Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • delvish
    Senior
    • 11-2004
    • 3508

    To jednak nie na Wendy w Gdyni?
    "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
    (Frank Zappa)

    "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      Odnośnie listy ePrezesa:
      browary 2,3, 24 i 29 to w zasadzie reaktywacje browarów bo z tego co się orientuje będą w miejscu browarów zamkniętych dawniej.
      Tak, wiem zaraz będzie riposta że tamte to były browary przemysłowe a te obecnie planowane to typowe brewpuby ale tu jednak mamy pewne niekonsekwencje liczenia ciągłości browarów pod konkretnymi adresami i to nawet wykorzystujących te same budynki.
      PS: 29-tka to bedzie na pewno restauracyjny a nie typowy przemysłowy ? Jeśli tak to bardzo się rozczarowałem
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        To jest lista wspólna. Nie należy sugerować się tematem. 29 jak najbardziej fabryczny, 2 chyba też, ale w sumie to pewności i wiedzy nie mam...
        3 w miejscu dawnego browaru? Eee nie, chyba że jakiś tam został zburzony i w tym miejscu powstał kompleks?
        Last edited by Pendragon; 19-10-2014, 23:00.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          Cholera, pisałem z pamięci odnośnie tych Dusznik(ów?). Dopiero teraz zajrzałem do naszej Galerii i z obecnie zachowanych budynków po 2 browarach w Dusznikach żaden nie jest tym który miałem na myśli. Być może kiedyś pojawiła się informacja o planowanym ponownym uruchomieniu jakiegoś innego browaru w tamtych okolicach (Cieplice Zdrój? ) i stąd to moje mylne przeświadczenie. Sorki.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • jacer
            Senior
            • 03-2006
            • 9875

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            Coś jeszcze nasz czeka?


            Szkaradowo 115, Nepomucen
            Nepomucen nie będzie browarem restauracyjnym!!
            Milicki Browar Rynkowy
            Grupa STYRIAN

            (1+sqrt5)/2
            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
            No Hops, no Glory :)

            Comment

            • beerek62
              Senior
              • 04-2010
              • 1037

              Browar Ustka to też już teraźniejszość, bo funkcjonuje i warzy swoje piwa. Chyba że ten na liście to jakiś inny.
              Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
              Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

              Comment

              • Prusak
                Senior
                • 07-2005
                • 4326

                Czyli Kołobrzeg właściwie wypada z listy?

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19169

                  Kolobrzeg jest na liście. Ustka na stronie dostawcy wisi jeszcze mał konkrenie, więc uznałem, że to inny.

                  Comment

                  • Prusak
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 4326

                    Miałem na myśli listę już otwartych browarów. Bo w końcu nie rozstrzygnięto, czy warzą jakieś dostępne w sprzedaży partie własnego piwa.

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19169

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                      Miałem na myśli listę już otwartych browarów. Bo w końcu nie rozstrzygnięto, czy warzą jakieś dostępne w sprzedaży partie własnego piwa.
                      Kołobrzeg nie ma własnego browaru, chyba, że masz myśli ten domowy, który był na WFD. Warzą kontraktowo m.in. w Kowalu.

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19169

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerek62 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Browar Ustka to też już teraźniejszość, bo funkcjonuje i warzy swoje piwa. Chyba że ten na liście to jakiś inny.
                        Skoro w lutym tego roku Minibrowary.pl podpisali dopiero umowę, to jest mało realne, by w październiku już sprzedawali własne piwo.

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10838

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          Skoro w lutym tego roku Minibrowary.pl podpisali dopiero umowę, to jest mało realne, by w październiku już sprzedawali własne piwo.
                          Zapewniam ciebie, że jest to realne: http://piwnyturysta.wordpress.com/20...ustka-z-ustki/
                          Last edited by abernacka; 21-10-2014, 18:39.
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19169

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                            Zapewniam ciebie, że jest to realne: http://piwnyturysta.wordpress.com/20...ustka-z-ustki/
                            No to jestem w szoku - 8 miesięcy! Tak szybko, że nawet na Minibrowary.pl się nie zorientowali i jest w dopiero realizowanych.

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10838

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                              (...)Tak szybko, że nawet na Minibrowary.pl się nie zorientowali i jest w dopiero realizowanych.
                              Podobnie ma się rzecz z Łodzią.

                              Ps. Pierwsze warzenie w Ustce nastąpiło na początku lipca.
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              • PiwowarAG
                                Member
                                • 09-2007
                                • 54

                                Browar w Ustce wskoczył w miejsce budowanego browaru w Szczecinie. Od podpisania umowy do montażu minął 1 miesiąc, a warzenie było w połowie czerwca.
                                Last edited by PiwowarAG; 21-10-2014, 18:57.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎