Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pankracy
    Senior
    • 10-2007
    • 2769

    Są prowadzone przymiarki do otwarcia minibrowaru na Polach Mokotowskich w Warszawie.

    Comment

    • yoda79
      Senior
      • 01-2013
      • 861

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
      Są prowadzone przymiarki do otwarcia minibrowaru na Polach Mokotowskich w Warszawie.
      Panie, nie ma Pól Mokotowskich

      Comment

      • Pankracy
        Senior
        • 10-2007
        • 2769

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoda79 Wyświetlenie odpowiedzi
        Panie, nie ma Pól Mokotowskich
        Faktycznie. Z drugiej części zrobili jakiś czas temu Park im. Józefa Piłsudskiego, a od strony cmentarza (tam gdzie były działki) bloki stawiają.
        Last edited by Pankracy; 14-06-2014, 17:52.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
          Są prowadzone przymiarki do otwarcia minibrowaru na Polach Mokotowskich w Warszawie.
          Minibrowar Bolek?

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            Nikt nic nie powiedział, a tymczasem browar na Jamrozowej Polanie już sobie działa. I to od początku maja!

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              No i wyszło szydło z worka - piwo jest z zewnątrz! Otwarcie za 2-3 miesiące.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                Są prowadzone przymiarki do otwarcia minibrowaru na Polach Mokotowskich w Warszawie.
                Nie trollując już w temacie Pola/Pole/Park można tutaj jakieś konkretniejsze info? "Przymiarki" czyli pewnie baaardzo niepewna jeszcze kwestia i to w najlepszym przypadku w okresie 2 lat
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                  można tutaj jakieś konkretniejsze info?
                  Lokalizację już ci podałem - Bolek.
                  Jakaś dyskoteka, ale sala pubowa wygląda całkiem swojsko.
                  Last edited by Pendragon; 15-06-2014, 15:24.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13950

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
                    wszak twoja wiedza musi być absolutna!
                    Staram się. Moja wiedza absolutna mówiła mi, że browar ma kłopoty z zatwierdzeniem ukraińskiego sprzętu i nie może mieć w tej chwili piwa. I okazało się to prawdą. A browar okazał się kolejnym ściemniaczem.
                    Last edited by Pendragon; 15-06-2014, 15:29.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10837

                      Kilka dni temu rozpoczęto montaż warzelni (5hl) oraz tanków (8x10hl) w łódzkim Buddha Pub. Planowany start, wrzesień 2014.
                      Fotki montażu znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/pages/Piwny...9423091?ref=hl
                      Last edited by abernacka; 21-06-2014, 11:46.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • beerek62
                        Senior
                        • 04-2010
                        • 1036

                        Mój post zamieszczony 07.08.2012

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerek62 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Podsłyszane dzisiaj w Łodzi przy Bierhalle - "na dniach" ma być otwarty Buddha Pub przy ul. Tymienieckiego. Bliższych szczegółów brak - może tylko plotka
                        Plotka potwierdziła się po prawie dwóch latach...
                        Last edited by beerek62; 21-06-2014, 13:06.
                        Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                        Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                        Comment

                        • pizmak666
                          Senior
                          • 12-2006
                          • 1898

                          Ponoć wraca temat browaru restauracyjnego przy ul. Lubicz w Krakowie.
                          „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                          "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                          Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                          Comment

                          • Pankracy
                            Senior
                            • 10-2007
                            • 2769

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ponoć wraca temat browaru restauracyjnego przy ul. Lubicz w Krakowie.
                            Nie wraca. Cały czas sprawa jest w toku. Ostatnio przycichła ale powolutku się rozkręca.
                            Lokal na browar jest już wyznaczony. Nie ma jednak ustalonych konkretów.

                            Comment

                            • pizmak666
                              Senior
                              • 12-2006
                              • 1898

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                              To znaczy w temacie klasztornego?
                              Jeszcze trochę potrwa zanim uruchomią. Były wprowadzone pewne zmiany. Ale gaz już mają.
                              Po roku coś więcej zrobili niż gaz?
                              „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                              "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                              Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                              Comment

                              • Pankracy
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 2769

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Po roku coś więcej zrobili niż gaz?
                                Oczywiście.
                                Wszystko jest na dobrej drodze.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎