Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pijmy piwa z Lwówka Śląskiego.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Baard
    Senior
    • 01-2010
    • 316

    W ubiegłą sobotę, przejeżdżając przez Lwówek, zahaczyłem o rzeczony hotel i proszę, w lodóweczce chłodzą się: Lwówek butelkowy, Ciechan Pszeniczny oraz limitowany Porter. Lwówek w cenie 5zł, butelka bezzwrotna.

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      Za miesiąc? Doszły mnie słuchy, że to może być nawet w przyszłym tygodniu.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Promil03
        Senior
        • 10-2007
        • 2833

        Pendragon, dobre Cię słuchy doszły. Przeczytaj post LowenBraua.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          Ale ja rozumiem, że ten Lwówek butelkowy, o którym pisze LowenBrau to jeszcze limitowana wersja prapremierowa, a ja mam na myśli pojawienie się tego piwa w kraju.
          Last edited by Pendragon; 14-07-2010, 19:44.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • darekd
            Senior
            • 02-2003
            • 12211

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LowenBrau Wyświetlenie odpowiedzi
            W ubiegłą sobotę, przejeżdżając przez Lwówek, zahaczyłem o rzeczony hotel i proszę, w lodóweczce chłodzą się: Lwówek butelkowy, Ciechan Pszeniczny oraz limitowany Porter. Lwówek w cenie 5zł, butelka bezzwrotna.
            a Ciechan w tej samej cenie?

            Comment

            • tmspoko
              Senior
              • 09-2009
              • 207

              Lwówek lane i butelkowe po 5zł, Ciechan Pszeniczne po 5zł, Porter i Wyborne po 7zł - ceny z 13 lipca (byłem i piłem) Pozdr
              TMspoko

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                Wyborne droższe od Pszenicznego??
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                • petrus33
                  Gość
                  • 01-2008
                  • 888

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tmspoko Wyświetlenie odpowiedzi
                  Lwówek lane i butelkowe po 5zł, Ciechan Pszeniczne po 5zł, Porter i Wyborne po 7zł - ceny z 13 lipca
                  Nie pomyliłes się z tymi cenami ??

                  Comment

                  • petrus33
                    Gość
                    • 01-2008
                    • 888

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                    Za miesiąc? Doszły mnie słuchy, że to może być nawet w przyszłym tygodniu.
                    Będąc w poniedziałek w sklepie na Rudnickiego w Warszawie, zapytałem panią Ewę o piwa z Lwówka i powiedziała mi, że pojawią się w sklepie najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu. Zgadzałoby się to z tym, co mówił mi sam szef browaru MJ.

                    Comment

                    • tmspoko
                      Senior
                      • 09-2009
                      • 207

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Nie pomyliłes się z tymi cenami ??
                      Witam. Kupiłem trzy Lwóweckie i jedno Wyborne - zapłaciłem 22zł. Wyborne było w lodówce (nie na wystawie). Możliwe że pani się pomyliła - ale ja tyle zapłaciłem. Co do pozostałych cen to jestem pewien. Pozdawiam
                      TMspoko

                      Comment

                      • andszcz
                        Senior
                        • 07-2008
                        • 310

                        Dziwne te ceny, pszeniczne za 5zł - ok, możliwe; ale wyborne za 7zł? Za schłodzenie?
                        "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

                        Comment

                        • chemmobile
                          Senior
                          • 03-2009
                          • 2168

                          Co wy z tymi cenami? Nie zauważyliście, że ten lokal to restauracja hotelu Piast we Lwówku Śl.?
                          Ceny jak na ten typ lokalizacji są w normie, a 5 zł za pszenicę to może skutek zbliżającego się terminu "najlepiej spożyć do".
                          Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                          Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                          Comment

                          • prymas389
                            Junior
                            • 05-2010
                            • 5

                            Dzisiaj w Warszawie zakupiłem Lwówek w budce na Madalińskiego w cenie 4 PLN.

                            Comment

                            • petrus33
                              Gość
                              • 01-2008
                              • 888

                              Wczoraj zakupiłem 5 butelek. Piwo wspaniałe, smaczne, aromatyczne i bardzo orzeżwiające. Zupełnie inne od Ciechana Wybornego, ma swój charakter. Z przyjemnością do niego będę wracał. Cena 3.20zł.
                              Attached Files

                              Comment

                              • krzysioz210
                                Member
                                • 06-2010
                                • 52

                                A czy mozna kupic w jakims sklepie we Lwowku? I czy ktos wie czy teraz bedzie juz w ciaglej sprzedazy?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎