Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • paput
    Junior
    • 10-2009
    • 26

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
    Wiadomość radosna, ale czy ten news będziesz powtarzał, co 26 minut?

    Z drugiej zaś strony termin otwarcia browaru, według mnie, jest mało realistyczny.
    Cieszy również bardziej konkretna zapowiedź nowego browaru w Szczecinie.
    Sieć mi padła i dwa razy mi się machnęło. Sorki niech admin skasuje

    Comment

    • genea
      Senior
      • 02-2006
      • 1515

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiczo022 Wyświetlenie odpowiedzi

      Nie doczekam się Cieszyna
      A wybierasz się gdzieś?
      Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
      Bractwo Piwne

      Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
      Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

      Comment

      • genea
        Senior
        • 02-2006
        • 1515

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83 Wyświetlenie odpowiedzi
        ten w Łodzi słyszałem że ma być ponoć na księżym młynie
        A w którym miejscu? Bo do mnie docierają plotki, że ma byc na Piotrkowskiej w lokalu po Esplanadzie... Z resztą nieważne gdzie, byle by się otworzył
        Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
        Bractwo Piwne

        Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
        Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi


          Cieszy również bardziej konkretna zapowiedź nowego browaru w Szczecinie.
          Mnie , to dopiero cieszy Ciekaw jestem tylko gdzie to będzie,bo na razie mimo starań nic nie wiem


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
            Mnie , to dopiero cieszy Ciekaw jestem tylko gdzie to będzie,bo na razie mimo starań nic nie wiem
            A było przecież o tym - nad Dworcem PKP - pl. Batorego. Post w tym wątku #507
            Coś się zmieniło?
            Last edited by Pendragon; 05-02-2010, 22:48.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              A było przecież o tym - nad Dworcem PKP - pl. Batorego. Post w tym wątku #507
              Coś się zmieniło?
              Musiałem przeoczyć, dzięki


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • delvish
                Senior
                • 11-2004
                • 3508

                Minibrowar w Cieszynie ma powstać na ul. Katowickiej, w jakiejś nowobudowanej restauracji.
                Last edited by delvish; 08-02-2010, 17:38.
                "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                (Frank Zappa)

                "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
                  Minibrowar w Cieszynie ma powstać na ul. Katowickiej, w jakiejś nowobudowanej restauracji.
                  Łeee, a tyle mają fajnych piwnic na starówce... liczyłem na lepszą lokalizację. Oby tylko na Katowickiej blisko dworca a nie na granicy miasta....

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • delvish
                    Senior
                    • 11-2004
                    • 3508

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                    Łeee, a tyle mają fajnych piwnic na starówce... liczyłem na lepszą lokalizację.
                    W adaptowanym na hotel + restaurację budynku przy Ks. Świeżego 6, czyli zdaje się, jakoś na starówce, będzie inny, stawiany przez firmę Vive z Rybnika. Także głowa do góry
                    "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                    (Frank Zappa)

                    "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      Znaczy się Cieszyn będzie miał 2 a w sumie 3 browary?

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • delvish
                        Senior
                        • 11-2004
                        • 3508

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                        Znaczy się Cieszyn będzie miał 2 a w sumie 3 browary?
                        Daj Boże.
                        "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                        (Frank Zappa)

                        "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9735

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          Znaczy się Cieszyn będzie miał 2 a w sumie 3 browary?
                          Szaleeeeeeństwo, normalnie, szaleeeeństwo... (nie mogłem się opanować, to taka emanacja zawiści - nie dość, że całkiem ładne miasto, to jeszcze klęska browarnianego urodzaju...).

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            ul. Świeżego nie jest co prawda na starówce, ale i tak nie jest źle

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • biermann
                              Senior
                              • 09-2001
                              • 2552

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann Wyświetlenie odpowiedzi
                              Przecieki z firmy Kaspar Schulz mówią, że Puławy mają ruszyć w maju, Szczecin na przełomie maja i czerwca a Gliwice we wrześniu. Wszystko oczywiście w 2010 roku.
                              Puławy zmontowane... kwiecień pierwsze warki.
                              "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                              Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                              Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                              Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                              Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                              Comment

                              • Mikko
                                Senior
                                • 12-2008
                                • 583

                                Jakieś wieści ze Szczecina? Jeśli mieliby otworzyć w lato, to już pomału powinny prace ruszać.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎