Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerek62 Wyświetlenie odpowiedzi
    Czy nie można z krytyką czegokolwiek poczekać aż napijemy sie piwa z tego browaru?
    Kolega nie krytykował piwa, tylko nazwę, która faktycznie jest sztampowa.

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8962

      Uważam, że i tak jest lepsza niż kolejna: browarmia, browarnia, browaria itp.
      Last edited by Ahumba; 29-03-2013, 12:59.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        To na pewno. Zresztą nie wiem, czy zostały jeszcze jakieś kombinacje do wykorzystania.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          Breweria?

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Pankracy
            Senior
            • 10-2007
            • 2770

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
            Nazwa browaru w Chorzowie jak najbardziej jest związana z osobą hrabiego von Reden.
            Tak tłumaczą nazwę właściciele. Wzięła się ona nie bezpośrednio od nazwiska założyciela Królewskiej Huty, ale od miejsca ("na Redenie").

            Comment

            • Raciborz
              Senior
              • 06-2004
              • 594

              Ciekawe Marek zkąd wiesz że browar będzie miał nazwe"Rynek"?.Bo tu na miejscu wszystko owiane jest tajemnicą.Nawet lokalne media mają problem aby cokolwiek wyciągnąć od właścicielki.A może to niebędzie browar "Rynek",tylko restauracja "Rynek".A może wiesz czy to będzie tem sam piwowar co w Bielsku?,czy całkiem obca osoba?

              Comment

              • Shedao
                Senior
                • 09-2007
                • 900

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33 Wyświetlenie odpowiedzi
                Browar Rynek
                Parsknąłem ze śmiechu

                Mam nadzieję, że właściciele browaru będą mieli więcej inwencji przy piwach, niż przy wymyślaniu nazwy

                Comment

                • Pankracy
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 2770

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Raciborz Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ciekawe Marek zkąd wiesz że browar będzie miał nazwe"Rynek"?.Bo tu na miejscu wszystko owiane jest tajemnicą.Nawet lokalne media mają problem aby cokolwiek wyciągnąć od właścicielki.A może to niebędzie browar "Rynek",tylko restauracja "Rynek".A może wiesz czy to będzie tem sam piwowar co w Bielsku?,czy całkiem obca osoba?
                  Wszystko się wyjaśni na dniach TA ma na ten temat napisać.

                  Comment

                  • mark33
                    Idę po piwo do piwnicy.
                    • 04-2005
                    • 3283

                    Oficjalne logo pojawiło się na FB a z tego co wiem od jakiegoś czasu jeździ naklejone na samochodzie właścicielki.

                    Comment

                    • zeko
                      Senior
                      • 07-2004
                      • 708

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Raciborz Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ciekawe Marek zkąd wiesz że browar będzie miał nazwe"Rynek"?.Bo tu na miejscu wszystko owiane jest tajemnicą.Nawet lokalne media mają problem aby cokolwiek wyciągnąć od właścicielki.A może to niebędzie browar "Rynek",tylko restauracja "Rynek".A może wiesz czy to będzie tem sam piwowar co w Bielsku?,czy całkiem obca osoba?
                      No ja też już od jakiegoś czasu wiem jak się będzie browar nazywał, logo też już widziałem. Co do piwowara to nic nie mówię, w swoim czasie wszystkie informacje będą podane
                      Polakom gratulujemy BRACKIEGO
                      "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
                      http://picasaweb.google.com/d.jochman

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Oficjalne logo pojawiło się na FB
                        Faktycznie - jest:
                        Browar Rynek, Racibórz. 3329 osób lubi to · 3 osoby mówią o tym · 3246 użytkowników tu było. Minibrowar Restauracyjny

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • anteks
                          maruda
                          • 08-2003
                          • 10738

                          Czyżby Marek coś wiedział? ;-)
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            Wczoraj ruszył browar Poziomka w Kujankach.
                            Czekamy na dodanie do bazy.

                            Ponadto ponawiam pytanie - czy Grill de Brasil Łódź (w Manufakturze) warzą piwo, czy wożą je z Warszawy? A może źródło jest jeszcze inne?

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ponadto ponawiam pytanie - czy Grill de Brasil Łódź (w Manufakturze) warzą piwo, czy wożą je z Warszawy? A może źródło jest jeszcze inne?
                              Może powinni zrobić reklamę "Długo wożone". Tak mi się skojarzyło.

                              Comment

                              • mark33
                                Idę po piwo do piwnicy.
                                • 04-2005
                                • 3283

                                Wiedział od dawna ale nie miał zgody na publikację, oj jak ciężko było trzymać język za zębami.
                                Będę warzył piwo minibrowarze w Raciborzu, najważniejsze ruszamy z warzeniem już w ten piątek.
                                Dziś dostaliśmy zielone światło od kluczowego urzędu.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎