Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pijmy piwa z Lwówka Śląskiego.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    Ja myślę, że cena producenta, to tak na prawdę miało oznaczać cenę sugerowaną,a nie hurtową.
    Jeśli nie, to ... E lepiej się nie wyrażać
    Last edited by Pendragon; 12-06-2010, 22:35.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • walec
      Senior
      • 02-2010
      • 193

      nie no, myślę że mamy do czynienia z rozsądnymi ludźmi (takie odniosłem wrażenie), no i nie wymyślą jakiejś bzdury typu 3zł w hurcie, 4,30 w sklepie.
      Jeśli będzie tak jak kolega napisał wyżej o ciechanie - jestem za! trójeczka wydaje mi się jak najbardziej uzasadniona.

      Comment

      • Ropri
        Junior
        • 10-2006
        • 22

        Wyraźnie stwierdzono,że to cena producenta. Cały czas podkreślano,że Lwówek to nie będzie przemysłowe badziewie po 3 zł. Co do "trójpaka" - był w specjalnym kartoniku. Z mojej kilkunastoosobowej grupy zakupiłem go tylko ja. Najprawdopodobniej lwówecki browar będzie miał strategię produktu elitarnego - czyli cena w sklepie między 4- 5 zł, ale może poczekajmy na uruchomienie strony i jakieś oficjalne dane.

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ropri Wyświetlenie odpowiedzi
          Wyraźnie stwierdzono,że to cena producenta.
          Miejmy nadzieję, że jest to cena brutto.
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ropri Wyświetlenie odpowiedzi
          Cały czas podkreślano,że Lwówek to nie będzie przemysłowe badziewie po 3 zł. Co do "trójpaka" - był w specjalnym kartoniku. Z mojej kilkunastoosobowej grupy zakupiłem go tylko ja. Najprawdopodobniej lwówecki browar będzie miał strategię produktu elitarnego - czyli cena w sklepie między 4- 5 zł, ale może poczekajmy na uruchomienie strony i jakieś oficjalne dane.
          Generalnie cena, jak cena, aczkolwiek kluczowe jest co za tę cenę dostaniemy. Jeżeli piwo będzie najlepszym jasnym, czy może pilsem, w Polsce, to czemu nie. Poza tym wiecie, zawsze można zrobić promocję.
          EDIT: Generalnie będzie to półka Żywego.
          Last edited by kopyr; 13-06-2010, 09:10.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • kopyr
            Senior
            • 06-2004
            • 9475

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
            Miejmy nadzieję, że jest to cena brutto.


            Generalnie cena, jak cena, aczkolwiek kluczowe jest co za tę cenę dostaniemy. Jeżeli piwo będzie najlepszym jasnym, czy może pilsem, w Polsce, to czemu nie. Poza tym wiecie, zawsze można zrobić promocję.
            EDIT: Generalnie będzie to półka Żywego.
            Rozmawiałem przed chwilą z Markiem Jakubiakiem. Cena Lwówka będzie na poziomie Ciechana. Także 3zł można nazwać ceną sugerowaną. Choć browar nie narzuca ceny sugerowanej. Tam gdzie Ciechan kosztuje ok. 3zł, tam też Lwówek będzie kosztował ok. 3zł. A jeśli gdzieś jest droższy, to zapewne i Lwówek będzie droższy.

            Także Ropri chyba coś źle zrozumiał.
            blog.kopyra.com

            Comment

            • walec
              Senior
              • 02-2010
              • 193

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
              Rozmawiałem przed chwilą z Markiem Jakubiakiem. Cena Lwówka będzie na poziomie Ciechana.
              uff!! rewelacja!

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23807

                12,1 blg miało Książęce przecież jeszcze za Bauera.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • leona
                  PremiumUżytkownik
                  • 07-2009
                  • 5853

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika walec Wyświetlenie odpowiedzi
                  uff!! rewelacja!
                  Też zazdroszczę kopyrowi takiego kontaktu w telefonie

                  A wiadomo juz cos o dystrybucji? Jakie są plany lub fakty?

                  Comment

                  • lwowekslaski
                    Member
                    • 08-2008
                    • 88

                    A ja zachęcam do krótkiego wideo z otwarcia lwóweckiego browaru: http://lwowekslaski.net/index.php?m=open&id=784 W lwóweckim hotelu PIAST możemy kupić piwo z Lwówka Śląskiego!!!! Za kilkanaście dni piwo bedzie dostępne w wielu miastach w Polsce!
                    Last edited by lwowekslaski; 14-06-2010, 14:22.

                    Comment

                    • darekd
                      Senior
                      • 02-2003
                      • 12211

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                      12,1 blg miało Książęce przecież jeszcze za Bauera.
                      Ale się rozpisałeś, tylko tyle doznań?

                      Comment

                      • Ropri
                        Junior
                        • 10-2006
                        • 22

                        Witam!
                        To dobrze. Gdyż oprowadzający - jeden z prezesów Ciechana - twierdził, że 3 zł to cena sprzedaży producenta. Jeśli, to cena sklepowa - należy się tylko cieszyć. Zadziwiające, ze opinie co do pierwszego lwóweckiego są różne. O wiele lepiej oceniano butelkowe niż lane. Ja osobiście uważam je za dobry produkt .

                        Comment

                        • lwowekslaski
                          Member
                          • 08-2008
                          • 88

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ropri Wyświetlenie odpowiedzi
                          Witam!
                          To dobrze. Gdyż oprowadzający - jeden z prezesów Ciechana - twierdził, że 3 zł to cena sprzedaży producenta. Jeśli, to cena sklepowa - należy się tylko cieszyć. Zadziwiające, ze opinie co do pierwszego lwóweckiego są różne. O wiele lepiej oceniano butelkowe niż lane. Ja osobiście uważam je za dobry produkt .
                          Wstrzymajmy się jeszcze z cenami. Za około 2 tygodnie do Lwówka Śląskiego prezes Marek Kujawa, który będzie szacował i ustalał ceny piwa. Marek Kujawa zna się na rzeczy, czeka go ciężka praca przez wiele dni w Lwówku Śląskim. Osobiście twierdzę, ze cena piwa nie ma żadnego znaczenia. Trójpaki z limitowanej serii pierwszej warki sprzedawały się podczas festiwalu jak świeżę bułeczki cena za trójpak wynosiła 20 PLN, sam zakupiłem 4 sztuki i nie żałuję. Nikt na cenę nie narzekał było to widać po ciężkiej pracy osób, które obsługiwały stoisko i pracowników, którzy musieli ciągle dowozić trójpaki - rozchodziły się jak świeże bułeczki.

                          Proszę nie sugerować się ceną 20 PLN za 3 butelki piwa. Podczas festiwalu sprzedawana była limitowana kolekcja z uwagi na to, że była to pierwsza warka. W rzeczywistosci piwo będzie dużo tańsze. Piwo będzie dostępne w wielu miastach, jeśli zapotrzebowanie rynku będzie duże browar z pewnością sprosta wymaganiom smakoszy. Nie patrzmy na cenę, ale na jakość.

                          W mijający weekend wielu "piwoszy" krzywiło się na wieść o cenie 5 PLN za kufelek piwa - tych państwa odsyłamy do "biedronki" tam mogą zaopatrzyć się w piwo, które kosztuje 89groszy+rolka papieru toaletowego gratis - może się przydać

                          Comment

                          • Ropri
                            Junior
                            • 10-2006
                            • 22

                            To właśnie pan Kujawa oprowadzał naszą grupę i podawał informacje o prawdopodobnych cenach lwóweckiego. Oby jak najszybciej było w lwóweckich sklepach.

                            Comment

                            • leona
                              PremiumUżytkownik
                              • 07-2009
                              • 5853

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lwowekslaski Wyświetlenie odpowiedzi

                              W mijający weekend wielu "piwoszy" krzywiło się na wieść o cenie 5 PLN za kufelek piwa - tych państwa odsyłamy do "biedronki" tam mogą zaopatrzyć się w piwo, które kosztuje 89groszy+rolka papieru toaletowego gratis - może się przydać
                              A może to byli jednak piwosze?
                              Dziękuję za zaproszenie, ja często korzystam z Biedronki i bez obciachu potem wyjmuję Sarmackie za 3,19 zł/L.
                              Ostatnio miałem nawet zabawną sytuację kiedy to przy jednym schroniskowym stoliku spotkałem się z ekipą, która dumnie popijała Ciechana Mocnego (kupili go za 4,90 zł, słyszałem bo się rozliczali przy okazji), kiedy ja sączyłem w/w Sarmackie. Dlaczego zabawna była sytuacja? Bo oni z wyraźna dumą patrzyli na mojego peta i widać było, że ubolewają nade mną, w ich mniemaniu "piwoszem".

                              PS: a wprost napiszę, że coraz bardziej irytująca jest, tworząca się na browar.biz koalicja wyznawców Ciechana. Kto nie z Jakubiakiem, ten przeciwko? Zastanówmy się czy pan Marek aby takiego klakierstwa sobie życzy wśród świadomych konsumentów piwa? Moim zdaniem nie. Ale ja nie mam do niego komórki

                              Comment

                              • emes
                                Nadszyszkownik Chmielowy
                                • 08-2003
                                • 4275

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lwowekslaski Wyświetlenie odpowiedzi
                                .....

                                W mijający weekend wielu "piwoszy" krzywiło się na wieść o cenie 5 PLN za kufelek piwa - tych państwa odsyłamy do "biedronki" tam mogą zaopatrzyć się w piwo, które kosztuje 89groszy+rolka papieru toaletowego gratis - może się przydać
                                Świetna reklama arogancji, bo raczej nie piwa.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎