Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • maaniek
    Senior
    • 11-2010
    • 118

    Pils Specjal tragedia, zero słodów, zero goryczki, za wysokie nagazowanie i za zimne
    Tak niedobrego piwa z browaru restauracyjnego jeszcze nie piłem, niczym się nie różnił od Tyskiego czy Harnasia
    Moje doznania potwierdza lepsza połówka, że Pils jest płaski, bez wyrazu i smaku.
    Stwierdziłem, że na Koźlaka szkoda mi już kasy.

    Ceny: Pils 7zł/0,5l, Kożlak 9zł/0,5l, Pszenica nie pamiętam, ale bliżej kozła niż pilsa.

    Comment

    • beerek62
      Senior
      • 04-2010
      • 1036

      Czy mają szkło firmowe ?
      Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
      Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

      Comment

      • Janek86
        Junior
        • 07-2010
        • 8

        Czy ktoś wie jak mają się sprawy z minibrowarem w olsztynie ? coś drgneło ?

        Comment

        • maaniek
          Senior
          • 11-2010
          • 118

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerek62 Wyświetlenie odpowiedzi
          Czy mają szkło firmowe ?
          Mają fajne kufelki z logo browarku 0,3 i 0,5, ale nie pytałem czy do kupienia.
          Można też zakupić piwo w butelce, 3zł kaucja za ponoć specyficzną butelkę

          Comment

          • Promil03
            Senior
            • 10-2007
            • 2833

            Kufelki jak najbardziej do kupienia. Tak jak pisał maaniek, pojemność 0,3l i 0,5l.
            Wzory podobne do tych z Częstochowy. O ceny nie pytałem.

            Comment

            • Raciborz
              Senior
              • 06-2004
              • 594

              No i stało się,browar "Rynek" ruszył.Pszenica 0,5=8 zł,Miedziane 0,4=6,50 zł,jasne 0,5=6,50 zł.Wczoraj ceny promocyjne -50 %

              Comment

              • beerek62
                Senior
                • 04-2010
                • 1036

                Jako kolekcjoner zapytam - czy są dostępne jakieś firmowe birofilia ? W jakich godzinach jest otwarte ?
                Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                Comment

                • Pankracy
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 2770

                  Jeszcze w tym roku ma zostać zrealizowany plan budowy minibrowaru restauracyjnego w Gdyni.
                  Jego nazwa - "Browar Portowy".
                  Last edited by Pankracy; 05-05-2013, 11:05.

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23805

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Czemu browary Poziomka i Wrzos są traktowane jako małe, a nie jako restauracyjne?
                    Po to, żebyś mógł zgłosić sprawę jeśli są przesłanki za tym iż są bardziej restauracyjne niż małe.

                    Dziękuję za zwrócenie uwagi.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Ray89
                      Member
                      • 08-2012
                      • 34

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Raciborz Wyświetlenie odpowiedzi
                      No i stało się,browar "Rynek" ruszył.Pszenica 0,5=8 zł,Miedziane 0,4=6,50 zł,jasne 0,5=6,50 zł.Wczoraj ceny promocyjne -50 %
                      To jakieś otwarcie dla zamkniętej grupy? Dla tych którzy akurat przechodzili? Skoro nawet na ich profilu na facebooku nic nie napisali?

                      Comment

                      • WojciechT
                        Senior
                        • 09-2012
                        • 2546

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika maaniek Wyświetlenie odpowiedzi
                        Można też zakupić piwo w butelce, 3zł kaucja za ponoć specyficzną butelkę
                        No nie wiem, jak dla mnie standardowa krachla. Ale ja się nie znam

                        Comment

                        • mark33
                          Idę po piwo do piwnicy.
                          • 04-2005
                          • 3283

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerek62 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jako kolekcjoner zapytam - czy są dostępne jakieś firmowe birofilia ? W jakich godzinach jest otwarte ?
                          Będzie w sprzedaży szkło (3 rodzaje) oraz etykiety , otwarte mamy od 10 do 24:00. Uzupełniłem dane na FB jest nr tel. (32 4158484) jak by sobie ktoś życzył rezerwację. Jutro warzę pszenicę od 14:00 można zobaczyć na żywo pracę browaru i piwowara.

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            Poproszę o info na temat warzelni w Browarze Rynek, bo gdzieś mi to uleciało. To jest Dreher? Jakiej wielkości?
                            Uleciał mi też fakt otwarcia
                            Last edited by Pendragon; 08-05-2013, 18:57.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • mark33
                              Idę po piwo do piwnicy.
                              • 04-2005
                              • 3283

                              Sprzęt z firmy http://www.minibrowary.pl ,warzelnia 5hl. 4 tanki po 10hl + 2 wyszynkowe po 10hl.

                              Comment

                              • Mastermind1
                                Senior
                                • 02-2013
                                • 248

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                                Jeszcze w tym roku ma zostać zrealizowany plan budowy minibrowaru restauracyjnego w Gdyni.
                                Jego nazwa - "Browar Portowy".
                                Czy jest znana konkretna lokalizacja tego minibrowaru?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎