Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
    Chciałem zauważyć, że Kraków 4 i szykują się dwa kolejne, a więc zaraz za Gdańskiem będzie, noga w nogę, a może i lepiej niż Gdańsk. Mówię oczywiście o ilości.
    To teraz ja czegoś nie wiem. W planach jest Lubicz, a ten drugi nie będzie restauracyjnym. No chyba, że mamy inne na myśli.

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
    W Krakowie są 4 browary (i piąty blisko miasta), ale tylko trzy restauracyjne. Chyba, że czegoś nie wiem.
    No właśnie. Temat dotyczy restauracyjnych, więc na tym się skupiłem w zestawieniu. Pracowni i Twigga nie liczyłem, bo takimi nie są.

    Comment

    • yaro74
      PremiumUżytkownik
      • 09-2012
      • 2089

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
      System chyba tego nie przewidział i nie wyświetlają się najstarsze wpisy.
      Czas chyba założyć nowy temat.
      Sprawdziłem kilkanaście pierwszych stron i wszystko jest do przeczytania.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
        A po co? Zakładać nowy temat tylko dlatego, ze jakieś wskaźniki nie pokazują starszych wpisów? Zrobi się bałagan bo jedni będą pisać w jednym temacie, drudzy w drugim
        A po to, by był dostęp do archiwalnych wpisów. W tej chwili nie ma. Przynajmniej tak to u mnie wygląda. Nikt nie będzie pisał w starym, gdy się go zamknie.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • pizmak666
          Senior
          • 12-2006
          • 1898

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
          To teraz ja czegoś nie wiem. W planach jest Lubicz, a ten drugi nie będzie restauracyjnym. No chyba, że mamy inne na myśli.
          A Bierhalle?
          „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

          "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

          Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
            A po to, by był dostęp do archiwalnych wpisów. W tej chwili nie ma. Przynajmniej tak to u mnie wygląda. Nikt nie będzie pisał w starym, gdy się go zamknie.
            Pendi, nie kombinuj. Wszystkie strony mi się wyświetlają.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74 Wyświetlenie odpowiedzi
              Sprawdziłem kilkanaście pierwszych stron i wszystko jest do przeczytania.
              Hmm, no to system numerowania wpisów nawalił.
              U mnie pierwszy wpis abernackiego jest 02-02-2007, 13:22 nosi numer #22.
              Dodatkowo numeracja stron sugerowała, że coś jest poza ostatnią wyświetlaną. Teraz faktycznie tego nie pokazuje.
              Jeśli to jest pierwszy wpis, to ok.

              edit.
              Numeracja stron znowu sugeruje, że jest strona 104, a gdy w nią kliknę to zostaję na 103.
              Czyli to tak tylko u mnie?
              Last edited by Pendragon; 09-03-2015, 09:28.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • yaro74
                PremiumUżytkownik
                • 09-2012
                • 2089

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                Hmm, no to system numerowania wpisów nawalił.
                U mnie pierwszy wpis abernackiego jest 02-02-2007, 13:22 nosi numer #22.
                U mnie ma numer 1.

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                edit.
                Numeracja stron znowu sugeruje, że jest strona 104, a gdy w nią kliknę to zostaję na 103.
                Czyli to tak tylko u mnie?
                Z tą ostatnia stroną to nie tylko u Ciebie. Zdarza się to czasami przy większej ilości stron, na innych forach też, ale nie wiem czym jest to spowodowane.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                  A Bierhalle?
                  Jeśli masz na myśli post sienioo z tego wątku to ja w necie nie natrafiłem na oferty pracy do krakowskiego Bierhalle, a jedynie do lubelskiego i starych lokali.
                  Natomiast zacytuję właściciela spółki z tego już nie nowego newsa:
                  Czekamy również na odbiór lokalu w warszawskim Miasteczku Wilanów – powiedział w rozmowie z nami Jerzy Becz, prezes zarządu QLT Restaurant & Bar, właściciel marki Bierhalle.
                  Może by ktoś zrobił zestawienie (tylko) restauracyjnych??
                  Last edited by e-prezes; 09-03-2015, 10:19.

                  Comment

                  • pizmak666
                    Senior
                    • 12-2006
                    • 1898

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jeśli masz na myśli post sienioo z tego wątku to ja w necie nie natrafiłem na oferty pracy do krakowskiego Bierhalle, a jedynie do lubelskiego i starych lokali.
                    Słabo szukałeś http://www.bierhalle.pl/praca

                    Jutro zobaczę co się dzieje pod prawdopodobnym adresem.
                    „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                    "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                    Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      Z tego ogłoszenia nie wynika, że będzie tam browar, a jedynie restauracja.

                      Comment

                      • pizmak666
                        Senior
                        • 12-2006
                        • 1898

                        Też mi to przyszło na myśl - Katowice mają aż tyle wolnych mocy? Bo Warszawa to chyba zbyt daleko.
                        „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                        "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                        Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          W wywiadzie padają trzy lokalizacje: Lublin (już potwierdzona dostawa sprzętu), Warszawa-Wilanów oraz zaplanowany na 2016 Poznań (też już był zgłaszany). O Krakowie ani słowa. Na pewno wypadnięcie Nowego Sącza z grupy namieszało i jeśli były plany spółki dt. Krakowa to wnioskuje, że tylko gastro (dużo większe czynsze niż NS), a piwo miało iść z filii z Nowego Sącza. To niewielkie miasto i browar ma ewidentną nadwyżkę mocy.

                          Comment

                          • Promil03
                            Senior
                            • 10-2007
                            • 2833

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74 Wyświetlenie odpowiedzi
                            U mnie ma numer 1.


                            Z tą ostatnia stroną to nie tylko u Ciebie. Zdarza się to czasami przy większej ilości stron, na innych forach też, ale nie wiem czym jest to spowodowane.
                            Chodzi o posty, które zostały z różnych powodów skasowane/przeniesione. W innych tematach takich stron jest nawet po 2-3.

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              No dobrze, ale czemu u mnie zaczyna się od #22 a inni mają po bożemu #1 ?

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • abernacka
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 10837

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                                No dobrze, ale czemu u mnie zaczyna się od #22 a inni mają po bożemu #1 ?
                                Pendi, czy to jest na prawdę takie ważne?
                                Skupmy się lepiej na temacie przewodnim tego wątku.
                                Piwna turystyka według abernackiego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎