Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pijmy piwa z Lwówka Śląskiego.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lolek08
    Member
    • 07-2010
    • 57

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krzysioz210 Wyświetlenie odpowiedzi
    Lolek - to jest mozliwe tylko we Wleniu ( no moze jescze w Lubomierzu) zeby piwko i to zacne 4 zyle w knajpce kosztowalo. Dobra wiadomosc na zime. Tylko czy aby tam obcych nie bija? Ponoc pociag juz nie jezdzi wiec jeszcze jakas noclegownia bylaby sie przydala.
    Jak bede to sprawdze ale mysle ze nawet we Lwowku ceny zaczynaja sie od 5 zyli.
    Zapewniam Cię,że nie biją a pociąg jeszcze jeździ,autobus i bus też.Z dojazdem nie ma problemu,nocleg też się znajdzie.Wiem że nie ma co porównywać cen do dużych miejscowości,chciałem tylko sprawdzić jak z cenami w innych miastach. A lokal w którym podają lwóweckie piwo wygląda tak
    http://www.wleninfo.pl/news1.php?readmore=448
    www.BROWARLWOWEK.pl NAJLEPSZY BROWAR W POLSCE

    Comment

    • chemmobile
      Senior
      • 03-2009
      • 2168

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
      Porównanie jest bardzo dobre tylko nie załapałeś sensu oraz sedna. Tu nie chodzi o piwo, prąd i opony tylko o zasady jakimi kierują się firma, knajpa.
      To dawaj wskazówki naprowadzające, bo z tego:
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
      Jak klient chce aby oponiarz mu założył opony kierunkowe odwrotnie to tez ma założyć?
      Jak klient chce aby elektryk wywalił różnicówkę z rozdzielni to też ma to zrobić?
      za cholerę nie można domyślić się co rzeczywiście miałeś na myśli.

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
      Jeżeli knajpa założy sobie, że nie podaje piwa z sokiem, to powinna się tego trzymać a nie ulegać wizji zarobienia kilku srebrników.
      A tu do czego pijesz? Coś mi umknęło?
      Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
      Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

      Comment

      • darekd
        Senior
        • 02-2003
        • 12238

        Pojawiła się moim zdaniem najcenniejsza informacja z browaru:



        Czy piwa w kegach mają inne wartości? Myślę, że z biegiem czasu można zamieszczać listę lokali, w którym dostępny jest lany Lwówek.
        Miejmy nadzieję, że ten dział będzie się szybko rozbudowywał!

        Comment

        • lolek08
          Member
          • 07-2010
          • 57

          Nowa zakładka na stronie browaru !
          www.BROWARLWOWEK.pl NAJLEPSZY BROWAR W POLSCE

          Comment

          • Candlekeep
            Senior
            • 11-2007
            • 367

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lolek08 Wyświetlenie odpowiedzi
            Nowa zakładka na stronie browaru !
            http://www.browar-lwowek.com.pl/inde...=159&Itemid=92
            Bardzo fajna zakładka! Podoba mi się i przyjemnie się czyta te materiały. Kto wie, może archiwa firmowe (bądź prywatne szuflady) z czasem ujawnią kolejne dokumenty?

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              Ciekawe, czy ktoś to w ogóle czyta przed zamieszczeniem na stronie? Przecież ukazał się kolejny debilizm:
              Poniżej publikujemy zbiór pism i dokumentów, które udało się nam znaleźć w naszym archiwum. Nie są to stare dokumenty i pisma ...
              .
              Można to uznać za nowy rekord głupoty na stronie internetowej browaru. Zapewne niełatwo będzie przekroczyć. Ale, jak mówi stare przysłowie, głupota nie ma granic, więc na pewno wczesniej czy później pojawi się coś nowego, jeszcze bardziej rewelacyjnego.

              Comment

              • SCOTTIE-33
                Junior
                • 04-2007
                • 2

                mój kupel mieszka w Raciborowicach Dolnych i ostatnio pija tylko Książęce,mówi że nawet jeśli pierwsza butelka nie przekonuje warto sięgnąc po następną bo smakuje lepiej niż poprzednia.może to jest metoda???wybieram się do niego na taką małą degustację.

                Comment

                • pioterb4
                  Senior
                  • 05-2006
                  • 4322

                  A po trzeciej butelce to już wszystko jedno...

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ciekawe, czy ktoś to w ogóle czyta przed zamieszczeniem na stronie? Przecież ukazał się kolejny debilizm.
                    Bez przesady. W Warszawie znajduje się Archiwum Akt Nowych, to też debilizm? Przechowują tam dokumenty datowane od 1918, te na stronie Lwówka nie są starsze.

                    Comment

                    • SCOTTIE-33
                      Junior
                      • 04-2007
                      • 2

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                      A po trzeciej butelce to już wszystko jedno...
                      a po trzeciej to.......................jeszcze chętniej sięga po czwartą i piątą a ja mam z niego niezły ubaw

                      Comment

                      • mareks
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 1939

                        Jest nowa etykieta z mniejszą zawartośią alkoholu - 5,4%.

                        Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)
                        Last edited by mareks; 16-11-2010, 19:29.

                        Comment

                        • marekj
                          Senior
                          • 03-2010
                          • 508

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ciekawe, czy ktoś to w ogóle czyta przed zamieszczeniem na stronie? Przecież ukazał się kolejny debilizm:
                          .
                          Można to uznać za nowy rekord głupoty na stronie internetowej browaru. Zapewne niełatwo będzie przekroczyć. Ale, jak mówi stare przysłowie, głupota nie ma granic, więc na pewno wczesniej czy później pojawi się coś nowego, jeszcze bardziej rewelacyjnego.
                          Wydaje się jednak ,że przekroczył Pan Panie Krzysztofie granice smaku .Co Pana tam ciągnie? niech Pan nie czyta jak Pana nie interesuje ale epitety w stylu debilizm ,głupota .Według mojej opinii musi Pan porozmawiać z kimś o panowaniu nad emocjami.Serdecznie Pana POZDRAWIAM

                          Comment

                          • marekj
                            Senior
                            • 03-2010
                            • 508

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Candlekeep Wyświetlenie odpowiedzi
                            Bardzo fajna zakładka! Podoba mi się i przyjemnie się czyta te materiały. Kto wie, może archiwa firmowe (bądź prywatne szuflady) z czasem ujawnią kolejne dokumenty?
                            I o to chodzi zwykłe dokumenty pisma podziękowania Imiona Nazwiska ,które maja tylko i aż,trzydzieści lub piędziesiąt lat to też historia .Gdybym znalazł więcej to też bym opublikował bo mogę .A poprzez to 20 000 ludzi odwiedzających miesięcznie tę "okropną" stronę ma możliwość zapoznania się z historią nie koniecznie Niemiecką czy Pruską .

                            Comment

                            • lolek08
                              Member
                              • 07-2010
                              • 57

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Candlekeep Wyświetlenie odpowiedzi
                              Bardzo fajna zakładka! Podoba mi się i przyjemnie się czyta te materiały. Kto wie, może archiwa firmowe (bądź prywatne szuflady) z czasem ujawnią kolejne dokumenty?
                              Mi też się podoba,fajnie się czyta przy piwku
                              www.BROWARLWOWEK.pl NAJLEPSZY BROWAR W POLSCE

                              Comment

                              • Micho441
                                • 04-2008
                                • 812

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                                Za moich czasów maturalnych (lata 80-te) nie zdawało się za 3 błędy gramatyczne, 3 błędy interpunkcyjne były uważane za jeden błąd gramatyczny. Maturę z polskiego zdałem, pisemną i ustną.

                                Ale błędy robiłem i robię. A tych nie robi jedynie ten kto nic nie robi.
                                Okydrcie - tkylo mdąrzy lduzie mgoą to przczyteać.

                                Nie moegłm ueiwrzyć że waśłciiwe młgoem zozureimć co cztyam. Fenoemen słiy lukidzego mógzu. Weułdg odykcira na Uinerwtesycie Cmabrigde, nie wżane w jaiekj kleojonści ułżoone są lietry w wryazie.Najawżnjszeią rzczeą jset żbey peirtszwa i otsanita letria błya na waśłciywm meijcsu. Rszeta mżoe być uożołna gdizeklowiek a i tak wcąiż mżemoy to bez porbelmu perzytczać. Dzejie się tak daltgeo bo ldzuki mzóg nie cztya kadeżj poejdnczyej ltiery, ale słwoa jkao cłaśoć. Neiasmowtie? tak... Jak zwasze mśylaełm że otrogarfia jset wżana...! Jśeli mżesz to prezcztyać, perzśilj daelj...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎