Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pankracy
    Senior
    • 10-2007
    • 2770

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika milrys Wyświetlenie odpowiedzi
    Na stronie firmy obsługujacej takie browary wyczytałem, że w Cieszynie ma być otwarty taki browar. Czy ktoś wie gdzie dokładnie?!
    Przy ul. ks. Ignacego Świeżego
    Last edited by Pankracy; 17-04-2011, 09:51.

    Comment

    • Pankracy
      Senior
      • 10-2007
      • 2770

      Na stronie Kaspar Schulza pojawiły się nowe komunikaty.

      - otwarcie browaru restauracyjnego w Olsztynie planowane jest na czerwiec 2012 roku;
      - browar restauracyjny we Wrocławiu będzie nosił nazwę Rodzinny Browar Widawa.

      Comment

      • milrys
        Junior
        • 09-2009
        • 18

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
        Przy ul. ks. Ignacego Świeżego
        Dziekuję.

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof Wyświetlenie odpowiedzi
          Co się dziwisz?

          Człowiek do wytwarzania piwa w domu uzywa ekstraktu gotowego, który trzeba rozrobic z wodą i zagotować i doprawić chmielem. Na tej podstawie mierzy swoją miarą.
          Zdaje się,że te gotowanie w tych szklanych garnkach troszkę weszło ci na własne ego.
          Last edited by kiszot; 17-04-2011, 15:08.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • jacer
            Senior
            • 03-2006
            • 9875

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
            - browar restauracyjny we Wrocławiu będzie nosił nazwę Rodzinny Browar Widawa.
            Co ciekawe w linku do zdjęcia z logo na stronie Kaspara widnieje Chrząstawa Mała a nie Wrocław.
            Milicki Browar Rynkowy
            Grupa STYRIAN

            (1+sqrt5)/2
            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
            No Hops, no Glory :)

            Comment

            • Myszon007
              Senior
              • 02-2007
              • 1208

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi

              Ponadto jest jeszcze projekt kolejnego minibrowaru w Łodzi.
              adres: ul. bp Tymienieckiego 22/24, Łódź
              (budynki pofabryczne)
              Wie ktoś coś więcej na ten temat? Obecnie pod tym adresem znajduje się restauracja "U Szwajcara"
              ♪♫

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10837

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                Browar Korona Kaszubska
                adres: CEPR w Szymbarku (część hotelowo-gastronomiczna)
                data otwarcia: 14 maja 2011 (planowane)
                asortyment: jasne, ciemne, pszeniczne, koźlak dubeltowy (ostatnie piwo w planach)
                Piwo w tym browarze, będzie chyba najdroższe w Polsce.
                Aby odwiedzić ten lokal i napić się piwa na dzień dobry trzeba będzie wydać 12zł za wejście na teren Cepru.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                  Piwo w tym browarze, będzie chyba najdroższe w Polsce.
                  Aby odwiedzić ten lokal i napić się piwa na dzień dobry trzeba będzie wydać 12zł za wejście na teren Cepru.
                  No to pięknie , plus piwo za pewnie 10 zł super


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wikipedia
                    Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku (C.E.P.R. PHU Danmar) – jest prywatną firmą, należącą do Daniela Czapiewskiego
                    Gośc prowadzi biznez, więc musi na tym zarabiać. Za darmo ma wam dać to piwo?

                    Tak, to najprawdopodobniej kolejny właściciel browaru restauracyjnego "bez tradycji rodzinnych", który ma w dupie "misję" i "etos".

                    Comment

                    • wasyll
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 1823

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                      Gośc prowadzi biznez, więc musi na tym zarabiać. Za darmo ma wam dać to piwo?

                      Tak, to najprawdopodobniej kolejny właściciel browaru restauracyjnego "bez tradycji rodzinnych", który ma w dupie "misję" i "etos".
                      W dupie to ja zaczynam mieć Twoje wypowiedzi. Od dłuższego czasu wszystko czego nie napiszesz jest po to, żeby dowalić przedmówcy, jakby był ku temu powód. Zdaję sobie sprawę, że to forum i każdy może przedłożyć tu swoje zdanie, no ale Ty to chyba robisz już celowo, bez przesady...

                      Poza tym rozumiem, że choćby wstęp w w/w browarze kosztował nawet 20zł + 15zł za kufel piwa to i tak przyjął byś to ze stoickim spokojem i nie zrobiło by to na Tobie wrażenia?
                      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        Żadnego. Skorzystałbym z prawa do niekorzystania z usług takiego browaru.

                        Jak dla mnie piwo może kosztować nawet siedemset złotych za kieliszek, wisi mi to. Podobnie, jak twoje fochy. Dodaj mnie do ignorowanych i nie będziesz musiał się stresować.

                        Żeby ci ułatwić sprawę, dowalę jeszcze za bezsens twojej wypowiedzi:
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll
                        ...wszystko czego nie napiszesz jest po to ...
                        Popracuj trochę nad logiką.
                        Last edited by Krzysiu; 18-04-2011, 07:38.

                        Comment

                        • wasyll
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 1823

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                          Dodaj mnie do ignorowanych i nie będziesz musiał się stresować. Żeby ci ułatwić sprawę...
                          Wcale nie zamierzam tego robić, to byłoby zbyt szczeniackie z mojej strony.

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                          Popracuj trochę nad logiką.
                          Dziękuję za zwócenie uwagi, choć nie trudno się chyba domyśleć co miałem na myśli.
                          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                          Comment

                          • Krzysztof
                            Senior
                            • 04-2001
                            • 1689

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                            Zdaje się,że te gotowanie w tych szklanych garnkach troszkę weszło ci na własne ego.
                            Wcale nie. Znam wartość tego co umiem i na czym się znam drogi Kolego.
                            Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                            www.twojmalybrowar.pl

                            Comment

                            • Krzysztof
                              Senior
                              • 04-2001
                              • 1689

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                              Żadnego. Skorzystałbym z prawa do niekorzystania z usług takiego browaru.

                              Jak dla mnie piwo może kosztować nawet siedemset złotych za kieliszek, wisi mi to. Podobnie, jak twoje fochy. Dodaj mnie do ignorowanych i nie będziesz musiał się stresować.

                              Żeby ci ułatwić sprawę, dowalę jeszcze za bezsens twojej wypowiedzi:

                              Popracuj trochę nad logiką.
                              I takie jest prawo Każdego potencjalnego Klienta proszę Waszmościów.

                              Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                              www.twojmalybrowar.pl

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Doczytałem i przyznaję rację Krzysiowi -cuda się zdarzają .Browar , to dodatek w zwiedzaniu, a że jest akurat jedną z atrakcji i by spróbować ichniejszego piwa trzeba wejść na teren Parku...No cóż.Wejdzie się, pozwiedza, spróbuje piwka i tyle w temacie.
                                Last edited by Pogoniarz; 18-04-2011, 10:34.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎