Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomek35
    Senior
    • 02-2007
    • 497

    Brovarnia już ma pierwszą reklamę na portalu Trojmiasto

    Comment

    • Pinio74
      Senior
      • 10-2003
      • 3881

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
      Byliśmy ze Slavoyem tamże przedwczoraj i dowiedzieliśmy się, że własne piwo będą lać za jakieś 4 tygodnie
      Jaja jak berety panie...
      Byłem 1 sierpnia i dowiedziałem się że z powodów proceduralnych wcześniej nie udało się nic uwarzyć. Powiedziano mi, że dopiero 4 sierpnia ma przyjechać piwowar z Niemiec.
      BIRRARE HUMANUM EST

      Comment

      • Pankracy
        Senior
        • 10-2007
        • 2769

        W przyszłym roku powstanie browar restauracyjny w jednym ze spichrzów w Kazimierzu Dolnym. Inwestorem jest firma z Puław. Wykonawcą instalacji browarniczej Kaspar Schulz.

        Comment

        • kishar
          Senior
          • 10-2003
          • 1691

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
          W przyszłym roku powstanie browar restauracyjny w jednym ze spichrzów w Kazimierzu Dolnym. Inwestorem jest firma z Puław. Wykonawcą instalacji browarniczej Kaspar Schulz.
          Informacja ta jest tylko częściowo prawdziwa i jak się domyślam pochodzi ze strony Kaspara Schulza i chyba sobie nie dokładnie wszystko doczytałeś ale, że o szczegółach póki co nie mogę mówić więc będę milczał.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            Na ich stronie akurat Kazimierz nie jest wymieniony.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Cez
              Senior
              • 01-2003
              • 1789

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              Na ich stronie akurat Kazimierz nie jest wymieniony.
              Owszem nie jest wymieniony, ale inwestor z Puław + spichlerz nad Wisłą a w nim hotel i browar restauracyjny, to musi być Kazimierz Dolny.
              Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

              Comment

              • kishar
                Senior
                • 10-2003
                • 1691

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cez Wyświetlenie odpowiedzi
                Owszem nie jest wymieniony, ale inwestor z Puław + spichlerz nad Wisłą a w nim hotel i browar restauracyjny, to musi być Kazimierz Dolny.
                To nie jest takie oczywiste.

                Comment

                • Cez
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 1789

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kishar Wyświetlenie odpowiedzi
                  To nie jest takie oczywiste.
                  Nie? To jaka inna lokalizacja?
                  Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                  Comment

                  • tomek35
                    Senior
                    • 02-2007
                    • 497

                    A czy w takim Kazimierzu utrzyma się minibrowar?, w sezonie letnim na pewno będzie miał klientelę, ale poza sezonem nie ma aż tylu turystów.

                    Comment

                    • Cez
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 1789

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomek35 Wyświetlenie odpowiedzi
                      A czy w takim Kazimierzu utrzyma się minibrowar?, w sezonie letnim na pewno będzie miał klientelę, ale poza sezonem nie ma aż tylu turystów.
                      To dobre pytanie... Kazimierz jest popularny wśród mieszkańców Lublina, Puław czy Warszawy, którzy poza sezonem przybywają tam w weekendy, ale czy to wystarczy?
                      Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        Można metodą czeską otwierać taki minibrowar tylko w weekendy.

                        Przy okazji - w Koszalinie minibrowar ma być otwarty już niedługo pod adresem Grunwaldzka 1, czyli jest to Karczma Rycerska?
                        Last edited by Pendragon; 15-08-2008, 20:52.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • kishar
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 1691

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cez Wyświetlenie odpowiedzi
                          Nie? To jaka inna lokalizacja?
                          Jak wyżej pisałem póki co szczegółów ujawnić nie mogę ale sądzę, że będzie to możliwe już niedługo, to wtedy na pewno to zrobię

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            Czyżby już Grudziądz się przeprowadzał?

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • Pankracy
                              Senior
                              • 10-2007
                              • 2769

                              W Grudziądzu browar restauracyjny i hotel miała budować spółka Polskie Pierze i Puch. Tyle, że nie w spichlerzu nad Wisłą, a w zabytkowym młynie nad Trynką.

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13950

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Jaja jak berety panie...
                                Byłem 1 sierpnia i dowiedziałem się że z powodów proceduralnych wcześniej nie udało się nic uwarzyć. Powiedziano mi, że dopiero 4 sierpnia ma przyjechać piwowar z Niemiec.
                                Za stroną Kaspar Schulz PL:
                                11.08.2008 r. odbędzie się pierwsze warzenie piwa w Browarze Tumskim w Płocku.

                                Oby to była prawda, bo po zlocie planuję zahaczyć o Płock. Jeśli nie zdążą do 14 września, to wygra wariant radomski.
                                Last edited by Pendragon; 16-08-2008, 14:28.

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎