Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gaz4
    Senior
    • 04-2009
    • 192

    A ktoś wie co się dzieje z Łukowem, według początkowych informacji na stronie KS miał być otwarty w 2012, a teraz widnieje tekst więcej informacji wkrótce.

    Comment

    • Arco
      Junior
      • 11-2012
      • 9

      Odwiedziłem WSZYSTKIE browary restauracyjne w Polsce

      Uprzejmie donoszę, że w czwartek zakończyłem półtoraroczną wędrówkę i ... Odwiedziłem WSZYSTKIE browary restauracyjne w Polsce. Ruszam w drugi obrót i będę odwiedzał na bieżąco otwierane lokale. Warto było. Wyraźnie widać, że towarzystwo się segmentuję czyli mamy kilka typów od typowo niemal domowych do całkiem poważnych (gotowych na sukces) kombinatów piwowarskich. Jeśli planujecie wyjazdy to z czystym sumieniem polecam: Tumski-Płock, Widawa-Chrzastawa, Rynek-Rybnik, Słociak-Opole, Wrzos-Ustroń, Krajcar-Żywiec, Brovarnia-Gdańsk.
      Źle nie piszemy No może po 2-3 wizycie. Żeby nie było jak z Piwną-Gdańsk, którą skreśliłem a teraz weszła do pierwszej "10" a z pszenicą nawet znacznie wyżej.
      Last edited by Arco; 13-07-2013, 12:19.

      Comment

      • Mafar
        Senior
        • 04-2003
        • 1262

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Arco Wyświetlenie odpowiedzi
        ....... Rynek-Rybnik....
        Jakiś nowy browar ??
        Polakom gratulujemy Brackiego

        Gdy rozum śpi budzą się demony

        Comment

        • Pankracy
          Senior
          • 10-2007
          • 2770

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mafar Wyświetlenie odpowiedzi
          Jakiś nowy browar ??
          Tam jest "VIP" - filiał Browaru Tragarz

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            Czyli plan otwarć na najbliższe tygodnie wygląda następująco:

            2013.07.20 - Gdańsk, Lubrow
            2013.08.xx - Hrubieszów, Sulewski
            2013.08.xx - Rzeszów, Hotel Bristol
            2013.08.31 - Kościerzyna, Stary Browar

            Coś jeszcze?

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10837

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              (...)
              2013.08.31 - Kościerzyna, Stary Browar

              Coś jeszcze?
              ...lub 1.IX.2013.
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • Grzegorz_
                Junior
                • 01-2013
                • 1

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Arco Wyświetlenie odpowiedzi
                Rynek-Rybnik
                może chodziło o "Browar Rynek" w Raciborzu ?

                Comment

                • Arco
                  Junior
                  • 11-2012
                  • 9

                  Racibórz ale komentarz dot. Rybnika

                  Tak. W moich wstępnych rekomendacjach chodzi o Racibórz! Niestety Rybnik występuje z innej lidze. Nazwijmy ją umownie trzecią. Mały browar, bardzo mały. Nie gotowy na sukces. Tylko w lipcu posiłkował się dostawami zza południowej granicy. Dwa razy. Pilsa zdecydowanie za wcześniej wrzucają do sprzedaży. No i te wynosy w butelkach typu pet
                  Warto obserwować poczynania pana Zbyszka "dwadzieścia lat w gastronomii".

                  Comment

                  • Arco
                    Junior
                    • 11-2012
                    • 9

                    A więc Lubrow faktycznie w tę sobotę. W następny weekend sprawdzę. Nie ufam im - już raz potwierdzili, żeby przybywać i pocałowałem klamkę. W Gdańsku to nie problem bo i Piwna i Brovarnia w dobrej formie. Zdecydowanie w mojej pierwszej lidze.

                    Hrubieszów, Sulewski. Pisałem. Zapewniają. Pierwsze dni września.

                    Rzeszów, Hotel Bristol. Tu nie ufam. Zapraszali mnie na ... majówkę. Poczekam jak ktoś lokalny stamtąd wróci.

                    Kościerzyna, Stary Browar. Marketingowo z dużym zadęciem. Licznik daty startu mają na stronie.

                    Jest jeszcze Elbląg. Pisałem z producentem instalacji. Dziwnie się od nich odciął "myśmy już swoje zrobili i nie wiemy co oni tam dalej ...". Tu jak będziecie mieli sygnały to poproszę.

                    Z tego tygodnia. Dramat w Koszalinie. Czynne do 20. w poniedziałki. Wpadam 20.45. Nie chcą podawać. Na sali 30 osób. Nikt nie może być obsłużony "bo nam się nie opłaca". Nic z tego nie rozumiem. Musiałem się nacieszyć wynosami. Trzymały poziom. Zwłaszcza ciemne.

                    No i jako że w kraju w tej kategorii (restauracyjne) mam wszystko odwiedzone wracam do Niemiec. Tym razem Heringsdorf (8 km od Świnoujścia). Zacny browar. Zdecydowanie pierwsza liga. Żadnych słabych piw. Naturalne wyjątkowe. Wrócę tam we wrześniu. Dobra obsługa a za barem ... piłkarz, który grał w Polsce w I. lidze. Bardzo miła rozmowa.

                    Coś jeszcze?

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10837

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Arco Wyświetlenie odpowiedzi
                      (...)
                      Hrubieszów, Sulewski. Pisałem. Zapewniają. Pierwsze dni września.
                      (...)
                      Jest jeszcze Elbląg. Pisałem z producentem instalacji. Dziwnie się od nich odciął "myśmy już swoje zrobili i nie wiemy co oni tam dalej ...". Tu jak będziecie mieli sygnały to poproszę.
                      (...)

                      W dniu wczorajszym rozmawiałem z Hrubieszowem. Piwo już leżakuje. Planują otwarcie w 3/4 weekend sierpnia.

                      Co do Elbląga. Otwarcie jest planowane na koniec roku.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • leona
                        PremiumUżytkownik
                        • 07-2009
                        • 5853

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                        W dniu wczorajszym rozmawiałem z Hrubieszowem. Piwo już leżakuje. Planują otwarcie w 3/4 weekend sierpnia.

                        (...).
                        Przepraszam, że nie chce mi się szukać...
                        Kto jest piwowarem w Hrubieszowie?

                        Comment

                        • Pankracy
                          Senior
                          • 10-2007
                          • 2770

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          Czyli plan otwarć na najbliższe tygodnie wygląda następująco:

                          2013.07.20 - Gdańsk, Lubrow
                          2013.08.xx - Hrubieszów, Sulewski
                          2013.08.xx - Rzeszów, Hotel Bristol
                          2013.08.31 - Kościerzyna, Stary Browar

                          Coś jeszcze?
                          Chyba Czechowice-Dziedzice. Przynajmniej jeżeli chodzi o gotowanie.

                          Comment

                          • leona
                            PremiumUżytkownik
                            • 07-2009
                            • 5853

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                            Przepraszam, że nie chce mi się szukać...
                            Kto jest piwowarem w Hrubieszowie?
                            Już mi się zechciało. Oczywiście jest to ktoś z KS.

                            Comment

                            • pizmak666
                              Senior
                              • 12-2006
                              • 1898

                              Wiadomo coś w temacie drugiego browaru w Szczyrzycu?
                              „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                              "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                              Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                              Comment

                              • Pankracy
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 2770

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Wiadomo coś w temacie drugiego browaru w Szczyrzycu?
                                To znaczy w temacie klasztornego?
                                Jeszcze trochę potrwa zanim uruchomią. Były wprowadzone pewne zmiany. Ale gaz już mają.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎