Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
    I powrócił.
    Browar Kaspara w Łukowie ma obsuwę (budowlaną), ale na 99% powstanie. Plany zakładają 2013 rok.

    Comment

    • bartekpawel
      Senior
      • 08-2001
      • 138

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
      Oj dawno nie było aktualizacji, zatem:

      2013 -2015
      (...)
      51. ? - Pabianice, ul. Partyzancka 133/151, "Trzy Korony"
      (...)
      Mała poprawka: Partyzancka 133/151 to adres inwestora. Browar planowany jest w rewitalizowanym budynku przy ul. Zamkowej 2
      www.kasperskysklep.pl

      Comment

      • fuliano
        Senior
        • 07-2010
        • 1825

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bartekpawel Wyświetlenie odpowiedzi
        Mała poprawka: Partyzancka 133/151 to adres inwestora. Browar planowany jest w rewitalizowanym budynku przy ul. Zamkowej 2

        Kolejne Trzy Korony? Dwie, cztery rozumiem, Ale jaki sens jest dublować nazwę by Cię mylili z konkurencją

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
          Kolejne Trzy Korony? Dwie, cztery rozumiem, Ale jaki sens jest dublować nazwę by Cię mylili z konkurencją
          Prawdopodobnie może być ten sam właściciel
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • pioterb4
            Senior
            • 05-2006
            • 4322

            Kolejne Trzy Korony? Dwie, cztery rozumiem, Ale jaki sens jest dublować nazwę by Cię mylili z konkurencją
            Gdyby działali w tym samym mieście to ryzyko by było, ale w róznych...Statystyczny klient browaru restauracyjnego zna tylko ten jeden ze swojego miasta, no chyba, ze tak jak w Warszawie, działa ich kilka.

            Comment

            • bartekpawel
              Senior
              • 08-2001
              • 138

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
              Kolejne Trzy Korony? Dwie, cztery rozumiem, Ale jaki sens jest dublować nazwę by Cię mylili z konkurencją
              To pytanie nie do mnie, a raczej do właściciela - inwestora: firmy Aflopa.
              www.kasperskysklep.pl

              Comment

              • kishar
                Senior
                • 10-2003
                • 1691

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bartekpawel Wyświetlenie odpowiedzi
                To pytanie nie do mnie, a raczej do właściciela - inwestora: firmy Aflopa.
                To jest to inny inwestor w Puławach była to firma Elektropaks.

                Comment

                • wasyll
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 1823

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ależ mapa jest. Wspólna - działające i planowane. Dlatego zaprzestałem aktualizować wpisów tutaj. Dodam zaraz linka do stopki.
                  Podliczyłem to wszystko co tam zaznaczyłeś i oprócz 79 browarów mamy jeden pseudo browar, który na razie posiłkuje się nie swoim piwem i, jak dobrze policzyłem 78 browarów w budowie lub w planach. Ładnie to brzmi.
                  www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                  Comment

                  • Prusak
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 4312

                    Też myślałem, że 78, ale mi wyjaśniono tu, że się mylę i jest 79. I rzeczywiście. Coś musiał kolega pominąć.

                    Comment

                    • Myszon007
                      Senior
                      • 02-2007
                      • 1208

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                      Kolejne Trzy Korony? Dwie, cztery rozumiem, Ale jaki sens jest dublować nazwę by Cię mylili z konkurencją
                      Już to gdzieś w tym wątku wyjaśniałem, nazwa browaru w Pabianicach nie jest przypadkowa, wystarczy spojrzeć na herb - http://pl.wikipedia.org/wiki/Herb_Pabianic, nawet największy dom towarowy z epoki Gierka w Pabianicach nazywa się "Trzy Korony" http://fotopolska.eu/Pabianice/b5825...zy_Korony.html
                      ♪♫

                      Comment

                      • fuliano
                        Senior
                        • 07-2010
                        • 1825

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Myszon007 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Już to gdzieś w tym wątku wyjaśniałem, nazwa browaru w Pabianicach nie jest przypadkowa, wystarczy spojrzeć na herb - http://pl.wikipedia.org/wiki/Herb_Pabianic, nawet największy dom towarowy z epoki Gierka w Pabianicach nazywa się "Trzy Korony" http://fotopolska.eu/Pabianice/b5825...zy_Korony.html
                        No niestety, będą musieli zmienić, bo nam w dzienniku będzie się dublował

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          Była Perła Lublin i Perła Zwierzyniec. Jest Bierhalle x3, jest Gril de Brasil x2... W czym problem? Damy radę.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • sandacz
                            Senior
                            • 01-2007
                            • 345

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Myszon007 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Już to gdzieś w tym wątku wyjaśniałem, nazwa browaru w Pabianicach nie jest przypadkowa, wystarczy spojrzeć na herb - http://pl.wikipedia.org/wiki/Herb_Pabianic, nawet największy dom towarowy z epoki Gierka w Pabianicach nazywa się "Trzy Korony"
                            Całe to miasto wygląda jak z epoki Gierka - no ale to taki leciutki off-top.

                            Comment

                            • Pancernik
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 9733

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sandacz Wyświetlenie odpowiedzi
                              Całe to miasto wygląda jak z epoki Gierka - no ale to taki leciutki off-top.
                              Kalasz moje gniazdo, zły człowieku...

                              Choć obiektywnie, sporo racji posiadasz.
                              Też już chyba pisałem, że dotarłem do redakcji lokalnej gazety, która pisała o tym browarze, informując, że "3K" już jest w Puławach. Byli zszokowani...

                              Comment

                              • bartekpawel
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 138

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sandacz Wyświetlenie odpowiedzi
                                Całe to miasto wygląda jak z epoki Gierka - no ale to taki leciutki off-top.
                                Masz na myśli jakieś konkretne miejsca?
                                www.kasperskysklep.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎