Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pijmy piwa z Lwówka Śląskiego.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lolek08
    Member
    • 07-2010
    • 57

    Odpowiedź

    Dziękuję za zamieszczoną odpowiedź na forum strony browaru www.browar-lwowek.com.pl
    Last edited by lolek08; 08-01-2011, 23:25.
    www.BROWARLWOWEK.pl NAJLEPSZY BROWAR W POLSCE

    Comment

    • crocco
      Senior
      • 12-2010
      • 590

      Dostałem w końcu piwo z Lwówka i jakiś dziwny posmak miało.Ogólnie jestem zawiedziony a tyle szumu otym jakie to super piwo robią.
      Wiem ,że każdy ma inny smak.

      Comment

      • mark33
        Idę po piwo do piwnicy.
        • 04-2005
        • 3283

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika crocco Wyświetlenie odpowiedzi
        Dostałem w końcu piwo z Lwówka i jakiś dziwny posmak miało.Ogólnie jestem zawiedziony a tyle szumu otym jakie to super piwo robią.
        Wiem ,że każdy ma inny smak.
        Musiałeś trafić jakiś słaby egzemplarz, próbuj dalej

        Comment

        • slawekkazek
          Senior
          • 01-2003
          • 544

          Niestety, często próbuję i nadal źle trafiam. Przypadek ?!

          Comment

          • dipeone
            Senior
            • 05-2010
            • 741

            Dla mnie niestety zarówno Lwówek Książęcy jak i Piastowski szału nie robią. Ten pierwszy nieco lepszy od swojego, młodszego kolegi, ale do bardzo dobrych jasnych piw im daleko.

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              A na stronie Lwówka:
              - w aktualnościach: życzenia śwąteczne,
              - w produktach: tylko Książęce.

              Czyli - jak zwykle.

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Browary Lwówek Śląski
                ... Jedna butelka piwa Lwówek Książęcy zawiera 6,2% alkoholu i 12,1% ekstraktu...
                To zdanie jest nielogiczne. Butelka zawiera piwo, a piwo zawiera 6,2% alkoholu i 12,1% ekstraktu.

                Comment

                • Candlekeep
                  Senior
                  • 11-2007
                  • 367

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                  To zdanie jest nielogiczne. Butelka zawiera piwo, a piwo zawiera 6,2% alkoholu i 12,1% ekstraktu.
                  Nie zgodzę się, Krzysiu. Tak, jak napisałeś - butelka zawiera piwo, a piwo zawiera alkohol, ergo: butelka zawiera jakąś część alkoholu. Butelka Lwówka Śląskiego jak najbardziej zawiera alkohol, który jest zawarty w piwie - nie można tu zatem mówić o nielogiczności.
                  No oczywiście można dochodzić, jaką objętość zajmuje ta niewielka ilość powietrza w szyjce butelki znajdująca się pomiędzy powierzchnią piwa a kapslem (a więc czy alkoholu jest rzeczywiście 6,2, czy może 6,0 %), ale... nie czepiasz się aby?

                  Comment

                  • pioterb4
                    Senior
                    • 05-2006
                    • 4322

                    Co by nie mówić przydałoby się jakieś uaktualnienie strony, szczególnie brakuje mi informacji o nowym produkcie - Lwówku Piastowskim. Tak jak kormoran świetnie podgrzewa atmosferę wokół premiery swojego ciemniaka, tak ktoś mógłby zadbać o lepszy marketing wokół piw lwóweckich.

                    Comment

                    • Rycho_128
                      Senior
                      • 03-2007
                      • 1039

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                      To zdanie jest nielogiczne. Butelka zawiera piwo, a piwo zawiera 6,2% alkoholu i 12,1% ekstraktu.
                      I też fałsz, bo zawartość alkoholu jest niższa... Na etykietach zmienili, a na swojej stronie, od dawna zresztą nieaktualizowanej, już nie.
                      Last edited by Rycho_128; 22-01-2011, 21:33.
                      Gdański Browar WaRy
                      Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                      Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                      Comment

                      • lolek08
                        Member
                        • 07-2010
                        • 57

                        Ukazał się nowy artykuł na stronie browaru.Zachęcam do przeczytania
                        www.BROWARLWOWEK.pl NAJLEPSZY BROWAR W POLSCE

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Candlekeep Wyświetlenie odpowiedzi
                          ... nie czepiasz się aby?
                          Czepiam się. Jak się nie poprawią, to będę czepiał się dalej. Jak ktoś chce mieć najlepsze piwo w Polsce, to niech pracuje nad sobą. Jak na razie strona internetowa moim zdaniem nie jest zachęcająca.

                          Ad rem: butelka zawiera głównie szkło. Zawartość alkoholu w szkle jest zerowa. Jeśli już chcesz koniecznie pisac o alkoholu w butelce, to sprecyzuj: we wnętrzu butelki.

                          Comment

                          • lolek08
                            Member
                            • 07-2010
                            • 57

                            Lwówek Książęcy wygrywa plebiscyt na Browar.biz


                            Nowe etykiety piw z browaru w Lwówku Śląskim i zmiana nazwy z piastowskiego na ratuszowy
                            www.BROWARLWOWEK.pl NAJLEPSZY BROWAR W POLSCE

                            Comment

                            • Candlekeep
                              Senior
                              • 11-2007
                              • 367

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ad rem: butelka zawiera głównie szkło. Zawartość alkoholu w szkle jest zerowa. Jeśli już chcesz koniecznie pisac o alkoholu w butelce, to sprecyzuj: we wnętrzu butelki.
                              Innymi słowy określenie "zawartość butelki" oznacza Twoim zdaniem szkło? Hmmm, dziwnie to brzmi, choć z logicznego punktu widzenia można bronić także i tego podejścia. Ale nie dalej, jak w poście nr 1417 pisałeś, że "Butelka zawiera piwo". No to w końcu która wersja jest ta właściwa?
                              Miałem rację. Czepiasz się
                              Absolutnie nie mam nic przeciwko czepianiu się, ale niech ono będzie uzasadnione, a nie czepianie dla samego czepiania. Pachnie pieniactwem. Bez urazy, Krzysztofie - tak to po prostu z zewnątrz wygląda.
                              A co do informacji dot. nowych etykiet, które wskazał lolek pod linkiem: http://www.browar-lwowek.com.pl/inde...noci&Itemid=29 - nareszcie!!!
                              Podobają mi się. Spójne i uporządkowane, o niebo bardziej eleganckie od ostatnich, nieudolnych grafik. Moim zdaniem to zdecydowana poprawa. Mam nadzieję, że w w rzeczywistości, na butelkach, będą prezentować się równie atrakcyjnie.
                              Ale... Co z dębem w Piastowskim (teraz Ratuszowym) i filtrowaniem przy użyciu wiórów dębowych? Czyżby temat znikał? To jak to jest z tym filtrowaniem?

                              Comment

                              • andszcz
                                Senior
                                • 07-2008
                                • 310

                                Ale... Co z dębem w Piastowskim (teraz Ratuszowym) i filtrowaniem przy użyciu wiórów dębowych? Czyżby temat znikał? To jak to jest z tym filtrowaniem?[/QUOTE]

                                Dobre spostrzeżenie
                                "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎