Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10838

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Michaelf Wyświetlenie odpowiedzi
    Wczoraj miało być otwarcie nowej restauracji KAMERALNA w Warszawie na Foksal z własnym mini browarem.
    Czy browar w końcu ruszył z produkcją?
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • wasyll
      Senior
      • 09-2008
      • 1823

      Podstawka już wyszła więc możliwe, że tak.
      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10838

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
        Podstawka już wyszła więc możliwe, że tak.
        Wybacz, jak dla mnie to słaby argument.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9741

          Ktoś ma może niusy z bieszczadzkiej Niedźwiedzicy? Ich strona jakoś mało aktualna, nie wiem, czy warto w lipcu zahaczać, czy piwo już leżakuje?

          Comment

          • mateuszsz
            Junior
            • 09-2011
            • 6

            Minibrowar w Rybniku oficjalnie otwarty.

            Od dziś w Boguszowicach sprzedaż piwa własnej produkcji rozpoczyna Minibrowar Tragarz. Co ciekawe, receptura na boguszowickie piwo pochodzi od naszych południowych sąsiadów, którzy słyną z produkcji bardzo dobrych piw.

            Comment

            • Ray89
              Member
              • 08-2012
              • 34

              mark33, kiedy znowu warzysz?

              Comment

              • mark33
                Idę po piwo do piwnicy.
                • 04-2005
                • 3283

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ray89 Wyświetlenie odpowiedzi
                mark33, kiedy znowu warzysz?
                Planuję we wtorek 28.05 od 14:00 oraz w środę od 7:00, potrzebny pils tym razem będzie czeski.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19177

                  Wiecie czego mi brakuje? Zestawienia istniejących mini browarów z krótką informacją: dostawca sprzętu, wybicie, piwowar oraz termin otwarcia (w przypadku planowanych). Można by dodatkowo takie info uzupełnić o dane kontaktowe i wrzucić na stronę główną.
                  Last edited by e-prezes; 26-05-2013, 12:03.

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13951

                    Mi też brakuje.
                    Śladowa część tych informacji jest na mojej mapie.
                    Z tym terminem otwarcia to nie jest tak łatwo, bo nigdy się nie sprawdza.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10838

                      Dzieje się. Jak donosi serwis minibrowary.pl, podpisano umowę na dostawę i uruchomienie minibrowaru w Katowicach i Lublinie.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • kishar
                        Senior
                        • 10-2003
                        • 1691

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sandacz Wyświetlenie odpowiedzi
                        Skąd ta pewność? Może szukają do pszenicy? Właściciel mówił, że na razie tylko jasne, lać mają od czwartku. Potwierdzał, że ich własne. Cóż, można wątpić dalej, sugerując, że miał na myśli docelowo własne... Popijemy, popytamy, zobaczymy.
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                        Dzieje się. Jak donosi serwis minibrowary.pl, podpisano umowę na dostawę i uruchomienie minibrowaru w Katowicach i Lublinie.
                        Ciekawi mnie gdzie ma być ten browar w lublini, póki co nicna mieście nie słychać o tej inwestycji.

                        Comment

                        • Prusak
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 4329

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kishar Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ciekawi mnie gdzie ma być ten browar w lublini, póki co nicna mieście nie słychać o tej inwestycji.
                          Podejrzewam, że może to być wspominany niegdyś lokal gdzieś nad Zalewem Zemborzyckim... O innych miejscach też nie słyszałem.

                          A z innej beczki, skoro browar Tragarz w Rybniku ma już dwa własne piwa w sprzedaży, to może dobrze byłoby go dodać do listy browarów?

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13951

                            Wg licznika na stronie browaru, otwarcie w Kościerzynie przesunięte na sam koniec sierpnia.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19177

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                              ...
                              No i o dziwo 2012 był słabszy od 2011. W tym roku na pewno dojdzie Chorzów, Kraków, Wojkówka, Kujanki.... Oby jak najwięcej.
                              Te już się otwarły. Poza nimi Racibórz, Żelechów, Ustroń, Rybnik. Czyli już 8. No i Pracownia Piwa... A to dopiero połowa roku.

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13951

                                Jest szansa, że w tym roku będzie otwartych 20 browarów, czyli tyle ile w Czechach w tym półroczu

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎