Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pijmy piwa z Lwówka Śląskiego.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marekj
    Senior
    • 03-2010
    • 508

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie wiem do czyich wypowiedzi to nawiązanie, ale ja tu specjalnych złośliwości nie widzę. Jeśli w publicznej telewizji jest pokazany materiał to chyba można go skomentować.
    Nikt chyba nie wątpił, że butelki i linia rozlewnicza będzie w browarze, tak jak i piwo . To, że w materiale nie było pokazanego butelkowania piwa w Lwówku ja mogę odbierać tylko in plus, bo oznacza, że piwo może jeszcze chwilę doleżakować zanim pójdzie w butelki. To czy akurat pokazana była linia z Lwówka czy nie, mnie osobiście nie interesuje, bo w materiale były wypowiedzi Pana i Pani Galickiej, oraz piwo, co gwarantuje, że w Lwówku dzieje się dobrze.
    I to jest wypowiedź zwięzła i logiczna zapraszam na piwo.( a ja je już próbowałem)

    Comment

    • przemo70
      † 1970-2019 Piwosz w Raju
      • 05-2007
      • 1501

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marekj Wyświetlenie odpowiedzi
      I to jest wypowiedź zwięzła i logiczna zapraszam na piwo.( a ja je już próbowałem)
      Prezes, a dobre chociaż ?
      Save water, drink beer ...

      http://www.parowozy.com.pl/
      http://www.kamery.wolsztyn.pl/
      https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marekj Wyświetlenie odpowiedzi
        Jest piwo - fakt ,jest linia - fakt, są butelki - fakt,są prowadzone próby rozruchowe - fakt, i po co te złosliwości niektórych .(Jacera wypowiedź rozumiem)
        Być może chodzi o moją, ale ja po prostu jestem ciekaw czy będzie podobne w smaku do Ciechana, czy zupełnie inne i czy będzie tak dobre jak Ciechan


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • marekj
          Senior
          • 03-2010
          • 508

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
          Prezes, a dobre chociaż ?
          Jak sądzę Panu smakować nie będzie.

          Comment

          • samson71
            Junior
            • 06-2010
            • 3

            nie ma się co łudzić, że bedzie to piwo oryginalne - będzie to kopia ciechana. to jest biznes to ma się sprzedawać niech smakuje jak zupka chińska ale ma się sprzedać żeby portfele były pełne. jeszcze się rozdmucha po gazetkach i telewizjach i jest reklama darmowa. chociaż czekam z niecierpliwościa aż piwo pojawi się na półce. najgorzej bedzie jeśli ktoś kupuje browar i myśli że jest panem świata, mam nadzieję że nie bedzie jak z bauerem który był dobrym wujkiem na początku. życzę sukcesów.

            co ze świętem piwa? to też dobra reklama darmowa trzeba sciągnać CNN

            Comment

            • samson71
              Junior
              • 06-2010
              • 3

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marekj Wyświetlenie odpowiedzi
              I to jest wypowiedź zwięzła i logiczna zapraszam na piwo.( a ja je już próbowałem)
              a to jakieś względy że pan próbował?

              Comment

              • chemmobile
                Senior
                • 03-2009
                • 2168

                Samson, skąd masz takie informacje? Pochwal się jeśli możesz, bo tu ciężko zdobyć jakiekolwiek wiadomości ze źródła. Aha, i spróbuj wymienić klawiaturę, bo Shift / Caps Lock przestał ci działać
                Last edited by chemmobile; 05-06-2010, 09:08.
                Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                Comment

                • przemo70
                  † 1970-2019 Piwosz w Raju
                  • 05-2007
                  • 1501

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marekj Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jak sądzę Panu smakować nie będzie.
                  Sądzę żeby się Pan zdziwił smakują mi wszystkie dobre i jeśli z Lwówka będzie takowe to będzie mi smakowało. Pozdrawiam i życzę udanych warek
                  Save water, drink beer ...

                  http://www.parowozy.com.pl/
                  http://www.kamery.wolsztyn.pl/
                  https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

                  Comment

                  • kishar
                    Senior
                    • 10-2003
                    • 1691

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika samson71 Wyświetlenie odpowiedzi
                    a to jakieś względy że pan próbował?
                    A ten Pan ma bardzo duże względy jak dokładnie poczytasz forum to się zorientujesz, a na razie zmniejsz poziom malkontenctwa bo to razi i grozi pojawieniem się jadu.

                    Comment

                    • jacer
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 9875

                      Spokojnie, to jakiś sfrustowany mieszkaniec Lwówka. Lepiej z sfrustatami nie dyskutować.
                      Milicki Browar Rynkowy
                      Grupa STYRIAN

                      (1+sqrt5)/2
                      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                      No Hops, no Glory :)

                      Comment

                      • chemmobile
                        Senior
                        • 03-2009
                        • 2168

                        Taki piękny dzień mamy... zluzujcie chłopy, dajcie się człowiekowi wypowiedzieć. A jak się myli, to wyciągnijcie z manowców i wprowadźcie na ścieżkę prawdy
                        Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                        Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                        Comment

                        • lwowekslaski
                          Member
                          • 08-2008
                          • 88

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika samson71 Wyświetlenie odpowiedzi
                          nie ma się co łudzić, że bedzie to piwo oryginalne - będzie to kopia ciechana. to jest biznes to ma się sprzedawać niech smakuje jak zupka chińska ale ma się sprzedać żeby portfele były pełne. jeszcze się rozdmucha po gazetkach i telewizjach i jest reklama darmowa. chociaż czekam z niecierpliwościa aż piwo pojawi się na półce. najgorzej bedzie jeśli ktoś kupuje browar i myśli że jest panem świata, mam nadzieję że nie bedzie jak z bauerem który był dobrym wujkiem na początku. życzę sukcesów.

                          co ze świętem piwa? to też dobra reklama darmowa trzeba sciągnać CNN
                          Ale ty głupi jesteś A browar ma zarabiać czy tracić? Jak się "rozdmucha" jak to pięknie ująłeś to jest to fakt, że ten człowiek potrafi. Nie musisz tego piwa pić nikt Cię nie zmusza.

                          Comment

                          • marekj
                            Senior
                            • 03-2010
                            • 508

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika samson71 Wyświetlenie odpowiedzi
                            nie ma się co łudzić, że bedzie to piwo oryginalne - będzie to kopia ciechana. to jest biznes to ma się sprzedawać niech smakuje jak zupka chińska ale ma się sprzedać żeby portfele były pełne. jeszcze się rozdmucha po gazetkach i telewizjach i jest reklama darmowa. chociaż czekam z niecierpliwościa aż piwo pojawi się na półce. najgorzej będzie jeśli ktoś kupuje browar i myśli że jest panem świata, mam nadzieję że nie bedzie jak z bauerem który był dobrym wujkiem na początku. życzę sukcesów.

                            co ze świętem piwa? to też dobra reklama darmowa trzeba sciągnać CNN
                            Pan świata wywołany Na szczęście duża część browarbizowiczów zna mnie więc absurdalne pomówienie znajdzie się na marginesie merytorycznej troski przyjaciół piwa.
                            Z Browarbizowiczami z którymi po wielu latach znajomości łączy nas zażyłość i zdarza się że pijemy piwo (coraz częściej ich piwo) Zatem zwróć uwagę bacznie co piszą bo to oni dają siłę w trudnych chwilach nie tylko Ciechanowi czy Lwówkowi ale wszystkim kruszynkom piwowarskim .Które dzięki przyjaznej presji Browarbizowiczów dążą do jakości i smakowitości piwa. Zwróć uwagę Samson - Cieplyjasiu czy jak ci tam ,jak to społeczeństwo walczy o istnienie tych małych często zaniedbanych browarów. To ,że Lwówek ruszy w dużej części jest ich zasługą ( wystarczy przeczytać w całości ten watek założony przez Kopyra), A teraz Samsonie skup się Pan do Ciebie przemówi Zwierzyniec też ruszy ,to kwestia czasu i nie masz na to wpływu.

                            Myślę ,że nikt bez złych intencji nie będzie się specjalnie logował po to ,żeby tonem złośliwca mnie prowokować .To może być tylko interes mojej konkurencji ,której mówię nie tędy droga .Śmieszne stają się przypadki kiedy z samochodu opisanego Namysłowem wyskakuje dwóch facetów i robi zdjęcia podskakując przy płocie.
                            Zamiast zadzwonić i zobaczyć
                            Reasumując o Lwówek jestem spokojny - tylko ta pogoda ...... nic schnąć nie chce , i elewacji położyć nie można - a takie będą ładne (secesyjne).

                            Pozdrawiam idę do pracy

                            Comment

                            • krzysioz210
                              Member
                              • 06-2010
                              • 52

                              Bardzo kibicuje lwoweckiemu browarowi , mam jednak nadzieje ze nie bedzie to Ciechan Bis - o czym zapewnil mnie kiedys przedmowca we Lwowku na rynku.
                              Powodzenia!

                              Comment

                              • lwowekslaski
                                Member
                                • 08-2008
                                • 88

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krzysioz210 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Bardzo kibicuje lwoweckiemu browarowi , mam jednak nadzieje ze nie bedzie to Ciechan Bis - o czym zapewnil mnie kiedys przedmowca we Lwowku na rynku.
                                Powodzenia!
                                A nawet jeśli to będzie Ciechan bis to co ma to do rzeczy? Znalazł się inwestor, który robi piwo. Mi Ciechan smakuje chociaż ubolewam nad tym, że tak ciężko jest o jego markę w moim mieście i mam nadzieję, że sytuacja się zmieni
                                Browar w Lwówku Śląskim przeszedł niesamowitą odnową, nie zarządzają nim tępaki tylko ludzie doświadczeni. Priorytety Wolfganga poszły do lamusa, który na wejsciu chciał tyle produkować, aby zaspokajać potrzeby wszystkich. Obecnie działania są przemyślane. "Za czasów Niemca" nie wymieniono chyba ani jednej rury, grzejnika a maszyny do rozlewu piwa zostały jedynie pomalowane zieloną farbą. Teraz przyjęto inną koncepcję: najpierw solidny remont i doprowadzenie obiektu do europejskiej normalności później produkcja, warzenie itp.
                                Fakt terminów uruchomienie browaru było wiele np ubiegłoroczne Lato Agatowe, ale czy to jest złośliwość???. To co mi się podoba u obecnego właściciela to solidność jest sporo pomysłów, które realizuje i doprowadził browar do normalności. Ten browar ma zarabiać na siebie i będzie zarabiał. Poprzednik miał tez sporo pmysłów od produkcji wody mineralnej, whisky i cygar po hotel i produkowanie zdrowej żywości żadnego pomysłu nie zrealizował. Teraz przychodzi do browaru i patrzy rozdziabiony łapiąc się za serducho.
                                Dla niedowiarków będzie możliwość zobaczenia zmian już w czasie II Festiwalu Piwa. Browar bedzie otwarty dla wszystkich, a wstęp nie będzie biletowany! Jeśli ktoś nie ma czasu może przyjechac w każdy dzień wystarczy pójść i zapytać o możliwość zwiedzenia browaru. Daję rękę uciąć i wiem, ze nikt nie został z niego wyrzucony (a tak bywało za czasów poprzednika!) wystarczy tylko pójść i zapytać tam naprawdę drzwi są otwarte dla każdego i to jest najlepszy marketing. Mimo ciągłych remontów i jednej wielkiej zadymy remontowej, która jest już na ukończeniu każdy znajdzie czas dla każdego. Osobiście cieszę się, że jest też praca dla lokalnej społeczności, już nikt nie trzęsie się na widok wlaściciela, który w tym przypadku zawsze podejdzie poda rękę, zażartuje i praca jest inna jak pracownicy są zadowoleni - takie przynajmniej mam odczucie. Sytuacja w browarze od 2007 roku zmieniła się o 180 stopni

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎