Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    Logo mnie rozbroiło

    Comment

    • Pankracy
      Senior
      • 10-2007
      • 2768

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
      Logo mnie rozbroiło
      Bierhalle chyba nie będzie procesować się.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        W bialskim browarze praca wre. Na marzec ma być piwo dostępne dla gości Mało realne jak dla mnie, ale czekam.

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10837

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
          W bialskim browarze praca wre. Na marzec ma być piwo dostępne dla gości Mało realne jak dla mnie, ale czekam.
          Ulala. W takim razie trzeba się wybrać w kwietniu do Bielska Podlaskiego.
          Ps. Czy już coś wiadomo o Siedlcach?
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • Mastermind1
            Senior
            • 02-2013
            • 248

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
            W bialskim browarze praca wre. Na marzec ma być piwo dostępne dla gości ....... Ulala. W takim razie trzeba się wybrać w kwietniu do Bielska Podlaskiego.
            Lubię ten typ poczucia humoru.

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10837

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mastermind1 Wyświetlenie odpowiedzi
              Lubię ten typ poczucia humoru.
              Można wiedzieć, co tak cię ubawiło?
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9733

                Mnie na przykład bawi odległość między Bielskiem Podlaskim a Biała Podlaską... .

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10837

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                  Mnie na przykład bawi odległość między Bielskiem Podlaskim a Biała Podlaską... .
                  He, to prawda. No dobra, Biała Podlaska!
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    Jeszcze tego by brakowało, żeby ktoś otworzył browar w Bielsku Podlaskim. Oj, zdziwiłbym się.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10837

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jeszcze tego by brakowało, żeby ktoś otworzył browar w Bielsku Podlaskim. Oj, zdziwiłbym się.
                      Czemuż to? Browary w Kujankach czy też w Szymbarku, udowadniają, że tego typu instytucje mogą istnieć również na wsiach.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        Szymbark i Bielsk to zupełnie insze inszości.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          W Bielsku Podlaskim browar był już na przełomie XIX i XX wieku i nawet na naszym forum jest pokazana jedyna znana z niego eta więc nie ma się co stresować bo i tak nie byłby to żaden debiut tego miasta.
                          Browar restauracyjny moze faktycznie byłby ciężkim tematem w zarabianiu na lokalsach ale już np browar rzemieślniczy czemu nie, co pokazały właśnie na dniach podłowickie Bednary. I tak piwa z takich zakładów w większości jeśli nie wszystkie wędrują do sklepów w dużych miastach.
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13949

                            Nie twierdzę, że nigdy tam nie powstanie. Po prostu bardzo bym się tym zdziwił.
                            I chodziło mi - zgodnie z tematem - o browar restauracyjny.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • AndrewZG
                              Senior
                              • 08-2009
                              • 261

                              W Zielonej Górze w miejscu po byłej kawiarni/restauracji Ermitaż (raptem jakieś 200m od Hausta) powstaje - według baneru naklejonego na szybie - browar restauracyjny z kuchnią słowiańską. Otwarcie przewidziane na luty.
                              Dodatkową ciekawostką jest fakt, że na portalu tablica.pl wisi ogłoszenie o poszukiwaniu piwowara do nowo powstającej restauracji w ZG.
                              Na początku bardziej skłaniałem się ku jakiejś sieciówce (może Bierhalle, albo Tyskie z tanka), ale w połączeniu z tym ogłoszeniem o piwowarze sprawa robi się ciekawsza...
                              Czy ktoś z forumowiczów ma może jakieś informacje na powyższy temat?

                              Comment

                              • Pankracy
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 2768

                                Była właścicielka "Ermitażu" twierdzi, że to nie ona stoi za inwestycją. Widać jakiś nowy najemca.
                                Last edited by Pankracy; 18-01-2014, 15:34.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎