Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pijmy piwa z Lwówka Śląskiego.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • relaksio
    Member
    • 01-2009
    • 96

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lwowekslaski Wyświetlenie odpowiedzi
    Osobiście twierdzę, ze cena piwa nie ma żadnego znaczenia.
    Ma znaczenie...
    POLAKIEM jestem i dobre
    PIWO nie jest mi obce...

    Comment

    • delvish
      Senior
      • 11-2004
      • 3508

      Ja może dziwny jakiś jestem, ale dla mnie sprzedawanie w takiej cenie zielonego piwa, to trochę nie teges jest.
      "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
      (Frank Zappa)

      "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

      Comment

      • darekd
        Senior
        • 02-2003
        • 12211

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lwowekslaski Wyświetlenie odpowiedzi

        W mijający weekend wielu "piwoszy" krzywiło się na wieść o cenie 5 PLN za kufelek piwa - tych państwa odsyłamy do "biedronki" tam mogą zaopatrzyć się w piwo, które kosztuje 89groszy+rolka papieru toaletowego gratis - może się przydać
        może w końcu przestałbyś obrażać ludzi. Nie jesteś zabawny.

        a po drugie jest taka opcja premium użytkownik. Wiesz o co w niej chodzi?

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23807

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
          Ale się rozpisałeś, tylko tyle doznań?
          Z oceną zaczekam aż dojrzeje.
          Last edited by ART; 14-06-2010, 23:55.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
            Z oceną zaczekam aż dojrzeje.
            Popędź może admina, żeby dodał do ARTomatu?

            Comment

            • andszcz
              Senior
              • 07-2008
              • 310

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
              A może to byli jednak piwosze?
              Dziękuję za zaproszenie, ja często korzystam z Biedronki i bez obciachu potem wyjmuję Sarmackie za 3,19 zł/L.
              Ostatnio miałem nawet zabawną sytuację kiedy to przy jednym schroniskowym stoliku spotkałem się z ekipą, która dumnie popijała Ciechana Mocnego (kupili go za 4,90 zł, słyszałem bo się rozliczali przy okazji), kiedy ja sączyłem w/w Sarmackie. Dlaczego zabawna była sytuacja? Bo oni z wyraźna dumą patrzyli na mojego peta i widać było, że ubolewają nade mną, w ich mniemaniu "piwoszem".

              PS: a wprost napiszę, że coraz bardziej irytująca jest, tworząca się na browar.biz koalicja wyznawców Ciechana. Kto nie z Jakubiakiem, ten przeciwko? Zastanówmy się czy pan Marek aby takiego klakierstwa sobie życzy wśród świadomych konsumentów piwa? Moim zdaniem nie. Ale ja nie mam do niego komórki
              Też jestem fanem Ciechana i pewnie będę Lwówka (jak za dawnych lat), ale ostatnio (nie pamiętam za czyją namową - może Twoją?) kupiłem Sarmackie i uważam, że cena/jakość to mocne 4,5, albo nawet więcej!
              Niech więc lwówekśląski uważa na to, co pisze,
              "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika andszcz Wyświetlenie odpowiedzi
                ostatnio (nie pamiętam za czyją namową - może Twoją?) kupiłem Sarmackie
                Być może moją.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  Lwówekślaski - Twoja arogancja przekracza pewne granice. NIe wnikam ile zarabiasz ale większość Polaków jest bardzo biedna i 5 PLN to dla nich naprawdę dużo - szczególnie w regionach poza dużymi miastami.
                  Nie znaczy to, że piwo musi kosztowac złotówkę bo rozumiem, że jakość musi kosztować pewną cenę ale trochę zrozumienia dla biedniejszej cześci społeczeństwa i szacunku dla zwykłego człowieka by się przydało.
                  Mnie akurat stać na taką cenę ale kto wie co będzie w przyszłości, gwarancji pracy niestety nie mam.
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • krzysioz210
                    Member
                    • 06-2010
                    • 52

                    Mysle ze kolege ziomala ze Lwowka rzeczywiscie troche ponioslo. Dopiero co pisal ze moze to byc nawet Ciechan Bis byle tylko ludzie mieli prace , a teraz to juz cena nie gra roli. Otoz przy tej cenei - moga sie Ci ludzie od razu do urzedu pracy zapisywac. To co moze sie sprzedac jako nowosc po piataku na dluzsza mete nie przetrwa chocby bylo niewiadomo czym.
                    Nie wiem tez co jest powodem ze akurat w tym tylko lokalu jest to piwko. Miejsce akurat nie jest chyba najszczesliwsze , ale z drugiej strony wybor trudny.

                    Comment

                    • andszcz
                      Senior
                      • 07-2008
                      • 310

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                      Być może moją.
                      Masz rację
                      "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

                      Comment

                      • Latarnik
                        Premium Lamplighter
                        • 06-2004
                        • 4999

                        Czy na tych nowych Lwówkach jest lub będzie nowy dedykowany kapsel?
                        5410 kapsli z wypitych piw
                        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                        Comment

                        • lwowekslaski
                          Member
                          • 08-2008
                          • 88

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                          może w końcu przestałbyś obrażać ludzi. Nie jesteś zabawny.

                          a po drugie jest taka opcja premium użytkownik. Wiesz o co w niej chodzi?
                          Wiem, że nie jestem zabawny i nie obrażam ludzi - to Twoje spostrzeżenie. Dałem przykład i porównanie, a Ty mi z innej beczki - może już wystarczy? Mam swoje przekonania nie zmienisz mnie

                          Comment

                          • lwowekslaski
                            Member
                            • 08-2008
                            • 88

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                            Lwówekślaski - Twoja arogancja przekracza pewne granice. NIe wnikam ile zarabiasz ale większość Polaków jest bardzo biedna i 5 PLN to dla nich naprawdę dużo - szczególnie w regionach poza dużymi miastami.
                            Nie jestem agresywny, kiedy byłem agresywny? Ktoś pyta ja odpowiadam nie widze tutaj agresji!

                            Comment

                            • pizmak666
                              Senior
                              • 12-2006
                              • 1898

                              O ile dobrze widzę to temat:"Pijmy piwa z Lwówka Śląskiego" nie "Zbluzgam każdego mojego przedmówcę" także dajcie sobie z tym już spokój.Może ART wydzieli kawałek serwera na takie wyczyny i będziecie tam obrzucali się wzajemnie błotem bez limitów.
                              Bez odbioru.
                              „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                              "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                              Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                              Comment

                              • chemmobile
                                Senior
                                • 03-2009
                                • 2168

                                lwowekslaski: nie, nie jesteś agresywny. Zachowujesz się chamsko, a prowadzenie portaliku w stylu Faktu czy Super Expressu powoduje, że szampańskie bąbelki w łeb Ci uderzają. Zluzuj misiu i nie ośmieszaj się i tym samym miasta i mieszkańców. To nie forum onet-u, tu NAPRAWDĘ piszę dorośli i kumaci ludzie, a Ty ich obrażasz, choć względem nich Twoja wiedza (piwo, historia, itp.) jest żenująco niska.
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ja może dziwny jakiś jestem, ale dla mnie sprzedawanie w takiej cenie zielonego piwa, to trochę nie teges jest.
                                To zielone piwo praktycznie nie jest w oficjalnej dystrybucji.
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                                Czy na tych nowych Lwówkach jest lub będzie nowy dedykowany kapsel?
                                Patrząc na to zdjęcie:
                                ten fragment forum służy jako tablica reklamowa dla imprez, prowadzonych promocji związanych z piwem, etc.

                                nie jest to kapsel dedykowany (a przynajmniej na obecną chwilę )
                                Last edited by chemmobile; 16-06-2010, 20:50.
                                Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                                Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎