w woj. dolnośląskim , a właściwie jego właściciela do dalszej pracy. Zatem kupujmy i pijmy piwa z Lwówka póki jest nam to jeszcze dane.
                    Ja nawet teraz to czynię (Książęcym nabytym jeszcze w ostatnim tygodniu ub. roku).

                    A to, że sam browar się nie stara niech świadczy tenże link: http://www.bier.pl/gdziekupic.htm

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      Właśnie popijam Książęce.
                      Pani w sklepie zaczyna mnie rozpoznawać.
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • supersklep
                        PiwBiz
                        • 01-2005
                        • 982

                        W Lublinie asortyment piwa jest bez zmian i w naszej hurtowni nic nie wiedzieli o strajku ale to przecież chodzi o brak zainteresowania władz lokalnych


                        Comment

                        • jaro-w
                          Senior
                          • 10-2006
                          • 127

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                          Właśnie popijam Książęce.
                          Pani w sklepie zaczyna mnie rozpoznawać.
                          o rany Kiszot ,jak zobaczyłem ,żę napisałeś to dzisiaj to zacząłem się trochę martwić,ale pózniej sprawdziłem godzinę
                          w konstancinie jest już tylko jeden sklep gdzie można dostać Lwówka i to tylko mocnego.Trzymają go chyba na moją prośbę i obietnicę że będę kupował ,co też czynię.Jednak utrzymanie sprzedaży przez jednego klienta nie jest proste i zastanawiam się jak to się dla mnie zakończy
                          dla blisko mieszkających i zainteresowanych sklep Aura ul.Bielawska przy rondzie

                          Comment

                          • wedge7
                            Senior
                            • 01-2007
                            • 217

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr
                            Nie jest dobrze. W hurtowni w której się zaopatrywałem w Książęce, nie ma żadnego piwa z Lwówka i w najbliższym czasie się nie zanosi, żeby było. Podobnoż nawet próbowali ściągnąć z innej hurtowni i bez skutku, bo tam też nie mają. Nie wygląda to dobrze. Strajk zaczyna być odczuwalny.
                            U mnie w sklepie, w którym się na bieżąco zaopatruje podobnie Od dłuższego czasu piwa z Lwówka nie ma w hurtowniach.
                            Kurcze to już ostatni browar przemysłowy na dolnym śląsku i jak słyszę o jego sytuacji to wpadam w rozpacz zwłaszcza, że Książęce to moje ulubione piwko..

                            Comment

                            • babalumek
                              Senior
                              • 02-2004
                              • 1207

                              A ja wczoraj w zaprzyjaźnionym pobliskim monopolu kupiłem spokojnie i bez najmniejszego problemu Książęce oraz Mocne Dobre. Oba ze swieżej dostawy, z datą spożycia do 3 i 5 marca. Na moje pytanie czy są lub były kłopoty z Lwówkiem, sprzedawca był zdziwiony - wszystko w normie.
                              MRKS Kuźnia Jawor

                              WTS Sparta Wrocław

                              Comment

                              • jaro-w
                                Senior
                                • 10-2006
                                • 127

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wedge7
                                U mnie w sklepie, w którym się na bieżąco zaopatruje podobnie Od dłuższego czasu piwa z Lwówka nie ma w hurtowniach.
                                Kurcze to już ostatni browar przemysłowy na dolnym śląsku i jak słyszę o jego sytuacji to wpadam w rozpacz zwłaszcza, że Książęce to moje ulubione piwko..
                                tak to już często bywa że piwo z rodzimego browaru z reguły trzeba kupować ok 100 km dalej.to samo jest z browarem konstancin.w miescie tylko w jednym sklepie a na podlasiu często spotykany.pijmy lwówka póki jest jeszcze dostępny a w wa-wie poki co na szczęscie jest

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎