Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Dżizusmarjan już nie róbmy z mikrobrowaru szwajcarskiego spa Sądzisz w kilkudziesieciotysięcznych Puławach nikogo nie stać na pójście do knajpy gdzie piwo kosztuje (strzelam) 8-10 zeta ? Czy to aż tak ogromna różnica w stosunku do knajp (a chyba są takie w tymże mieście i na pewno nie jedna) gdzie bro kosztuje o 2 zeta mniej ? Tymbardziej że taki lokal może byc dobrą odskocznią dla knajp gdzie bezmyslny plebs pije koncernową masówę taką jaką nakazały mu pić reklamy.W Czechach i na Litwie (patrz ostatnie fotostory Abernackiego w Galerce) brewpuby powstają w zwykłych dziurach i nikt nie robi z tego problemu. Najwyżej trudno , pofunkcjonuje trochę i jeśli biznes się nie uda to cóż - powspółczujemy właścicielowi. Browarowi restauracyjnemu znacznie bliżej do typowej knajpy niż do typowego browaru a knajp chyba w Polsce mało nie jest (no wiadomo że przy krajach zachodnich to Azja ale jak na nasze warunki , chyba spoko). Życzę powodzenia puławskiemu zakładowi (szkoda że to nie Mazowsze). Niech tylko nie skompromituje się na wjeździe jakąś kosmiczną ceną piwa która na dzień dobry odstraszy masę klientów. Taka inwestycja nie zwraca się w pare miesięcy.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      Piwo w Puławach kosztuje w okolicach 3-4 PLN (koncerny, Perła, Janów) więc nie sądzę żeby cena w ok. 10 PLN kogoś kusiła ale przecież może być w ok. 6 jak to jest w Płocku czy Kaliszu a to jest już cena rozsądna.
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        Możliwe . Nie jestem na bieżąco w polskich cenach knajpianych i te co podałem to faktycznie raczej warszawskie. Skoro więc masówa w Puławach lana jest po 3-4 zeta to lokalnie warzony płyn raczej nie ma prawa kosztować więcej niż 7 zeta moim skromnym zdaniem. To chyba nie jest zapora portfelowa dla każdego puławianina
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • cororo
          • 04-2003
          • 766

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
          Piwo w Puławach kosztuje w okolicach 3-4 PLN (koncerny, Perła, Janów) więc nie sądzę żeby cena w ok. 10 PLN kogoś kusiła ale przecież może być w ok. 6 jak to jest w Płocku czy Kaliszu a to jest już cena rozsądna.
          Niezła koncernówka ...Janów

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cororo Wyświetlenie odpowiedzi
            Niezła koncernówka ...Janów
            To nie było "koncerny: Perła, Janów", tylko wyliczanka "koncerny, Perła, Janów"
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • cororo
              • 04-2003
              • 766

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
              To nie było "koncerny: Perła, Janów", tylko wyliczanka "koncerny, Perła, Janów"
              Istotnie teraz już widzę

              Comment

              • D0mel
                Junior
                • 05-2004
                • 9

                Strona Hotelu 1231 aktualnie zeznaje, iż minibrowar rusza od lutego (strona była niedawno modyfikowana więc jest szansa, że informacja jest aktualna)
                Socjalizm to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju /S.Kisielewski

                Comment

                • grzech
                  Senior
                  • 04-2001
                  • 4592

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                  Gdzie? Bo ja niegramotny w sieci znaleźć nie mogłem

                  Zastanawiam się kto kto będzie w Puławach korzystać z tego browaru bo chyba tylko miejscowi, a jeśli tak to jaka może być jego przyszłość? Obecność pobliskiego Kazimierza nie gwarantuje sali pełnej gości, a i same Puławy nie są zbyt częstym celem turystycznych wypadów.
                  Ja tez chętnie bym się dowiedział.

                  Co, do Kazimierza - jest fajny, ale malutki i nie jest problemem wyskoczyć sobie do Puław. My zrobiliśmy to, gdy była brzydka pogoda, a wtedy czar Kazimierza jakby mniejszy.

                  Poza tym Puławy, to jednak kawałek miasta, ośrodek naukowy, więc jacyś ludzie, chętni do wypicia dobrego piwka, a może i zjedzenia czegoś się znajdą.

                  Comment

                  • kishar
                    Senior
                    • 10-2003
                    • 1691

                    Cena będzie raczej oscylować tak jak już niektórzy wspomnieli koło 6 zł z duże piwko. I nie róbmy z browaru restauracyjnego nie wiadomego jakiego miejsca które może istnieć tylko w dużym mieście, w małym też ludzie chodzą na piwo czy do restauracji, a taki browar na pewno będzie atrakcją przyciągająca klientów.

                    Comment

                    • darko
                      Senior
                      • 06-2003
                      • 2078

                      Nie sądzę, żeby piwo z najnowocześniejszego (najdroższego?) minibrowaru w Polsce kosztowało 6 zł...

                      Comment

                      • kishar
                        Senior
                        • 10-2003
                        • 1691

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nie sądzę, żeby piwo z najnowocześniejszego (najdroższego?) minibrowaru w Polsce kosztowało 6 zł...
                        Pożyjemy zobaczymy

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzech Wyświetlenie odpowiedzi
                          Poza tym Puławy, to jednak kawałek miasta, ośrodek naukowy, więc jacyś ludzie, chętni do wypicia dobrego piwka, a może i zjedzenia czegoś się znajdą.
                          Kawałek miasta to prawda, nie uchybiając temu miastu jak i samym Puławiakom nie jest to jakaś arcyciekawa miejscowość. Piszesz, że można wyskoczyc do Puław z Kazimierza, ok, Ty wyskoczysz ale inni wyskoczą do Janowca, Bochotnicy, czy Nałęczowa. Zdecydowanie ciekawszych miejsc niz Puławy. Ja Puławy zwiedziłem jedynie dlatego, że były po drodze. Bez specjalnych zachwytów.
                          Browar nie będzie w jakimś super miejscu (np. deptak nad Wisłą, którego chyba nawet tam nie ma, rynek etc). Więc jak dla mnie jest to minus. Jeśli nawet piwo będzie ksoztować 6 zł....ilu mieszkańców miasta będzie chciało pić jakieś mętne (jesli takie będzie) piwo za 6 skoro mogą inne, "normalne" za 3 lub 4 zł? Sądziśż, ze świadomośc piwna będzie, aż tak duża, że będą tam tłumy? Wątpię.
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          • supersklep
                            PiwBiz
                            • 01-2005
                            • 982

                            Puławy to bardzo dobry rynek do handlu .Miałem tam teren jako przedstawiciel handlowy i rozmawiałem z innymi PH z różnych branż i wszyscy byli zadowoleni ze sprzedaży w Puławach.Azoty Puławy od lat dają dobrą prace ludziom i nie mają zamiaru upadać.Co do wiedzy o piwie w Puławach pewnie jest tak samo jak wszędzie czyli wszyscy wiedzą że piwo jest z chmielu


                            Comment

                            • believer
                              Junior
                              • 08-2008
                              • 14

                              Mam małe pytanko czy w końcu ktoś wie , gdzie bedzie sie mieścił planowany minibrowar w Puławach? jak sugerowano powyżej szukałem w sieci ale niegdzie jednak nie znalazłem. Z góry dzieki za odpowiedź
                              pozdrawiam
                              believer

                              Comment

                              • abernacka
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 10838

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika D0mel Wyświetlenie odpowiedzi
                                Strona Hotelu 1231 aktualnie zeznaje, iż minibrowar rusza od lutego (strona była niedawno modyfikowana więc jest szansa, że informacja jest aktualna)

                                ....może w kwietniu
                                Piwna turystyka według abernackiego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎