Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darko
    Senior
    • 06-2003
    • 2078

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
    Chłopaki co jest? Skoro piwowarem nie jest ani darko ani prezes, to kto? Przyznawać się tu szybko
    A skąd pomysł, że to niby ja?

    Comment

    • delvish
      Senior
      • 11-2004
      • 3508

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko Wyświetlenie odpowiedzi
      A skąd pomysł, że to niby ja?
      Stąd
      "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
      (Frank Zappa)

      "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        Wg info z browamatora, piwowarem w Szczyrzycu jest Łukasz Sadkiewicz.

        Czy to ktoś od nas?
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • docent
          Senior
          • 10-2002
          • 5205

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
          Wg info z browamatora, piwowarem w Szczyrzycu jest Łukasz Sadkiewicz.

          Czy to ktoś od nas?
          Jeśli nie kojarzysz z zamieszczonego zdjęcia to pewnie nie od nas
          Pierwszy z lewej to Andrzej Gałasiewicz, swego czasu Bierhalle, Warszawa, Polska.
          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            Andrzeja to znam. Pozostałych twarzy nie kojarzę, ale nie znam każdego użytkownika browar.biz osobiście, tylko około 300
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • docent
              Senior
              • 10-2002
              • 5205

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
              Andrzeja to znam. Pozostałych twarzy nie kojarzę, ale nie znam każdego użytkownika browar.biz osobiście, tylko około 300
              Jak na 22 000 aktywnych userów browar.biz to kropla w morzu. Sorry za OT
              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

              Comment

              • zwierzack
                Junior
                • 07-2008
                • 7

                Rozmawiałem przed chwilą z kierownikiem restauracji Hotelu 1231, minibrowar może ruszy w maju, nie mają jeszcze aparatury

                Comment

                • baklazanek
                  † 2014 Piwosz w Raju
                  • 08-2001
                  • 3562

                  Piwowarem miał być nasz kolega ale najwyraźniej coś poszło nie tak. Skoro sam nic nie pisze na ten temat, to chyba nie życzy sobie żeby o tym wspominać.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                    Andrzeja to znam. Pozostałych twarzy nie kojarzę, ale nie znam każdego użytkownika browar.biz osobiście, tylko około 300
                    no właśnie pisałem, że dwie w tym A.G. znam z tej foty. nie wiem czy jednym z gości ze zdjęcia z browamatora nie jest syn Pana Czepiela, bo wydaje mi się, że widziałem go kiedyś w kawiarni.
                    Last edited by e-prezes; 14-03-2009, 11:56.

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      chyba tego info jeszcze nie było więc robie kopiuj-wklej ze strony:http://www.dworymalopolski.pl (2009-03-08), zaznaczenie moje

                      Nowi właściciele pałacu w Brzesku-Okocimiu deklarują odremontowanie zabytkowego zespołu jeszcze przed rokiem 2012. Oprócz pięciogwiazdkowego hotelu, w XIX-wiecznej rezydencji barona Jana Ewangelisty-Goetza ma powstać nowoczesne centrum odnowy biologicznej, w którym jednym z podstawowych kosmetyków będzie piwo, produkowane we własnym mini browarze. Pomysłodawcy (właściciele uzdrowiska Kopalnia Soli w Bochni) wierzą, że oferta piwnego spa znajdzie wielu amatorów, podobnie jak ośrodki tego typu działające przy browarach naszych sąsiadów w Czechach, Austrii, czy Niemczech...
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10837

                        Była już ta informacja
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • Pierun
                          Member
                          • 05-2005
                          • 65

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                          Czyli kolejne przesunięcia. Puławy nie maj, tylko lato, Lublin nie kwiecień, tylko nie wiadomo kiedy, bo przecież kłopot z dostawą energii elektrycznej... Ech, polskie realia...
                          Co do Lublina i dostawy energii to mogę coś więcej powiedzieć z zasłyszanych wieści. Problem dotyczy faktycznie zasilenia z powodów "technicznych". Dla urzędników zasilenie to nie problem, ot włączyć do gniazdka wtyczkę i tyla. W rzeczywistości zużycie dla minibrowaru przewyższa zdecydowanie zapotrzebowanie przeciętnego mieszkania. No i tu się zaczęły schody. Urzędnicy nie pozwalają na wkopanie tradycyjne kabla ponieważ trzeba przy tym zerwać bruk (oryginalny, unikatowy, drogi, zabytkowy itd.) a więc pozostaje przewiert sterowany co komplikuje sprawę. Stąd poślizg. Info od znajomego energoelektryka, więc nie dam głowy uciąć czy to jedyny problem.

                          Comment

                          • darko
                            Senior
                            • 06-2003
                            • 2078

                            To nikt tego pie sprawdzał zanim opracował projekt z elektryczną warzelnią???

                            Comment

                            • Pierun
                              Member
                              • 05-2005
                              • 65

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko Wyświetlenie odpowiedzi
                              To nikt tego pie sprawdzał zanim opracował projekt z elektryczną warzelnią???
                              Myślę że zawsze są problemy tam gdzie decyzje podejmuje również konserwator zabytków (a starówka w Lublinie chyba jest cała objęta jego kuratelą) i pewnie gdzieś ktoś o nim zapomniał i tu klops bo diabeł tkwi w szczegółach. Powiedział niet dla zerwania bruku na starówce dla położenia kabla i koniec. I dlatego pewnie potrwa to dłużej. A szkoda mieszkam w tym mieście i z radością powitałbym taki przybytek.

                              Comment

                              • delvish
                                Senior
                                • 11-2004
                                • 3508

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pierun Wyświetlenie odpowiedzi
                                Myślę że zawsze są problemy tam gdzie decyzje podejmuje również konserwator zabytków
                                A ja myślę, że zawsze są problemy tam, gdzie inwestor, który podejmuje decyzję nie za bardzo zna się na rzeczy
                                "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                                (Frank Zappa)

                                "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎