Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Żywiec
    Senior
    • 12-2001
    • 1571

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chitos Wyświetlenie odpowiedzi
    Ktoś posiada informacje jak idą pracę w Bielsku Białej??
    Poznałem się z inwestorem. Planuje otwarcie browaru jeszcze w tym roku...należy mu kibicować. Lokalizacja w starej zabytkowej części Bielska, instalacja czeska, lokal w tradycyjnym stylu z elemetami nawiązującymi do tradycji bielsko-bialskiego piwowarstwa.

    Comment

    • paput
      Junior
      • 10-2009
      • 26

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
      Ja za tydzień, albo dwa jade do Puław, to jak nic nie będzie wiadomo to spróbuje wybadać co jest grane. Bo też czekam z niecierpliwością na otwarcie
      Nie ma po co ja jestem z Puław, nawet murku jeszcze nie rozebrali

      Comment

      • paput
        Junior
        • 10-2009
        • 26

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika paput Wyświetlenie odpowiedzi
        Nie ma po co ja jestem z Puław, nawet murku jeszcze nie rozebrali
        mam nadzieję że filmik działa
        Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

        Comment

        • chitos
          Senior
          • 02-2009
          • 195

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
          Poznałem się z inwestorem. Planuje otwarcie browaru jeszcze w tym roku...należy mu kibicować. Lokalizacja w starej zabytkowej części Bielska, instalacja czeska, lokal w tradycyjnym stylu z elemetami nawiązującymi do tradycji bielsko-bialskiego piwowarstwa.
          Czyli to oznacza, że w Bielsku planuje się wybudować 2 browary restauracyjne?
          Pytałem się o ten przybytek który ma być w Sferze II, a teraz mnie Grzesiek zaskoczyłeś ze swoimi informacjami.
          Z tego co słyszałem to podobno ma maczać palce w otwarcie browaru restauracyjnego w Sferze II Spiż.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika paput Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie ma po co ja jestem z Puław, nawet murku jeszcze nie rozebrali
            A po co?

            Comment

            • fuliano
              Senior
              • 07-2010
              • 1825

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika paput Wyświetlenie odpowiedzi
              Nie ma po co ja jestem z Puław, nawet murku jeszcze nie rozebrali
              Murek musi być, bo gdzię bedziesz sikał wracając?

              Comment

              • paput
                Junior
                • 10-2009
                • 26

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                Murek musi być, bo gdzię bedziesz sikał wracając?
                zdemontują go na pewno, ten krótki filmik jak jechałem autem działą?

                Comment

                • fuliano
                  Senior
                  • 07-2010
                  • 1825

                  działa, działa, ale połowe filmu nie na temat he he

                  Comment

                  • paput
                    Junior
                    • 10-2009
                    • 26

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                    działa, działa, ale połowe filmu nie na temat he he
                    ciężko było jedną ręka kierować i patrzeć na drogę żeby kogoś nie stuknąć a drugą patrzeć w aparat czy coś się nagrywa

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      Paput, ale jakim on jest argumentem, że browar nie działa? Ponad miesiąc temu dzwoniłem do przedstawiciela Kaspara i zapewnił mnie, że urządzenia od lutego/marca stoją zamontowane, a kwestia uruchomienia w sensie prawnym i skarbowym zależy od właścicieli, którzy nie ukończyli pozostałych prac wykończeniowych. Mur jest tu kwiatkiem do kożucha.

                      Comment

                      • paput
                        Junior
                        • 10-2009
                        • 26

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                        Paput, ale jakim on jest argumentem, że browar nie działa? Ponad miesiąc temu dzwoniłem do przedstawiciela Kaspara i zapewnił mnie, że urządzenia od lutego/marca stoją zamontowane, a kwestia uruchomienia w sensie prawnym i skarbowym zależy od właścicieli, którzy nie ukończyli pozostałych prac wykończeniowych. Mur jest tu kwiatkiem do kożucha.
                        Podobno system Schockolino montowali. Już o 5 rano jak jeździłem do pracy to widziałem że światła się świecą i coś tam majstrują. Kupa ziemi jest dookoła plus ten mur ohydny pomazany spreyem i walący się budynek obok. Nie ma wjazdu jest zwykła ziemia i błoto

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          Te kilkanaście sekund jazdy samochodem z prędkością 50-60 km/h uważasz za wiarygodny rekonesans? Niemniej skoro Krzysztof twierdzi, że należy się uzbroić w cierpliwość to widocznie prace budowlane części poza browarnej jeszcze nie dobiegły końca.

                          Comment

                          • paput
                            Junior
                            • 10-2009
                            • 26

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                            Te kilkanaście sekund jazdy samochodem z prędkością 50-60 km/h uważasz za wiarygodny rekonesans? Niemniej skoro Krzysztof twierdzi, że należy się uzbroić w cierpliwość to widocznie prace budowlane części poza browarnej jeszcze nie dobiegły końca.
                            to miał być filmik poglądowy tak na szybkości strzelony bo miałem akurat aparat, poza tym widzę co tam się dzieje codziennie tamtędy jeżdżę

                            Comment

                            • fuliano
                              Senior
                              • 07-2010
                              • 1825

                              Trzy Korony w Puławach

                              No mam złe wieści raczej. Z tego co dzisiaj przez płot i i szyby widziałem, to do otwarcia jeszcze daleko, daleko i raczej w tym roku to szans im nie daję. Wewnątrz nic jeszcze kompletnie nie ma, same materiały budowlane, puste ściany nic więcej.
                              Jutro załączę parę fotek.

                              Comment

                              • pizmak666
                                Senior
                                • 12-2006
                                • 1898

                                Na swojej stronie kaspar-schulz informuje że zaczęli montaż w Gliwicach a otwarcie przewidziane jest na grudzień.
                                „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                                "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                                Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎