Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • nikita_banita
    Senior
    • 06-2003
    • 1363

    Bierhalle - Białystok

    Dzisiaj przypadkiem przechodziłem obok browaru/restauracji Bierhalle w Białymstoku i jakież było moje zdziwienie, że lokal jest już otwarty!!!!!

    Powiedziano mi w środku, że od środy można się już napić piwa w Bierhalle. Z info. od barmana - browar na razie jeszcze nie warzy, a piwa oferowane są przywiezione z Warszawy i Katowic.

    Nie miałem czasu na szersze zapoznanie się z lokalem i piwkiem (śpieszyłem się w innej sprawie), ale postaram się w najbliższym czasie zapaść na piwko.

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nikita_banita Wyświetlenie odpowiedzi
      Powiedziano mi w środku, że od środy można się już napić piwa w Bierhalle. Z info. od barmana - browar na razie jeszcze nie warzy, a piwa oferowane są przywiezione z Warszawy i Katowic.
      Spokojna twoja rozczochrana, własnego piwa się tam i tak nie doczekasz
      Z Katowic? Łohoho!

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • nikita_banita
        Senior
        • 06-2003
        • 1363

        Tak mi powiedziano - co usłyszałem, to napisałem

        Comment

        • delvish
          Senior
          • 11-2004
          • 3508

          Skoro wszyscy wiedzą, że Bierhalle nie będzie warzyć w Białym, to co w tym wątku robi ta dyskusja?
          "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
          (Frank Zappa)

          "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
            Skoro wszyscy wiedzą, że Bierhalle nie będzie warzyć w Białym, to co w tym wątku robi ta dyskusja?
            Słuszna uwaga. Należy założyć wątek w piwo-gdzie. I tyle.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • docent
              Senior
              • 10-2002
              • 5205

              Projekty firmy Minibrowary.pl, które będą zrealizowane najszybciej to wspominana już w tym wątku Bydgoszcz (luty 2011) oraz Szymbark (ten koło Kartuz, maj 2011). Projekty pozostałe (Cieszyn, Warszawa) raczej wykraczają poza horyzont półroczny.
              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

              Comment

              • podswierkiem
                Senior
                • 11-2010
                • 796

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                Projekty firmy Minibrowary.pl, które będą zrealizowane najszybciej to wspominana już w tym wątku Bydgoszcz (luty 2011) oraz Szymbark (ten koło Kartuz, maj 2011). Projekty pozostałe (Cieszyn, Warszawa) raczej wykraczają poza horyzont półroczny.
                Czy ktoś posiada bliższe informacje o Bydgoszczy?
                "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
                Niechybnie brakuje tam nas!
                Od stania w miejscu niejeden już zginął,
                Niejeden już zginął kwiat!"

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10838

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                  (...) Szymbark (ten koło Kartuz, maj 2011). (...)
                  Nareszcie pierwszy browar do którego będę mógł się wybrać nawet rowerem.
                  Sprawę będę w takim razie monitorował bezpośrednio u źródła.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • pizmak666
                    Senior
                    • 12-2006
                    • 1898

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                    Projekty firmy Minibrowary.pl, które będą zrealizowane najszybciej to wspominana już w tym wątku Bydgoszcz (luty 2011) oraz Szymbark (ten koło Kartuz, maj 2011). Projekty pozostałe (Cieszyn, Warszawa) raczej wykraczają poza horyzont półroczny.
                    A wiadomo coś o Brzesku?
                    „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                    "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                    Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                    Comment

                    • docent
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 5205

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                      A wiadomo coś o Brzesku?
                      A stawiane są przez Minibrowary.pl? Miałem informację tylko o ich projektach.
                      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                      Comment

                      • pizmak666
                        Senior
                        • 12-2006
                        • 1898

                        "Obecnie pracujemy nad inwestycjami w Elblągu, Brzesku, Cieszynie, Łodzi i Warszawie."
                        „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                        "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                        Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                        Comment

                        • kiszot
                          Senior
                          • 08-2001
                          • 8081

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                          Nareszcie pierwszy browar do którego będę mógł się wybrać nawet rowerem.
                          Sprawę będę w takim razie monitorował bezpośrednio u źródła.
                          Przypominam,że jazda rowerem po spożyciu alkoholu jest zabroniona
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • docent
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 5205

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                            "Obecnie pracujemy nad inwestycjami w Elblągu, Brzesku, Cieszynie, Łodzi i Warszawie."
                            No to ten przypadek zalicza się w poczet "druga połowa 2011 lub później".
                            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                            Comment

                            • mwa
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 5071

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                              Przypominam,że jazda rowerem po spożyciu alkoholu jest zabroniona
                              Już nie długo kolego, ale jak już browar powstanie to będzie można (przynajmniej nie odbiorą prawka).
                              Pozdrawiam Cię !!!!

                              Comment

                              • abernacka
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 10838

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                                Przypominam,że jazda rowerem po spożyciu alkoholu jest zabroniona
                                Drogą publiczną nie będę się przemieszczał.
                                Piwna turystyka według abernackiego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎