Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pijmy piwa z Lwówka Śląskiego.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
    organizacja technoparty przez koło gospodyń wiejskich.
    Się uśmiałam

    Żeby było w temacie - już pojutrze się napiję piwa z LŚ
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
      Żeby było w temacie - już pojutrze się napiję piwa z LŚ
      I odrazu prosimy o ocenę na forum.
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • fidoangel
        Senior
        • 07-2005
        • 3489

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
        Żeby było w temacie - już pojutrze się napiję piwa z LŚ
        A ja już jutro...
        "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

        Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

        Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
        Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
        Sprawdź >>>Przewodnik<<<

        Comment

        • rohozecky
          PremiumUżytkownik
          • 11-2008
          • 1837

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
          Czy Ty przypadkiem nie pojawiasz się na forum infokolej.pl? Całkiem niedawno czytałem u nich dyskusję nt. tej linii. I identyczne bzdury tam wypisywano; oczywiście forumowicze z Wrocławia czy Tarnowa doskonale orientowali się we lwóweckich realiach Takie głupoty nadają się jedynie do Hyde Parku.
          Na infokolej akurat nie piszę; co do miejsca zamieszkania - sugeruje ono duuużo mniej, niż myślisz.Zdziwiłbyś się.

          A do adremu - co w mojej wypowiedzi uznałeś za bzdurę? To, że linia była ciekawa, czy też, że jej rozbiórka i urządzenie ścieżki rowerowej w praktyce uniemożliwia jej reaktywację?
          ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

          Comment

          • chemmobile
            Senior
            • 03-2009
            • 2168

            fidoangel, Marusia,
            to w końcu jutro czy pojutrze?

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rohozecky Wyświetlenie odpowiedzi
            A do adremu - co w mojej wypowiedzi uznałeś za bzdurę?
            Dwie sprawy:
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rohozecky Wyświetlenie odpowiedzi
            Z tej ścieżki rowerowej mało kto korzysta
            Jak możesz, to wpadnij w ten weekend na Książęce do Lwówka, będziemy mogli się przejść i policzyć ile osób na godzinę przemierza tę ścieżkę.
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rohozecky Wyświetlenie odpowiedzi
            ostatecznie udupiono w ten sposób szanse na ewentualną reaktywację ciekawej linii kolejowej do Lubomierza, Gryfowa i dalej do Flinsbergu
            Nie da się udupić czegoś, czego nie było. A nigdy nie było planów reaktywacji odcinka od Lwówka do Lubomierza. Są za to pomysły reaktywacji tej linii od Gryfowa do Świeradowa plus ewentualnie Lubomierz - Gryfów. To nie temat na to forum, odsyłam więc do dyskusji na infokolej.pl:
            infokolej.pl
            gdzie parę słów w temacie napisałem (posty od lutego 2010).
            Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
            Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

            Comment

            • rohozecky
              PremiumUżytkownik
              • 11-2008
              • 1837

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
              nigdy nie było planów reaktywacji odcinka od Lwówka do Lubomierza
              Pisałem o szansach ( w tym sensie, że ewentualna reaktywacja linii stała się niemożliwa z przyczyn techniczno-ekonomicznych ), nie zaś o konkretnych planach - te dopiero mogłyby się pojawić, a m.zd. reaktywacja ogryzka z Lubomierza nie miałaby sensu.
              Ale fakt, że to temat na inne forum
              ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                W tym Lwówku to chociaż zrobili ścieżkę rowerową (i to z asfaltu a nie głupiej kostki), a u mnie 20 lat temu ktoś nieźle zarobił na szynach z linii Starogard - Skarszewy. Błyskawicznie to poszło, w kilka dni. A od 15 lat mówi się o ścieżce w tym miejscu...

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • lwowekslaski
                  Member
                  • 08-2008
                  • 88

                  Panie i Panowie opanujmy nerwy ścieżki rowerowe, inwestycje gminne itp... to pytanie do samorządowców. Proponuję video TV ŁUŻYCE z dziedziny "reaktywacja lwóweckiego browaru". Już jutro będziemy mogli posmakować chmielowego napitku i tym się cieszmy

                  ZAPRASZAM: http://luzyce.info/index.php/lwowek-.../2512-ggg.html
                  Last edited by lwowekslaski; 10-06-2010, 16:41.

                  Comment

                  • Maggyk
                    Szara Adminiscjencja
                    • 05-2004
                    • 5615

                    Nie spamuj - informacja w jednym temacie jest wystarczająca.
                    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                    Piwo domowe -
                    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                    Reklama w BROWARZE
                    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                    Comment

                    • Micho441
                      • 04-2008
                      • 812

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                      Się uśmiałam

                      Żeby było w temacie - już pojutrze się napiję piwa z LŚ
                      To tylko pozostaje pozazdrościc.Niestety Nam z Pomorza nie dane będzie napić się lwóweckiego piwa choć na stronie internetowej:

                      "Sklep uruchamiamy tylko dla Fan Clubowiczów w internetowym sklepie Lwowek. Zamawiaj ile chcesz i kiedy chcesz ! Pod warunkiem ,że masz nie mniej jak 18 lat"
                      Pisaliśmy e-mail i do lwóweckiego browaru w tej sprawie ale - normalka, nikt nie raczył odpisać.Nie liczac,że zlikwidowali zakładkę - sklep.Chyba w ramach aktualizacji strony.
                      Biznes po Polsku - pełny szacunek do potencjalnego klijenta.

                      Comment

                      • lwowekslaski
                        Member
                        • 08-2008
                        • 88

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Micho441 Wyświetlenie odpowiedzi

                        "Sklep uruchamiamy tylko dla Fan Clubowiczów w internetowym sklepie Lwowek. Zamawiaj ile chcesz i kiedy chcesz ! Pod warunkiem ,że masz nie mniej jak 18 lat"
                        Pisaliśmy e-mail i do lwóweckiego browaru w tej sprawie ale - normalka, nikt nie raczył odpisać.
                        Obiecuję, ze w najbliższych dniach wszystko zostanie naprawione i zaktualizowane. W sklepie internetowym lwóweckiego browaru będzie dostępne tylko i wyłącznie piwo z browaru Lwówek 1209. Obecnie jest dostępny jest Ciechan z tej uwagi, że premiera piwa z Lwówka Śląskiego odbędzie się jutro o godzinie 15. Strona browaru będzie od niedzieli aktualizowana na bieżąco.

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                          fidoangel, Marusia,
                          to w końcu jutro czy pojutrze?
                          Fido już jutro - ja - pojutrze
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • Micho441
                            • 04-2008
                            • 812

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lwowekslaski Wyświetlenie odpowiedzi
                            Obiecuję, ze w najbliższych dniach wszystko zostanie naprawione i zaktualizowane. W sklepie internetowym lwóweckiego browaru będzie dostępne tylko i wyłącznie piwo z browaru Lwówek 1209. Obecnie jest dostępny jest Ciechan z tej uwagi, że premiera piwa z Lwówka Śląskiego odbędzie się jutro o godzinie 15. Strona browaru będzie od niedzieli aktualizowana na bieżąco.
                            Dziekujemy za informację.Tylko w poniedziałek nie wywieś w sklepie wywieszki:"Z braku towaru sklep nieczynny do odwołania"
                            Pozdrawiam

                            Comment

                            • lwowekslaski
                              Member
                              • 08-2008
                              • 88

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Micho441 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Dziekujemy za informację.Tylko w poniedziałek nie wywieś w sklepie wywieszki:"Z braku towaru sklep nieczynny do odwołania"
                              Pozdrawiam
                              Lub tabliczki "TYCH KLIENTÓW NIE OBSŁUGUJEMY"

                              Comment

                              • krzysioz210
                                Member
                                • 06-2010
                                • 52

                                Zmilowania

                                Ludeczkowie kochani o zmilowanie prosze! Napiszcie jak to piwko. Mnie jeszcze 2 tyg. na obczyznie zostaly zanim do grodu zacnego wroce i nie wiem czy warto. a jesli warto to czy aby cos zostanie. Panie Marku - zostanie cos dla nas - rodowitych Lwowczan czasowo przez los wygnanych?
                                Pozdrawiam i zazdraszczam dzisiejszego wieczoru.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎