Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • biermann
    Senior
    • 09-2001
    • 2552

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
    Szperactwo internetowe się czasami opłaca. Można znaleźć przypadkowo coś czego się człowiek nie spodziewa.
    Na zdjęciu wnętrze Brovarnii w Hotelu Gdańsk w Gdańsku.
    Hotel Gdańsk
    Taa prawie jak w rzeczywistości... ale prawie robi wielką różnicę
    "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
    Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
    Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
    Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
    Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

    Comment

    • tomek35
      Senior
      • 02-2007
      • 497

      Czyli chłopaki z Brovarnii są jeszcze daleko w polu, a więc zgadza się, że najwcześniej jesienią tego roku otworzą browar w Gdańsku, typowe polskie tempo , "spiesz się powoli"
      Last edited by tomek35; 09-06-2008, 23:04. Powód: błąd

      Comment

      • D0mel
        Junior
        • 05-2004
        • 9

        1231

        Niniejszym debiutując na forum chciałbym z wszystkimi się przywitać i od razu przekazać informację na temat Browaru 1231. Otóż szperając na stronie Hotelu http://www.hotelsolaris.pl znalazłem informację, iż otwarcie w lipcu 2008. Może mało konkretny termin i strona bardzo ogólnikowa, ale generalnie już za dwa tygodnie można bieżyć pod bramę wejściową w nadziei na wejście i skosztowanie . O czym ja, Torunianin, nie zawaham się Wam opowiedzieć

        A co do samego minibrowaru - nazwa faktycznie dziwna, ale z pewnoscia lepsza niz "Brovarnie", "Brauereialnie" i inne niepolskie dziwolągi, do tego oryginalna. I jeszcze słówko o wyglądzie - mam alergię na otynkowane mury ceglane, więc mi się generalnie NIE podoba, do tego nowoczesne wstawki. Co nie oznacza że szklanych drzwi i podestów nie można zastąpić drewnem, a tynku skuć :-) więc nie ma tragedii.
        Last edited by D0mel; 15-06-2008, 19:07. Powód: Dopisek
        Socjalizm to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju /S.Kisielewski

        Comment

        • pirackamuza
          Senior
          • 12-2004
          • 1903

          Witaj, kolego.
          Bardzo ciekawa informacja - już się nie mogę doczekać. Tylko oczy mnie aż zabolały, jak zobaczyłem na zdjęciu te żarówiaste kolory sąsiadujące z Gdaniskiem...

          Aha, przy okazji - wypełnij profil i najlepiej przywitaj się w Dziale Powitalnym.
          Może powstanie wreszcie sekcja Krzyżacka?
          Pozdrawiam
          Toruń przeprasza za Radio Maryja
          www.bobofruty.pl

          Comment

          • piokl13
            Senior
            • 06-2003
            • 946

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika D0mel Wyświetlenie odpowiedzi
            ... iż otwarcie w lipcu 2008...
            Na stronie jest wzmianka jedynie o otwarciu hotelu. O browarze, piwie ani słowa, nawet w dziale restauracja. Ale wiarę trzeba mieć
            Last edited by piokl13; 16-06-2008, 08:30.

            Comment

            • breslauer
              Senior
              • 05-2002
              • 2690

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piokl13 Wyświetlenie odpowiedzi
              Na stronie jest wzmianka jedynie o otwarciu hotelu. O browarze, piwie ani słowa, nawet w dziale restauracja. Ale wiarę trzeba mieć
              Ciekawe...
              cytat z działu "Restauracja" Hotelu 1231: "Latem oferujemy odpoczynek w hotelowym ogrodzie w cieniu parasoli na szklanym podeście, zaaranżowanym nad przepływającą Strugą. Natomiast na popołudniowy i wieczorny relaks zapraszamy do pierwszego w regionie Minibrowaru, za oknami którego urokliwy wodospad tworzy niepowtarzalny nastrój."

              Comment

              • Pankracy
                Senior
                • 10-2007
                • 2769

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piokl13 Wyświetlenie odpowiedzi
                Na stronie jest wzmianka jedynie o otwarciu hotelu. O browarze, piwie ani słowa, nawet w dziale restauracja. Ale wiarę trzeba mieć
                Dzwoniłem jakiś czas temu do Hotelu 1231 w tej sprawie. Według zamierzeń minibrowar ma być otwarty w tym samym czasie co hotel. A więc w lipcu 2008.

                Comment

                • piokl13
                  Senior
                  • 06-2003
                  • 946

                  To przepraszam za malkontenctwo. Chyba sytuacja z innymi browarami (Gdańsk) tak na mnie wpływa.

                  Comment

                  • Pinio74
                    Senior
                    • 10-2003
                    • 3881

                    Browar Tumski w Płocku już otwarty, ale na piwo warzone na miejscu trzeba jeszcze poczekać 2 - 3 tygodnie. Na razie leją tam Kasztelana. Nie mogłem się zbytnio rozejrzeć, bo trafiłem na jakąś imprezę zamknietą, ale z tego co zauważyłem chyba będzie ciekawie. Lokal mieści się w odrestaurowanej kamienicy. Jest jedno duże pomieszczenie na parterze, gdzie widać część instalacji browaru (Kaspar Schulz) i podobno (nie udało mi się tam wejść) 3 pomieszczenia w piwnicach, gdzie będzie można obserwować proces warzenia. Miła dziewczyna za barem powiedziała, że warzone będą 3 rodzaje piwa, ale jakie, to już nie wiedziała. Wybiorę się na początku lipca to może napiszę coś więcej.
                    BIRRARE HUMANUM EST

                    Comment

                    • piokl13
                      Senior
                      • 06-2003
                      • 946

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Browar Tumski w Płocku już otwarty, ale na piwo warzone na miejscu trzeba jeszcze poczekać 2 - 3 tygodnie. ...
                      To nieźle. To niedługo Płock przeskoczy Kalisz w ilości minibrowarów na mieszkańca. Będzie chyba jeden na 65tys. Dobry wynik. Żeby tak w skali całego kraju było. Cudu nam trzeba. Tusku musisz

                      Comment

                      • Pankracy
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 2769

                        Pojawiła się strona internetowa:
                        Brovarnia Gdańsk
                        Last edited by Pankracy; 16-06-2008, 18:08.

                        Comment

                        • biermann
                          Senior
                          • 09-2001
                          • 2552

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                          Pojawiła się strona internetowa:
                          Brovarnia Gdańsk
                          Strona pojawia się tylko okresowo, bo jest w trakcie tworzenia. Zdjęcie tam zamieszczone tak się ma do rzeczywistości jak to ze strony Hotelu Gdańsk czyli nijak. Prawdziwy wygląd warzelni pojawi się jak tylko zostanie ona odpakowana z ochronnej folii.
                          "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                          Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                          Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                          Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                          Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            Tylko winni się tłumaczą.

                            Comment

                            • Cooper
                              Senior
                              • 11-2002
                              • 6055

                              za wyjątkiem octu winnego
                              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                              Comment

                              • darko
                                Senior
                                • 06-2003
                                • 2078

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann Wyświetlenie odpowiedzi
                                Prawdziwy wygląd warzelni pojawi się jak tylko zostanie ona odpakowana z ochronnej folii.
                                A piwo nawarzone?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎