Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maidenowiec
    Senior
    • 07-2004
    • 2287

    O kolejnym w Warszawie słyszałem już ze dwa miesiące temu. Niestety nie znam żadnych konkretów, ale widzę, że informacja została zweryfikowana pozytywnie
    Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

    Thou shallt not spilleth thy beer!

    Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

    Comment

    • genea
      Senior
      • 02-2006
      • 1515

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse Wyświetlenie odpowiedzi
      Miejsce po Esplanadzie doskonale by się nadawało. Jeśli te szepty okażą się prawdziwe, będę bardzo zadowolony.
      Z jednej strony fajnie, że będzie drugi browar, ale z drugiej strony wolałbym chyba żeby to była jakaś inna firma niż Bierhalle. Przynajmniej byłaby jakaś konkurencja cenowa i jakościowa...
      Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
      Bractwo Piwne

      Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
      Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19177

        Przecież tę realizuje A.G. minibrowary.pl a więc nie będzie to kolejny browar z serii Bierhalle.

        Comment

        • Mikko
          Senior
          • 12-2008
          • 583

          Patrzę na tą stronę minibrowary.pl i pytam - gdzie i kiedy Szczecin? ech

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10839

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mikko Wyświetlenie odpowiedzi
            Patrzę na tą stronę minibrowary.pl i pytam - gdzie i kiedy Szczecin? ech
            Zapewne za kilka lat i w tym mieście będzie działał browar restauracyjny. Mieszkańcy Szczecina są i tak w o wiele lepszej sytuacji niż ci którzy zamieszkują inne części kraju. W niedalekiej odległości macie przecież około 10 browarów tego typu.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • Mikko
              Senior
              • 12-2008
              • 583

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
              Zapewne za kilka lat i w tym mieście będzie działał browar restauracyjny. Mieszkańcy Szczecina są i tak w o wiele lepszej sytuacji niż ci którzy zamieszkują inne części kraju. W niedalekiej odległości macie przecież około 10 browarów tego typu.
              Ostatnio w Albecku mieli zamkniete, buuu

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10839

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mikko Wyświetlenie odpowiedzi
                Ostatnio w Albecku mieli zamkniete, buuu
                Czy ja wiem czy to jest powód do smutku. Moim zdaniem jest to najgoszy browar w całej Meklemburgii i Pomorzu Przednim.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • Mikko
                  Senior
                  • 12-2008
                  • 583

                  Nie byłem tam jeszcze, tzn w monibrowarze, wiec w sumie mnie pocieszyłes ale sorka za OT

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10839

                    To nie jest minibrowar jest browar restauracyjny.
                    Tutaj masz dwie fotki z tego browaru:

                    Last edited by abernacka; 23-09-2009, 14:24.
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • genea
                      Senior
                      • 02-2006
                      • 1515

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                      Przecież tę realizuje A.G. minibrowary.pl a więc nie będzie to kolejny browar z serii Bierhalle.
                      Faktycznie. Zmyliło mnie to zdanie na ich stronie: "Pracowaliśmy przy uruchomianiu trzech minibrowarów Bierhalle (..)" No to tym bardziej nie mogę się doczekać uruchomienia
                      Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                      Bractwo Piwne

                      Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                      Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                      Comment

                      • arzy
                        Senior
                        • 06-2002
                        • 2814

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                        Według strony internetowej Pubu Oslo otwarcie minibrowaru w Częstochowie planowane jest na 17 października 2009.
                        Wczoraj byłem się rozejrzeć Termin potwierdzony, piwo już leżakuje.
                        "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        Bractwo Piwne
                        Skład Piwa
                        Piszę poprawnie po polsku!

                        Comment

                        • TCT
                          Senior
                          • 04-2007
                          • 135

                          Takie coś:
                          (...)
                          na wniosekPrzedsiębiorstwa Techniczno Budowlanego Rewako Sp. z o.o. reprezentowanego przez Prezesa Zarządu Pana Jana Kunacha, Prezydent Miasta Szczecin dnia 30.09.2009r. wydał decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia pn.: „zmiana sposobu użytkowania i przebudowa istniejących lokali użytkowych w celu dostosowania do prowadzenia działalności gastronomicznej i zamontowania minibrowaru restauracyjnego w Szczecinie, przy pl. Batorego 3, dz. nr 30/1 i 30/2 obręb 1040”.
                          (...)
                          Link: http://bip.um.szczecin.pl/umszczecin...3CB84721F005D8

                          Czyli wreszcie minibrowar w grodzie Gryfa?
                          "Każdy jest obowiązany do dbałości o stan środowiska i ponosi odpowiedzialność za spowodowane przez siebie jego pogorszenie.."
                          art. 86 Konstytucji RP

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13951

                            Ten link nie działa

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • TCT
                              Senior
                              • 04-2007
                              • 135

                              Właściwie to ten link był niepotrzebny, część interesującą wkleiłem. Ale jakby ktoś miał uwagi i wnioski do obwieszczenia prezydenta to działający link jest taki: http://bip.um.szczecin.pl/UMSzczecin...3CB84721F005D8
                              "Każdy jest obowiązany do dbałości o stan środowiska i ponosi odpowiedzialność za spowodowane przez siebie jego pogorszenie.."
                              art. 86 Konstytucji RP

                              Comment

                              • HubertJ
                                Senior
                                • 05-2007
                                • 188

                                Świetnie. Ktoś ma więcej informacji w temacie tej inwestycji?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎