Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Wiadomo co z Toruniem?
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
      Wiadomo co z Toruniem?
      Tam to już chyba sprawa upadła? Przynajmniej w tym miejscu, gdzie miał być - za mało miejsca.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        Już w zeszłym roku na giełdzie w Żywcu było wiadomo, że Torunia niet. No i z innych powodów.

        Comment

        • Zdrój
          Senior
          • 05-2001
          • 284

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
          No mam złe wieści raczej. Z tego co dzisiaj przez płot i i szyby widziałem, to do otwarcia jeszcze daleko, daleko i raczej w tym roku to szans im nie daję. Wewnątrz nic jeszcze kompletnie nie ma, same materiały budowlane, puste ściany nic więcej.
          Jutro załączę parę fotek.
          W zeszły czwartek oglądaliśmy w Puławach zamontowany kompletny browar - warzelnię, tanki, kotłownię - jest wszystko, nawet słód

          Trwa wykończeniówka i bliżej mi nieznane procedury prawne.

          Wg mnie, jeśli czegoś na finiszu nie zepsują, będzie to jeden z najładniejszych polskich browarów restauracyjnych - położony nad brzegiem Wisły, wolnostojący, z jedną wielką salą w drewnie i cegle. Byłem pod wrażeniem.
          Browamator Piwowar PINTA Festiwal Birofilia

          Comment

          • fuliano
            Senior
            • 07-2010
            • 1825

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Zdrój Wyświetlenie odpowiedzi
            W zeszły czwartek oglądaliśmy w Puławach zamontowany kompletny browar - warzelnię, tanki, kotłownię - jest wszystko, nawet słód

            Trwa wykończeniówka i bliżej mi nieznane procedury prawne.

            Wg mnie, jeśli czegoś na finiszu nie zepsują, będzie to jeden z najładniejszych polskich browarów restauracyjnych - położony nad brzegiem Wisły, wolnostojący, z jedną wielką salą w drewnie i cegle. Byłem pod wrażeniem.
            No to powiem, tak, strasznie dobrze to ukryli, bo przez płot co prawda zaglądałem tylko, ale kompletnie nic nie było widać.
            Tak czy siak naprawde mnie pocieszyłeś, bo mnie widok który zobaczyłem przestraszył strasznie
            Jedyne co widziałem na tej dużej sali to jakis stelarz z drewna, być może to w przyszłości bedzie barem, no zobaczymy
            Last edited by fuliano; 13-09-2010, 14:09.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              Browar tak jak pisałem jest już dawno zamontowany, ale jakoś nie bardzo niektórzy potrafią czytać.

              Comment

              • fuliano
                Senior
                • 07-2010
                • 1825

                zamontowany, zamontowany, chciałem sprawdzić na własne oczy i napisałem co widziałem, ot tyle

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10837

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                  zamontowany, zamontowany, chciałem sprawdzić na własne oczy i napisałem co widziałem, ot tyle
                  Przecież pisałeś, że byłeś przed budynkiem browaru a nie wewnątrz budynku. Rentgena masz w oczach?
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • biermann
                    Senior
                    • 09-2001
                    • 2552

                    Jechali, jechali i dojechali. Sprzęt firmy Kaspar Schulz dotarł już do Gliwic i od dzisiaj rusza montaż. Pierwszych warek można się spodziewać już w tym roku... degustacje początek przyszłego
                    "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                    Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                    Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                    Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                    Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                    Comment

                    • Krzysztof
                      Senior
                      • 04-2001
                      • 1689

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jechali, jechali i dojechali. Sprzęt firmy Kaspar Schulz dotarł już do Gliwic i od dzisiaj rusza montaż. Pierwszych warek można się spodziewać już w tym roku... degustacje początek przyszłego
                      Co za powiew optymizmu.

                      Czekamy tym czasem ...
                      Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                      www.twojmalybrowar.pl

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10837

                        Czy macie może jakieś wieści na temat inwestycji w Elblągu?
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          Trzeba poczekać.

                          Comment

                          • PiwowarAG
                            Member
                            • 09-2007
                            • 54

                            Informuję że w dniu dzisiejszym zostały uwarzone pierwsze dwie warki piwa w Minibrowarze Brasil przy ul. Moniuszki 4a w Łodzi.

                            Comment

                            • Pancernik
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 9733

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PiwowarAG Wyświetlenie odpowiedzi
                              Informuję że w dniu dzisiejszym zostały uwarzone pierwsze dwie warki piwa w Minibrowarze Brasil przy ul. Moniuszki 4a w Łodzi.
                              Garść informacji więcej? Kiedy otwarcie? Jakie to piwo? Z góry dzięki

                              Comment

                              • biermann
                                Senior
                                • 09-2001
                                • 2552

                                Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, iż w najbliższy poniedziałek ma ruszyć montaż browaru restauracyjnego w Szczecinie. Warzelnie niewielka 2,5 hl ale plany duże ok 800 hl w roku. Trzy podstawowe gatunki - jakie jeszcze nie wiadomo. Lokalizacja - Plac Batorego.
                                Oczywiście sprzęt firmy Kaspar Schulz.
                                "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                                Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                                Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                                Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                                Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎